Tavanic 500 Mg Kullananların Yorumları?

Tavanic 500 Mg Kullananların Yorumları?

İçindekiler

Tavanic 500 bakterilerin sebep olduğu enfeksiyonların geçirilmesinde kullanılan güçlü bir antibiyotiktir. Tavanic kullananlar, kullanıcı yorumları hepsi yazımızda.

 

Tavanic 500 Mg Film Tablet İçeriği

 

Etken maddesi: Her bir film tablette 250 mg levofloksasine eşdeğerde 256,23 mg.

Yardımcı maddeleri: Krospovidon, metilhidroksipropil selüloz, hipromelloz, mikrokristalinselüloz, sodyum stearil fumarat, titanyum dioksit (E 171), talk, makrogol 8000, sarı demiroksit (E 172), kırmızı demir oksit (E 172), saf su.

 

Tavanic Kullananlar Yorumları

 

İlaçların nasıl etki ettiğini ve de ne gibi olumsuz sonuçları var bunları kullanıcıların düşüncelerinden öğrenebilirsiniz. Bu antibiyotik hakkında kullananların düşünceleri de şu şekildedir;

Kullanıcı yorumu: Çok hızlı sonuç veriyor diğer antibiyotiklerin 5-6 günde yaptığı etkiyi tavanic bir günde yapıyor muhteşem bir şey.

Kullanıcı yorumu: Yan etkisi olmayan antibiyotik yapmışlar kesinlikle hiç yan etki görmedim süper.

Kullanıcı yorumu: Reçetesiz alınamayan ilaç mutlaka reçete edilmesi gerek fiyatı da biraz artmış bana pahalı geldi. Oldukça etkili ve faydalı olduğunu da ekleyeyim.

Kullanıcı yorumu: Bende sinüzit vardı düzenli kullandım ama tam geçirmedi bundan dolayı da doktorum başka tedaviler uyguladı.

Kullanıcı yorumu: Yan etkileri olabiliyor ama herkeste yan etki göstermiyor. Bende biraz uykusuzluk yaptı gibi ama hastalıklarımı da hızlıca geçirdi.

Kullanıcı yorumu: Bronşit, zatürre gibi ciddi rahatsızlıklara bile etki gösteren kuvvetli bir antibiyotik. Tok karnına ya da yemekle beraber kullanın. Düzenli kullanmazsanız ve tedavi süresine uymazsanız yeterli fayda göremeyebilirsiniz.

Kullanıcı yorumu: Bu ilaç bende baş ağrısı ve kas ağrısı yaptı bu durum yan etkileri arasında var ona göre kullanın derim.

Kullanıcı yorumu: Yan etkileri ortaya çıkabilse de son derece iyi bir antibiyotiktir. İdrar yolu enfeksiyonlarını da hızlıca geçirmektedir. Hızlı etki göstermesi ayrı bir avantaj.

İlginizi Çekebilir: Tavanic Neye Yarar, Muadili?

 

Tavanic Hamileler Kullanabilir Mi?

Hamileler (gebeler) bu ilacı kullanamazlar. Hamilelikte çeşitli riskler ortaya çıkabilir.

 

Tavanic Emziren Anneler Kullanabilir Mi?

Emziren annelerde de anne sütüne geçtiğinden dolayı bu ilaç emzirme süresince kullanılmamalıdır.

 

Tavanic 500 Mg Reçetesiz Alınır Mı?

Bu ilaç reçeteli satılmaktadır ve reçetesiz olarak eczanelerde alınamaz kesinlikle.

 

Tavanic Mide Ağrısı?

Yan etkileri arasında vardır ama mide ağrısı çok nadir görülmektedir. Genellikle mide hassasiyeti olanlarda ortaya çıkmaktadır.

 

Tavanic Günde Kaç Kez?

Hastalığın çeşidine göre günde 1 ya da 2 kez kullanılmalıdır.

 

Tavanic Gebelik Kategorisi?

Bu ilacın gebelik kategorisi C’dir.

 

Tavanic Hangi Hastalıklara İyi Gelir?

Enfeksiyon durumlarında kullanılır. Sinüzit, bronşit, boğaz ağrısı, zatürre, prostat iltihabı, ciltte oluşan iltihaplar da kullanılır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?