Kırmızı Ruj Mükemmel Şekilde Nasıl Uygulanır?

Kırmızı Ruj Mükemmel Şekilde Nasıl Uygulanır?

İçindekiler

Kırmızı ruju kusursuz bir şekilde kim uygulamak istemez ki? Bu söylem kulağa çok kolay geliyor ama uygulaması gerçekten zordur. Bu klasik göz kamaştırıcı görünümün size yardımcı olması açısından kırmızı ruj mükemmel şekilde nasıl uygulanır? Konusu adı altında adım adım anlatacağız. Kırmızı ruju dudaklara uygulanması süreci için profesyonel fikirler vereceğiz. Kırmızı rujun seksi, alımlı, enfes görünümüne hiçbir bayan hayır diyemez ama bunu doğru şekilde uygulamak lazım yoksa tam tersine istenmeyen kötü sonuçlarla karşılaşılabilir. İşte 3 adımda kırmızı ruj nasıl sürülür dikkatli bir şekilde göz atıp inceleyin.

 

kırmızı ruj nasıl sürülmeli
kırmızı ruju sürme teknikleri

 

Kırmızı Rujun Adım Adım Doğru Uygulanışı

 

1.Adım

 

kırmızı ruj uygulama
kırmızı rujun uygulanma adımları

 

İlk adım dudağa ruju uygularken hata yapmamak için kurşun kalem ile dudaklarınızın cupid yayını çizmek olacaktır. Kırmızı bir dudak kurşun kalemi kullanarak, dudağın üst kısmına aşağıdaki şekildeki 1. numaradaki gibi eğik çizgi oluşturun. Daha sonra ise X oluşturmak için başka eğik çizgi uygulayın. X’nizi yaptıktan sonra, alt dudağınızın en alt noktasını bulup dudak eğrisini izleyen bir çizgi çizin. Dudağında çizim işlemi bittikten sonra sırada adım 2 var. Ayrıca aşağıdaki fotoğrafa bakıp da neler yapabileceğinizi anlayabilirsiniz.

 

2.Adım

 

kırmızı ruj nasıl sürülmeli?
kırmızı rujun dudaklara ne şekilde uygulama görünümü

 

Bu yönergeler uygulandıktan sonra, tüm dudak çizgisini ana hatlarıyla çizmek için dudak kalemini kullanın. Hattınızı çizdikten sonra, dudaklarınızın tümünü astarla doldurun. Dudaklarınız doldurulduktan sonra, onları doku ile lekeleyin ve astarı renksiz lekelere yeniden uygulayın.

 

3.Adım

 

kırmızı ruj
kırmızı rujun doğru uygulanmış görünümü

 

parlak kırmızı ruj
parlak kırmızı rujun uygulanmış görünümü

 

Dudaklarınızın şeklini beğendiyseniz, dudak parlatıcınızı rujun üzerine uygulayın. Dudaklarınızı daha kırmızı yapmak istiyorsanız, ilk dudak kalemi katmanınızın üzerine kırmızı ruj uygulayın. Ruj uygulandıktan sonra, mat ya da parlak olabilir. Parlak dudaklar içinde rujunuzun üzerine üçüncü ve son kat olarak açık dudak parlatıcısı uygulamanız gerekir.

3. ve son adımla bu uygulamayı bitirdiniz. Uygulama sonunda göreceksiniz ki normal ruj uygulamalarına göre çok daha harika bir yöntem olduğunu. Bizim size anlattığımız bu yöntem profesyonel bir uygulamadır. Sizler evlerinizde çok daha amatörce bu uygulamayı yapıyorsunuz. Uygulayın ve farkı görün. Makyaj Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

kırmızı ruj ve görünümü
kırmızı rujun en güzel şekilde uygulanmış hali

 

Dudaklarınızı Dolgun Gösterecek 6 Basit Hile

 

Videomuzu da İzleyebilirsiniz!

 


Üç kolay adımda seksi kusuşuz kırmızı dudaklara kavuştunuz. Bu uygulamayı yapmadan önce dudaklarınızın önce hazır olduğuna emin olun. Dudaklarınızı hazırlamak içinde ruju uygulamadan 15-20 dakika kadar önce  bir dudak kremi uygulayın. Bizi takipte kalın LÜTFEN YORUM YAPIN!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?