Yeşil Gözler İçin Kolay Göz Makyajı

Yeşil Gözler İçin Kolay Göz Makyajı

İçindekiler

Yeşil Gözler İçin Makyaj Önerileri

 

Yeşil gözleriniz varsa o zaman aşağıdaki makyaj listemize göz atmanız gerekecek. Yeşil gözler için kolay göz makyajı rehberi size önemli bilgiler verecek. Bu listede özgürlüğün vurgulandığını söyleyebiliriz. Ayrıca yeşil gözleri ortaya çıkaran mor, koyu kırmızı göz farları sıklıkla kullanılmıştı. İşte sözleri fazla uzatmadan bu rehbere göz atalım.

 

1.Parlak Mavi Gözler

 

yeşil göz için makyaj
yeşil göz makyaj nasıl yapılmalı?

 

Bu güzel koyu parlak mavi renk,  yeşil gözler için gerçekten iyi bir göz makyajıdır. Bu renk sadece gözü çerçevelemekle kalmaz aynı zamanda gözleri de açar.

 

Yapımını Öğrenmek İçin Videosunu İzleyebilirsiniz

 

 

2.Pembe Parlak Göz Makyajı

 

yeşil göze makyaj
yeşil gözlüler için makyaj teknikleri

 

Yeşil gözler üzerindeki pembe ve turuncu göz farı renkleri, göz renginiz olan yeşilin daha ön plana çıkması için iyi bir yoldur. Zıt renkler nedeniyle hem göz farı hem göz rengi vurgulanır.

 

Aşağıdaki videoda bu görünümü nasıl yarattığına bir göz atın:

 

3.Beklenmedik Eyeliner Görünümü

 

yeşil göz için makyaj
yeşil gözlüler için makyaj kılavuzu

 

Bu turuncu göz farı, gözleri daha özellikli hale getirmenin ustaca bir yoludur. Yeşil ile kontrast bir renk turuncu kullanılması, yeşil gözleri doğal makyaj görünümüne dönüştürür. Böyle bir göz makyajını bahar ve yaz aylarında kullanabilirsiniz.

 

Bu Görünümü Elde Etmek İçin Videyoyu İzleyebilirsiniz

 

4.Yanardöner Mor ve Mavi

 

yeşil göze makyaj renkleri
yeşil göz mor ve mavi makyaj

 

Yeşil gözlerde mor rengi seviyorum. Sebebine gelince yeşil gözlerin derin tonlarını ortaya çıkardığı için. Bu renk ayrıca göz makyajını öne çıkarıp harika bir görünüm sağlıyor. Yeşil gözlerde mor makyaj sadece güzel değil aynı zamanda taze. Bu önerimizi denemelisiniz.

 

Bu Görünümü Öğrenmek İçin Videomuzu İzleyebilirsiniz.

 

5.Yeşil Gözler İçin Mor ve Altın Renkler

 

yeşil göz makyajı
yeşil gözlü bayan için göz makyaj

 

Derin mor rengi yeşil gözleri aydınlatıyor. Yeşil gözlerin mor tonlamalı göz farı rengiyle daha belirgin hale geldiğini fark ettiniz mi? Bu tonlamanın merkezinde de altın rengi pigmentleri var. Bu göz makyajını sevdiğimi de söylemeliyim. Makyaj Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

Bu Görünümü Yapmak İçin Videomuzu İzleyin!

 

 

6.Sıcak Kırmızı Göz Makyajı

 

göz makyajı
yeşil göz için kırmızı renk makyaj

 

Yeşil gözler için iyi bir konstrat renk kırmızıdır. Yeşil gözlere kırmızı renk gözlerdeki enerjiyi ortaya çıkarıyor bunu net bir şekilde görebiliriz.

 

Bu Görünüm İçin Videomuzu İzleyin!

2022 Aydınlık Cilt Makyaj Trendi

7.Zümrüt Yeşil

 

renkli göz için makayj
yeşil göze makyaj

 

Yeşil göz farı renginin makyaj şeması içinde yeşil gözler için doğru bir öneridir. Sizler göz rengi ile aynı renkli göz farı güzel olur mu derseniz gayet hoş bir görünüm verdiğini söyleyebiliriz. Tek renkli bir görünümünde güzel bakışlar oluşturduğunun altını çizelim. Kıyafetlerinizle bu rengi eşleştirmelisiniz bunu unutmayın.

 

Bu Görünüm İçin Videomuzu İzleyin!

 

Yeşil göz rengi başlı başına güzeldir zaten bu yüzden bu göz rengi için farklı renkleri denemekten çekinmeyin. Yeşil gözler için kolay göz makyajı rehberi umarım faydalı olmuştur. Başka makyaj fikirleri ile karşınızda olmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?