Dudaklarınızı Dolgun Gösterecek 6 Basit Hile

Dudaklarınızı Dolgun Gösterecek 6 Basit Hile

İçindekiler

Her kadın Angelina Jolie gibi dolgun ve gösterişli dudaklara sahip olmak ister. Her yerde işe yaramayan dudakları dolgun gösterme önerileri vardır bu noktada bugünkü yazımız size can simidi olacaktır. Usta makyözümüz dudaklarınızı daha dolgun gösterecek 6 basit hileyi aşağıda tek tek anlattı. Şunu özellikle belirtelim aşağıdaki fikirler denenmiş sonuç alınmış önerilerdir sizlerde deneyip çok net bir şekilde gözlerinizle görebilirsiniz.

Basit dudak dolgunlaştırma fikirlerini evde kolayca deneyip kendinizde uygulayabileceksiniz. Günümüzde pratik fikirlerin daha fazla yer edinmeye başladığını da düşünürsek aşağıdaki ipuçları daha önemli hale geliyor. Şimdi de bu fikirlere yakından bakıyoruz.

 

Basit Hilelerle Dudak Dolgunlaştırma Önerileri

 

1.Dudak Köşelerini Köreltin

 

dudaklar nasıl dolgun görünür?
dudakları dolgun gösterecek ipuçları

 

Yoğun renkli rujla en iyi sonucu veren bir akşam makyajı  için basit ama etkili bir hile. Yukarıdaki fotoğraflardan nasıl yapıldığını görebilirsiniz. İlk önce rujunuzu uyguluyorsunuz daha sonra ise dudaklarınızın köşelerini çok hafif bir şekilde koyu tonlu göz kalemi ile belirginleştiriyorsunuz. Duruma göre üstüne tekrar hafif ruj uygulaması ya da düzeltmesi yapabilirsiniz.

 

2.Ruj,Dudak Parlatıcısı ve Kapatıcıyı Aynı Anda Kullanın

 

makyajla dolgun dudaklar
dolgun ve seksi dudaklar için makyaj teknikleri

 

Ruj, dudak parlatıcısı ve kapatıcı kombinasyonu mükemmel sonuç verir. Çoğu bayan bunları tek tek uygulayarak sonuç almak istiyor ama netice alamıyor. Basit ama etkili bir çözüm önerisi. Özel bir toplantıya giderken dudaklarınızın fark edilmesini istiyorsanız bu şekilde bir yol izleyebilirsiniz. Yukarıdaki fotoğraftan nasıl yapıldığına da bakabilirsiniz.

 

3.Shea ve Tarçın Yağlarının Karışımını Kullanın

 

dolgun dudaklar için neler yapılmalı?
doldun dudaklar için tarçın yağı

 

Tarçın yağı kan dolaşımını artırarak dudakları daha parlak hale getirir ve bir miktarda hacim kazandırır. Tarçın yağını saf halde değil de shea yağı ile birlikte kullanın. Bu karışımı bir maske veya dudak parlatıcısı olarak kullanabilirsiniz.

Makyaj Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

4.Dudak Şeklinizi Düzeltmek İçin Dudak Kalemi Kullanın

 

seksi dudakalra kavuşmak için basit hileler
seksi ve dilber dudaklar için basit hileler

 

Dudak şekilleri çeşit çeşittir. Kişiden kişiye farklılık gösteren dudaklar için yapmamız gereken basit dudak şeklinizi dudak kalemi ile düzeltmek. Düzelen dudaklar çok daha dolgun görünecektir. Yukarıdaki görselden sizin dudak şeklini belirleyip ona göre dudak kalemi uygulamasına bakabilirsiniz.

 

5.Dudağın Üst Kısmındaki Yayı Vurgulayın

 

seksi ve dolgun dudaklar için gerekenler
basit makyaj hilesi ile seksi dolgun dudaklara nasıl kavuşulur?

 

Dudağınızın üst kısmındaki kıvrıma cupid yayı denmektedir. Cupid yayını vurgulamak üst dudağı daha dışbükey yaparak dudak konturunu vurgulamanıza yardımcı olur. Makyajınızı tamamlarken, dilerseniz üst dudaklara bir vurgulayıcı uygulayabilirsiniz.

2021-2022 En Sıradışı Makyajları – Sahte Çil – Kestane Rengi Ruj

6.Dudağınızı Dolgunlaştırmak İçin Beyaz Kurşun Kalem Kullanın

 

doğal yollarla dudak dolgunlaştırma
dudak dolgunlaştırmak için doğal yollar

 

Sıra dışı harika bir öneri nitelemesini yapabiliriz. Dudaklarınızı dolgunlaştırmak için beyaz kurşun kalemi uygulayarak rujun beyaz etkiyi emmesini sağlayın ardından ne kadar dolgun dudaklarınız olduğunu görünce şaşıracaksınız.

 

Videomuzu da İzleyebilirsiniz.

 


Bugün güzel bir ipucu ile karşınızda olduk bu şekildeki önerilerle sürekli beraber olmaya devam edeceğiz. Yukarıdaki ipuçlarını beğendiyseniz ya da uyguladıysanız yorumlarınızı lütfen aşağıdaki yorum bölümünden bize bildirin. Sizin görüşleriniz bize yön veriyor isteklerinizi de aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz. Daha güzel makyaj önerileri konularımızla sizlerle olacağız lütfen bizi takip etmeye devam edin. İyi günler.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?