Siyah Elbise Kombinleri İle Gözler Üzerinizde Olacak

Siyah Elbise Kombinleri İle Gözler Üzerinizde Olacak

İçindekiler

Şıklık kadının en büyük özelliklerinden biridir. Eğer şık bir bayanım diyorsanız siyah elbise kombinleri sıklıkla tercih ettiğiniz önerilerden olması gerekir. Siyah elbise gardırobunuzun temel parçalarından olmalıdır. Çünkü nereye giderseniz gidin sizi her daima güzel gösterecektir.

Özel günlerde, iş kombinlerinde, günlük kombinlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz parçalardır. Siyah elbiselerin kendi içinde de birçok modeli mevcuttur. Bunu da kendi zevkinize göre seçebilirsiniz. Sizler için aşağıda detaylı ve akıllıca fikirler verdik ayrıca çok güzel öneriler derledik. İşte şimdi de ayrıntılara hep beraber bakalım.

 

 

 

 

Siyah Elbise İle Nasıl Kombinleme Yapılmalı?

 

Siyah rengin cazibesi bir başkadır. Koyu renk olmasına rağmen çok eşsiz bir tarz katar. Olmazsa olmaz bir renktir. İşte bu rengi bir elbise ile beraber kullanacaksanız kesinlikle seçimlere dikkat etmelisiniz.

Takı Tercihi Nasıl Olmalı: Genelde bayanlar sorarlar siyah elbiseye nasıl takı takılır diye bunun içinde özellikle yazıp cevaplamak istedim. Renk tercihi çok çok önemlidir bunun için siyah ya da beyaz renk yüzük, küpe, kolye tercihleri yapılmalıdır. Ayrıca aksesuarlarınızla takılarınız doğru eşleştirilmelidir.

 

 

Eşleştirme İçin Renk Tercihi :  Diğer renkleri seçerken titiz davranmak gerek çünkü yanlış renk kombinasyonları fayda yerine zarar getirecektir. Örneğin elbise zaten siyah ayakkabı da siyah olmamalıdır. Daha uyumlu renkler tercih edilmelidir. Ayakkabı için kırmızı en ideal olanıdır.

Diğer Parçalarla Renk Uyumu :Siyah renkten sonra ki kullanılacak tonlar çok önemlidir. İlk kural koyu tonlardan kaçının ve canlı tonlara yer verin. Kırmızı, açık pembe, mavi tonları diğer parçalarda çok ideal olacaktır.

 

 

Kombin İçin Aksesuar Tercihi : Temel parçaları seçtikten sonra sıra özel parçalarda yani aksesuarlarda. Bunun içinde olmazsa olmazlar çantalar, halhallar, ayakkabılardır. Bu aksesuarların renkleri son zamanlarda gümüş rengi olarak seçilmektedir. Gittiğiniz yere göre de bunun seçimlerini doğru yapmak çok önemlidir. Gümüş rengi çantanın çok harika göründüğünü söyleyebiliriz.

 

 

Siyah Elbise Kombini İçin Fikirler

 

1-Burada etek boyunu nasıl seçmeliyim diyorsanız kişisel tercihinize kalmıştır. Yani sizin tarzınız nasıl ise ona göre etek boyu seçimi yapmanız en doğru olanıdır. Ek bilgi daha kullanacağınız yere göre de etek boyunu ayarlamanızda fayda var.

2-Mini kısa bir elbise tercihi yaptı iseniz olduğunuzdan uzun gözükmek için kesinlikle ten renginize yakın topuklu bir ayakkabı kullanmalısınız. Bunu daha şık bir şekilde tamamlamak içinde dore rengi takıları kullanın.

3-Yeterince uzun boylu bir bayansanız boy kaygınız yok ise Bu renk elbisenin altına renkli bir bootie kullanabilirsiniz. Böylece çok daha tarz olabilirsiniz.

4-Elbiseniz dantel detayları var ise buna uygun birleştirmeler yapmalısınız. Uygun eşleştirmeler yapılmadığında sönük bir görünüm olabilir.

 

 

 

 

Siyah Elbisenin Altına Hangi Renkte Çorap Giyilmeli?

 

Çorap seçimi çok ama çok önemlidir. Mevsim fark etmeksizin çorap kullanımı olmalıdır. Külotlu çorap özellikle mini siyah elbiselerde çok hoş görünüm sağlayacaktır. Açık, saydam renkli çoraplar kullanılmalıdır. Siyah renk çorapta diğer bir alternatif olabilir ama daha harika bir görünüm için saydam çoraplar kullanılmalıdır.

İlginizi Çekebilir: Siyah Kıyafet Kombinleri Nasıl Yapılır?

 

 

En Güzel Öneriler

 

1.Güzel Bir Kombinasyon

 

 

2.Hem Gündüz Hem Gece Kombini

 

 

3.Seksi Siyah Elbise Kombinasyonu

 

 

4.Kısa Siyah Elbise İle Şıklık

 

 

5.Çok Tatlı Stil Önerisi

 

 

6.Zarif Bir Tarz

 

 

İlginizi Çekebilir: Siyah Beyaz Kıyafet Kombinleri Nasıl Yapılır?

 

7.Ofis İçin Öneriler

 

 

8.Zarif Bir Stil Sevenlere

 

 

9.Kısa Siyah Elbise ile Seksi Görünüm

 

 

10.Özel Günler İçin Doğru Seçim

 

 

11.Trend Bir Omzu Açık Elbise Kombini

 

 

12.Parti İçin Güzel Bir Fikir

 

 

13.Tümden Siyah Görünüm İsteyenlere

 

 

14.Kot Ceket ve Siyah Elbise Kombinasyonu

 

 

 

                           Videomuzu da Kesinlikle İzleyin!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?