Instagramın En Yeni Trendi : Geçici Göz ve Dudak Dövmeleri

Instagramın En Yeni Trendi : Geçici Göz ve Dudak Dövmeleri

İçindekiler

Makyaj sanatçısının yaratıcılığı sınır tanımıyor. Çoğumuz çocukluğumuzdan beri geçici dövmeler yaptırmayı düşünmüşüzdür. İşte bu noktada makyaj sanatçıları devreye girerek onları makyaj görünümlerine uygulamak için bir yol buldular. Bu küçücük detaylar, makyaj görünümünüze yepyeni bir boyut kazandırır. Geçici göz ve dudak dövmeleri Instgram da çok fazla trend olmaya başladı bile. Mükemmel göz kalemi  ve kusursuz kaşları unutarak onların yerini alan göz dövmeleri bir başka görünüyor. Sıra dışılığı deneyerek farklılık yaratmak isteyenler için gerçekten yaratıcı bir fikir diyebiliriz.

 

geçici göz dövme trendi
2022 ınstagram dövme trendi

 

ınstagram dövme trendi
küçük dudak dövmesi

 

Kalpli violent dudaklar bu dövmelerin bulunduğu yerlerden bir tanesi. Fotoğrafta da gördüğünüz gibi renkli kalpler dudaklarda yer alıyor. Sadece dudaklarda değil yüzünüzün herhangi bir yerine de yerleştirebilirsiniz. Binlerce renk ve ebat seçeneğinin olduğunu da söyleyelim. Bu trend de en sevdiğiniz objeyi seçerek gözlerinize ve dudaklarınıza aktarabilmeniz gerekmektedir.

Dudak dövmelerini aktarırken rujunuzla aynı renk de olmasına dikkat etmelisiniz. Profesyonel makyaj sanatçısı Gisele Ali bu eğilimi deneyenlerden. Ünlü makyaj sanatçısı en iyi sonucu elde edebilmek için mat sıvı ruja ve yağsız bir cilde sahip olmanın yeterli olduğunu söylüyor sizlerin de bu noktalara dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

 

geçici dövmeler
kalpli geçici dudak dövmesi

 

geçici dudak dövmeleri
güllü dudak dövmeleri 2017-2018

 

Ruju sürüp kuruttuktan sonra, hangi noktaya isterseniz dövme kağıdı ile uygulayabilirsiniz. Daha sonra ise kağıdı makyaj fırçası veya süngerle ıslatmanız gerekir. Sürecin çok basit ve şaşırtıcı olduğunu söyleyebiliriz. Makyaj blogcularının çoğu, göz alıcı bir görünüm elde emek için dudaklarını berrak bir dudak parlatıcısıyla  kaplamayı atlamamayı tavsiye ediyor. Bunun yanında ombre dudakları da denemede fayda var. Prosedürün gözlerde de hemen hemen aynı olduğunu söyleyebiliriz.

Gözlerin üstünde bu küçük dövmeleri deneyebilirsiniz. Gözlerinizin üzerine dövmeyi denemeden önce göz kapaklarınızda yağ kalmadığınızdan da emin olun. Yağ kalırsa düzgün bir görünüm olmayabilir bu yüzden bu noktaya hassasiyet gösterin. Makyaj rutininizi yenilemek ve eşsiz keskin bir görünüme sahip olmak istiyorsanız sizin için doğru dövmeyi bulup yüzünüz doğru noktasına yerleştirin.

Makyaj Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

yazılı dudak dövmesi
şık yazılı geçici dudak dövmeleri

 

ınstagram dövmeleri
ınstagramın dudak dövme trendleri

 

Noktalı Eyeliner Trendi İçin 11 Öneri

Bugün size önemli bir makyaj görünümünden bahsettik. Instagramın en yeni trendi :  geçici göz ve dudak dövmeleri hakkında sizleri aydınlatmaya çalıştık. Önemli makyaj fikirleri ile karşınızda olmaya devam edeceğiz bizi takip etmeye devam edin güzel günler diliyoruz.

 

Geçici Dudak Dövmelerinin Uygulanış Videosu

 

Diğer Modeller İçin Galerimize Göz Atın

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?