Noktalı Eyeliner Trendi İçin 11 Öneri

Noktalı Eyeliner Trendi İçin 11 Öneri

İçindekiler

En yeni göz makyaj eğilimi noktalı eyeliner trendi bu görünüm gerçekten muhteşem görünüyor. Eyeliner çok yönlü güzellik ürünlerinden biridir. Onunla çok farklı desen ve doku oluşturabilirsiniz. Bugünkü konumuzda noktalı eyeliner trendi için 11 öneri sunacağız. Çok yeni bir stil olmakla beraber kolay bir şekilde tasarımlar yapmanızı sağlayacaktır. Denemek de çok basit. Standart göz kalemi stillerine güzel bir destek olacaktır.

 

 

Siyah gözleriniz için klasik stillerin aksine noktalı eyeliner trendini uygulayabilirsiniz. Sıvı astar kullanmak göz kalemine göre daha avantajlıdır çünkü her hata yaptığınızda silinme özelliği vardır. Size bir öneri vereceğiz daima kurşun kalem üzerine sıvı astar uygulayabilirsiniz. Bu şekilde de hem şaşırtıcı hem de cesur görünebilirsiniz aynı zamanda da etkisi uzun süre devam edecektir. Hangi yoldan hareket ederseniz edin sonuç dağınık olmadan modern bir görünüm oluşturacaktır. Basit bir teknik ama cesur olmanızda gerekecek. İşte noktalı eyeliner trendi için 11 öneri

 

1.Dramatik Kedi Gözlü Noktalı Eyeliner

 

Bu göz görünümünün ana hatları klasik göz kamaştırıcı kedi gözüdür ancak noktalı göz mercekleri çarpıcı bir dokuya sahiptir. Yeterince ince ama bir o kadarda cazip görünüyor. Çarpıcı noktalama eğilimle kedi gözü makyajını birleştirmek harika bir yoldur bunu deneyin.

 

 

2.Noktalı Eyeliner ile Pembe Kedi Gözü

 

Noktalı göz kalemi göz makyaj tercihlerini vurgulamak için kullanılabilir. Bu durumda narin pembe noktalar pürüzsüz, hafif renkli bir görünüm elde edilmiş olur. Bazı ilave dokular harika bir göz oluşturmanızı sağlayabilir.

 

 

3.Noktalı Beyaz Eyeliner

 

Her mevsimde kullanılabilecek bir renktir. Saf beyaz gölgeler ile göz merceğini bezediğiniz de çarpıcı kirpikler elde edeceksiniz. Beyaz noktalar kabarık bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

 

 

4.Noktalı Eyeliner ile Dolgulu Kanatlar

 

Bu stil gözleri çok çarpıcı hale getiriyor. Kanat dolgular gerçekten büyüleyici, kenarlarda noktalı renkler görmek mükemmel. Bir davete giderken bu göz makyaj stilini deneyebilirsiniz.

 

 

5.Pembe Renkli Stil

 

Sıcak günler için oluşturulmuş noktalı eyeliner trendidir. Bu görünümde gözler çok büyük görünür. Kaşlardan yanaklara kadar  çiçek motiflerini sergilemek için farklı şekil ve boyutlar kazandırır.

 

 

6.Dumanlı Göz Makyajı ile Beyaz Noktalı Eyeliner

 

Hem dumanlı hem de siyah olan koyu renk sevenler içindir. Elmacık kemiklerin daha çok vurgulanması ile gözler daha çok ortaya çıkıyor. Ayrıca keskin bir bakış ortaya çıkar.

 

 

7.Noktalı Eyeliner ile Eskitme Renkli Kirpikler

 

Katmanlı bir göz şeklim olsun diyorsanız eskitme renkli kirpikler oluşturulmalıdır. Kirpikleriniz bu şekilde gözler önüne serilir. Zarif bir güzellik ve dokulu hacimler için harika olacaktır.

 

 

8.Toprak Kahverengi Renkli Noktalı Eyeliner

 

Toprak renkli göz kenarlarına sahip olunduğu için bu adı almıştır. Kahverengiler gerçekten harika olmuş ben bu göz makyaj modeline bayıldım J Hafif karanlık renkler bir harika ayrıca bu renk sarışın ve kumral bayanlara daha çok yakışıyor. Esmer bayanlar için aynısı söyleyemeyiz.

 

 

2022 Aydınlık Cilt Makyaj Trendi

9.Noktalı Eyelinerli Karakuğu Tüylü Kirpikler

 

Noktalı göz kalemi ile cesur olmaktan kesinlikle korkmayın. Çünkü siyah ve beyazlarla oluşturulmuş bu desen kesinlikle abartı olmaz. Ayrıntılandırılmış  derinlemesine göz farı görünümü neredeyse üç boyut sağlamaktadır. Gündelik bir görünüm içinde trend olacak bir öneri.

 

 

10.Kıvılcımlı Noktalı Eyeliner

 

Bu kıvılcımlı noktalar güzel doku ve derinlik katmıştır gözlere. Parlayan göz farı görünümünü de oluşturmak çok basittir. Kırmızı gölge tabanı ile ışıltılı noktalarla coşkulu bir görünüm olacaktır.

 

 

11.Siyah Beyaz Renkli Şık Tasarım

 

Bu pürüzsüz siyah ve beyaz uyumu basit ama etkili bir görünüm oluşturur. 60’ların tarzı olması yönüyle bir klasikti aslında  ama gerçekten çok iyi bir şekilde modernize edilmiştir. Size çok tarz bir görünüm katabilir.

Makyaj Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

 

Eyeliner Sürme İncelikleri İçin Videomuzu İzleyebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?