Kot Pantolon Kombinleri 2022-2023

Kot Pantolon Kombinleri 2022-2023

İçindekiler

Bundan sonra bu kot pantolon kombinleri sizde bağımlılık yaratacak!

Tüm moda tutkunlarına mutlu günler dileyerek başlıyorum. Bugün sizlere çok önem teşkil eden biri giyim konusundan bahsetmek istiyorum. Neden önemli diyecek olursanız hayatımızın her alanında sıklıkla olduğu için diyebilirim. Kot pantolonları o kadar sık giyiyoruz ki hayatımızda en önemli yer teşkil bir parça haline getiriyoruz. Hiçbir kimse yoktur ki bu giyim parçasını giymeden uzun bir zaman geçirsin!

İşte bizde bugün kot pantolon kombinleri için detaylı bilgiler vereceğiz. Bu konuyu yazmamın en önemli nedeni ise gerçek anlamda bayanların kot pantolonları güzel eşleştirmemesidir. Çok uyumsuz görünümler, yanlış eşleştirmeler, hatalı kombinler çok fazla. Fikirlerimizi önemseyerek giyindiğiniz de kesinlikle en az 2-3 kat daha güzel görüneceksiniz.

Bazen herkese farklı gelir  çok güzel görünüyorsunuz derler genelde bu cümleyi doğru kombinler yaptığımızda söylerler. Çünkü yerli yerinde giyinmek farklılık yaratır ve güzelliğimizi ortaya çıkarır. İşte doğru stiller ortaya çıkarmak için aşağıdaki önerilerimizden faydalanın. Bağımlısı olacağınız kot pantolon kombinleri 2022-2023 örneklerine bakın.

 

 

 

Jean(kot) Pantolon Kombinleri

 

1.En Moda Stil Önerisi

Spor görünümle daha hoş gözükmek isterseniz klasik stiller yerine daha zarif öneriler tercih edebilirsiniz. Bu kot pantolon kombinin de önemli olan doğru birleştirmedir.

Pantolon markası : Moda tutkusu, Üstün markası : Debenhams, Ayakkabının markası : Sophia Webster

 

kot pantolon kombin kadın
kot pantolon kombinleri 2018

 

2.Gündüzden Geceye Kombin Önerisi

Farklı hava katmak için daha değişik örnekler her zaman sizi sıradanlıktan çıkaracaktır. Parçaları tek tek birleştirerek gün boyunca kullanabileceğiniz bir stil oluşturmak istedik. Her yere uygun aynı zamanda çok tarz bir birleştirmedir.

Kot pantolonun markası : Moda tutkusu, Üstün markası : ad, Ayakkabının markası : Divarese

 

kot pantolon ile kombin
kot kombinleri 2018-2019

 

3.Sade ama Etkili Görünüm

Kırmızı ve mavinin uyumu bir başkadır. Ayakkabıyı da renkli seçerek güzel bir görünüm ortaya çıkarmış olacaksınız.

Pantolon markası : Moda tutkusu, Üstün markası : Zara, Ayakkabının markası :  Charlotte Olympia

 

 

 

4.Etkili Kombin Önerisi

Üst kısma daha klasik parçalar ve renkler giyilerek etkili görünümün kapıları aranabilir. Aşağıdaki önerimiz sizler için bir bakın.

Pantolon markası : Moda tutkusu, Üstün markası : Mango,  Ayakkabının markası :  Zara

İlginizi Çekebilir : 2021-2022 yılının en iyi kot pantolon modelleri hangisi?

 

 

Kot Pantolonlar Hangi Parçalarla Kombinlenir?

 

Kot Pantolonla Gömlek Kombin Önerisi

Temel üst giyim yapı taşı gömlektir. Gömleklerle de güzel birleştirmeler oluşturulabilir. Renkli, desenli gömlekleri kullanarak daha spor görünümler oluşturabilirsiniz. Gençler için daha uygun bir giyim şeklidir ama her yaştan bayan uygun gömlek ve denim pantolon seçtikten sonra kendine uygun olanı oluşturabilir.

 

 

 

Kot Pantolonla Tişört Kombinleri Fikri

Yaz günlerinin en temel kombini olmaya adaydır. Basklı ve sloganlı tişörtünüzü yırtık kot ile birleştirip sıcak havalarda fresh bir görünüm sağlayabilirsiniz. Ayakkabı tercih olarak da converse  kullanabilirsiniz. Ya da spor beyaz ayakkabılar çok yerinde olacak bir alternatif olabilir.

 

 

Deri Ceket ile Jean Pantolon Kombinleri

Bahar ayları ve kış ayların tercih edilen kullanım şeklidir. Deriler çoğu zaman kurtarıcı olup  basit stilleri çok iyi şekillendirebiliyor. Siyah ve kahverengi renk deri ceket en kombinasyon sağlayan renklerdir. Bunun altına ayakkabı olarak ise bilekten bağcıklı bot tercih edebilirsiniz.

 

 

Kot Gömlek Kot Pantolon Eşleştirmesi

Benzer parçalarla birleşim diyoruz biz buna. Kot üst parçalarla tümden tek bir görünüm tarzı yaratmak oluyor. Güzel birleştirmeler için bu kombinden esinlenebilirsiniz.

 

 

Beyaz Kot Pantolon Kombinleri 2021-2022

Blazer Ceket ile Kot Pantolon Kombini

Bahar mevsimi için çok idealdir. Resmi ve özel davetler için basit görünümden sıyrılarak daha çekici ve hoş gözükebilirsiniz. Blazer ceketle beraber stiletto ayakkabılar kullanmalısınız çünkü diğer ayakkabı modelleri bu görünümü sönükleştirebilir.

 

 

En Özel Diğer Kot Kombinleri

 

1.

 

2.

 

3.

 

 

4.

 

 

5.

 

 

6.

 

 

7.

 

 

8.

 

 

9.

 

 

10.

 

 

11.

 

 

12.

 

 

13.

 

 

14.

 

 

15.

 

 

16.

 

 

17.

 

 

18.

 

 

19.

 

 

20.

 

 

21.

 

 

22.

 

 

                                                    Videomuzu da Kesinlikle İzleyin!

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

3 yorum

  1. Bu kot pantolon kombinleri çok güzelmiş çok beğendim güzel bilgiler için tşk ediyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?