Neon Işık Makyaj Trendi

Neon Işık Makyaj Trendi

Neon ışıkları artık her yerde göreceksiniz. Instagramı ele geçiren neon ışık makyaj trendi çok popüler olmaya başladı. Bu trendin devam etmesi ile birlikte, neon makyajı son zamanlarda aşırı parlak şekilde karşımıza çıkıyor. Neon ışık makyaj modası hızla benimsenmekte ve her noktayı ele geçirmektedir. En iyi efektlere sahip, benzetme yapacak olursak da yol kenarındaki levha aydınlatmalarına benziyor. Neon ışık makyajı, neon ışık renkleri ile oluşturulabilir.

 

neon ışık makyajı resimleri

 

Bu renkler beyaz veya elektrik mavisi, sarı, kırmızı, mor renk de olabilir. İstediğiniz efekti gözünüze uygulamanız gerekmektedir. Bu eğilim Instagramın her yerinde dikkatle inceleniyor etkinin ne kadar ve şaşırtıcı olduğu konusunda yorumlar yapılıyor. Neon ışık makyaj trendi şaşırtıcı olmasının yanında da ilgi çekiyor.

 

ınstagram yeni trendi neon ışık makyajı

 

Neon ışık makyajında, gün ışığında  bile inanılmaz derecede parlak olan floresan renklerde kirpikler bulunuyor. Bu makyaj hayaranlık uyandıracak derece şaşırtıcı ve eğlenceli. Yüzdeki çalışma şekli ise beklenmedik derecede hoş, inanılmaz vurgular yapan görünüme sahip.

 

neon makyajı biliyor musunuz

 

2022 Aydınlık Cilt Makyaj Trendi

 

Instagram ve Youtube gibi paylaşım platformlarında çok daha farklı şekilleri ile karşılaşacaksınızdır. Çoğu makyaj tekniğini bıraktırarak ilk sıraları da devralmaya başladı bile. Neon ışık makyajında illa birden fazla ren olması gerekmez. İki renk bu görünüm için yeterlidir. Dudaklara, göze, göz kapaklarına, kirpiklere kısacası tam anlamıyla her noktaya uygulanabiliyor yani bir kısıtlama yok.

 

Neon ışık makyajı nasıl yapılır

 

Neon makyaj incelikleri

Neon ışık makyaj eğiliminde her şey ultra görünüyor. Makyaj kişiye göre özelleştirilebilir. Bu nedenle daha doğal görünebilirsiniz. İşte tarz makyaj bu demek oluyor.

 

Neon Makyaj Yapımı Videomuzu da Kesinlikle İzleyin!


Makyaj Kategorimiz için Tıklayınız.

 

Neon ışık makyaj modası

 

Neon makyaj incelikleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?