Güle Güle Oturun Programına Başvuru Nasıl Yapılır,Koşulları Nelerdir?

Güle Güle Oturun Programına Başvuru Nasıl Yapılır,Koşulları Nelerdir?

Acun Medya’nın tv kanalı Tv8 çok güzel bir dekorasyon programı yayınlanmaktadır. Bu dekorasyon programının adı güle güle oturun olarak geçmektedir. Bu program şöyle dizayn edilmiştir, gelen istekler değerlendirilip her hafta bir kişinin evi yeniliyor. Bu yenilenme gerçekten baştan yaratma gibi oluyor. Güle güle oturun başvuru için neler yapmamız gerek diyen birçok kişi var. Sizde evinizde dekor eksikleri görüyorsanız katılırım diyorsanız www.tv8basvuru.com adresine girip önünüze gelen başvuru formunu doldurmalısınız. Bu başvuru formunda isim,soy isim, telefonlarınız,e-posta adresiniz,normal adresiniz,fotoğrafınız, yeniletmek istediğiniz eviniz fotoğrafları ve bazı sorular yer alıyor.Bu sorular en büyük hayaliniz nedir, aylık geliriniz ne kadardır,sizi en çok üzen olay nedir gibi birçok soru yer alıyor. Bu soruları cevapladıktan sonra evinizin yenilenmesini istediğiniz noktaların videosunu eklemenizi isteyecek.

Güle Güle Oturun programını hazırlayıp sunan mimar Selim Yuhay bu dekorasyon programından önce Kanal D ekranlarında ”Evim Şahane” programını hazırlayıp sunuyordu. Kanal D’den ise Tv8 transfer oldu ve 2016 Eylül’de ise Güle gülen oturun programına start verdi. Bu yeni programda ise birçok kişinin yaşam öykülerini ve evlerine nasıl bir dekor vereceklerini ekranlara taşıyor. Kısa süre içerisinde de çok fazla kişi tarafından izlenmeye başlandı ve reyting oranları da çok iyi. Şimdi de diğer detayları sizlerle paylaşalım.

 

 

 

Bu Program Ücretli Midir?

 

Bu programa başvurmak,katılmak tamamen ücretsizdir. Sadece internet üzerinden yukarıda verdiğimiz adresten başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu süreçte istenilen bilgiler istenen şekilde doldurduktan sonra bekleyip kime çıktığını izleyeceksiniz. Bazı yerlerde zaman zaman duyuluyor bu program için ücret isteyenler olabiliyormuş kesinlikle inanmayın ve herhangi bir para yatırmayın. Bunlar tamamen dolandırıcıların işidir.

 

 

 

Güle Güle Oturun Programı Belli İllere Mi Gidiyor?

 

Böyle bir düşünce yayılmış ama bu ifade edilen doğru değildir. Gelen taleplere göre tüm iller değerlendiriliyor. Bu neticede Türkiye’nin dört bir yanına gidiliyor. Türkiye’nin sadece büyükşehirleri değil hepsine gidilip evler yenileniyor.

 

 

 

Bu Program Ne Zaman Ekranlara Geliyor?

 

Bu program ilk yayınlandığı zamanlarda haftanın 7 günü izleyici ile buluşuyordu. Şuan için ise  cumartesi ve pazar günleri öğle kısmında ortalama 2 saat süre ile yayınlanmaktadır. Kanalın programın saatlerinde değişiklik de yapması bekleniyor. Bakalım programın günü ve saati değişecek mi hep beraber takip edeceğiz.

 

 

 

Güle Güle Oturun Başvuru Şartları Nelerdir?

 

1.18 yaş altı kişilerin başvuruları geçersizdir. Bunun için velilerin onayı olması gerekmektedir. Bu noktaya dikkat edin,yoksa başvurunuz onaylanmaz.

2.Yarışmacıyı belirleme hakkın Tv8 ve Acun Medya’ya aittir. Yani başvuru yapmak hemen bu yarışmaya katılacağınız anlamına gelmez.

3.Bu başvurunun olması demek Acun Medya ve Tv8’den gelecek  sms,mail,telefon gibi bildirimler onay vermek anlamına gelmektedir.

4.İnternet sayfasından başvuru yapan kişi başvuru sahibi olarak anılacak.

5.Başvuran kişi bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğunu kabul etmiş sayılır.

 

İlginizi Çekebilir: Dekorasyon Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

 

 

Güle Güle Oturun Başvuru Formu ve Detayları

 

 

 

 

Güle Güle Oturun Programı Videoları

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

3 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?