Cilt Gözeneklerinin Daha Küçük Görünmesi İçin 7 Ürün

Cilt Gözeneklerinin Daha Küçük Görünmesi İçin 7 Ürün

İçindekiler

Daha pürüzsüz görünen ciltler elde etmek için cilt gözeneklerinin küçültülmesi gerekmektedir. Ciltteki bu sorunu ortadan kaldırmak da hiç kolay bir durum değildir. Deride gözenekler olarak da bilinen küçük delikler, aşırı yağ salınımından dolayı büyüdüğü ve belirginleştiği daha sonra ölü hücrelerle tıkandığı zamanda çok kötü görünüme sebebiyet vermektedirler.

Bu noktada cilt gözeneklerinin daha küçük görünmesi için 7 ürünü keşfedebilirsiniz. Bu ürünler cildinizi yenileyerek gözeneklerinizin daha küçük görünmesini sağlayacaktır. Bu cilt bakım ürünleri ile pürüzsüz bir cilt oluşturun işte ayrıntılar…

 

ciltteki gözenekleri küçültücü ürün markaları
cilt gözenekleri için ürün markaları

 

Gözenek Küçültücü En İyi Ürünler

 

1.Benefit Çift Taraflı Gözenek Arındırıcı Maske

benefit markalı cilt ürünü
benefit cilt gözenek sıklaştırıcı

 

Benefit’in yeni gözenek temizleme maskeleri hem güzel hem de eğlenceli. Diğer maskelerden birazcık farklı kullanım özelliği mevcut. Mantar özü ile zenginleştirilmiş mükemmel bir içeriğe sahip.

 

2.Estee Lauder Clear Yağ Konrolü Sağlayan Nemlendiricİ Jel

 

estee lauder gözenekler için
estee lauder gözenek sıklaştırıcı ürün

 

Estee Lauder gözenek boyutunu hidratlar, matlaştırır ve arındırır. Ayrıca yağ kontrolü yaparak kızarıklığı da giderir. Kullanımı da oldukça kolaydır ciltte rahat bir şekilde erir. İçiriğindeki özler sayesinde kısa sürede istediğiniz sonuçlara ulaşırsınız.

 

3.Olay Gözenek Küçültücü Toner

 

cilteki gözenekler nasıl küçülür
ciltteki gözenekleri küçültücü en iyi ürünler

 

Cilt bakımında toner olmadan olmaz. Olay gözenek küçültücü toner su kıvamında bir üründür. Kısa süre içerisinde gözeneklerinizde belirgin bir şekilde sıklaştığını hissedeceksiniz. Cildin yüzeyinde nazik bir etki yaparak cilde hiçbir şekilde zarar vermiyor.

 

4.Kiehl’İN Gözenek Azaltıcı Losyonu

 

gözenekleri küçültücü toner
gözenekleri sıklaştıran toner

 

Hafif ve gün boyunca ağır hissetmeyeceğiniz  bir ürün arıyorsanız doğru yere geldiniz demektir. Kiehl’in gözenek azaltıcı losyonu amazon ormanlarının beyaz kilinden elde edilmiştir. Ciltteki fazla yağları emer, cildi matlaştırır ve bu şekilde gözenekleri daha küçük görünüme kavuşturur. Cilt Bakımı Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

5.Sisley Global Mükemmel Gözenek Düzeltici

 

gözenek küçültücü ürün markaları
gözeneklerinizi küçültecek kozmetik ürün markaları

 

Bu ürünün içeriğinde ratina ekstresi ve gözeneklerin büyük hale gelmesini önlemek için java çay ekstresi vardır. Pürüzlü cilt dokusunu günden güne pürüzsüzleştirerek gözenek boyutunu en küçük hale getirir.

 

 

 

6.Jacobs Gözenek Arındırıcı

 

gözenekler için ürün önerileri
gözenek sıklaştırıcı en iyi ürün tavsiyeleri

 

İçeriği söğüt kabuğu özü, çam kabuğu ekstresi, güvercin ağacı özü ve çay ağacı  gibi maddeler içerir. Bu yüz temizleyicisinin temel noktası gözeneklerdir. Gözenekleri arındırırken aynı zamanda sıklık sağlayarak gözle görülür etki sağlamaktadır.

 

7.Enbacci Gözenek Küçültücü

 

genişlemiş gözeneklere çözüm
genişlemiş gözenek için kozmetik ürün önerisi

 

Enbacci pore minimiser, antiseptik özelliklere sahip çay ağacı yağı ile cildi besleyerek pürüzsüz hale getirir. Bunun yanında da gözeneklerin daha küçük özelliklere ulaşmasını da sağlıyor. Az miktarda kullanımı tavsiye ediliyor. Sadece yanaklarınız ve alnınız gibi sorun bölgelere uygulayın.

 

Cilt Gözeneklerini Küçültücü Ürünlerini nereden Satın Alabilirim?

Yukarıdaki ürünleri ünlü kozmetik satıcılarından alabilirsiniz. Alışveriş merkezlerinde kozmetik zincir ağı satış bayilerinden de ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri internetten üzerinden de satın alabilirsiniz. Yukarıdaki ürünler ithal olduğu için bazı ürünleri Türkiye’de bulamayabilirsiniz ama herhangi birini de alsanız aynı etkiyi gösterecektir.

Siyah Noktalardan Kurtulmanın Yolları

Gözenek Sıklaştırıcı Ürünlerin Fiyatları

Ekonomik değerde çok çok önemlidir. Aşırı pahalı ürünlerden kaçının deriz. Bütçenizi sarsmayan kaliteli bir ürün her zaman önceliğiniz olsun. Gözenek sıklaştırıcı ürünlerin fiyatları 50 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Yukarıdaki cilt gözeneklerinin daha küçük görünmesi için 7 üründen en çok hangisini beğendiniz? Bu ürünlerden birini alıp denemeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı bize aşağıdaki yorum kısmında yazarsanız çok memnun oluruz. Yeni bir cilt konusu ile buluşmak dileğiyle.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?