Kloş Etek Kombinleri İçin Öneriler

Kloş Etek Kombinleri İçin Öneriler

İçindekiler

Bugünkü konumuz kloş etek kombinleri hakkında olacaktır. Etek şekilleri birbirinden farklı olunca buna uygun eşleştirme yapmak da çok önemli bir hal alıyor. Birçok bayanın severek giydiği ve giymekten zevk aldığı tarzdır. Şimdi de diğer detaylara bakarak neden bahsettiğimizi tam ifade edelim.

 

 

 

Kloş Etek Neye Denir, Nasıl Bir Türdür?

 

Kloş etek, alt tarafa doğru genişleyen ve değişik kumaş çeşitlerinin bir araya geldiği etek türüdür. Bu kelime Fransızcadan türeyerek dilimize girmiştir. Yani Fransız tarzı bir moda anlayışının üründür. Şık bir görünüm oluşturmak isteyen bayanların tercih etmesini tavsiye ederiz. Birçok markanın bu tarz etek modelleri mevcut, kendi vücudunuz için en uygun olanı alıp aşağıdaki kombin fikirlerimize göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

Kloş Etekler Nasıl Giyilir, Ne Şekilde Eşleştirilir?

 

Öncelikle bu giyim parçasını nasıl eşleştireceğiniz konusunda birkaç ipucu verelim. Bu ipuçları da sizi çok iyi göstermeye de yetecektir.

  • Kloş eteklerin kendi içinde birçok çeşidi vardır, ilk aşamanız vücudunuza uyan eteği belirlemek olacaktır.
  • Vücudunuza uyan eteği seçerken boyunu da doğru seçmenizde çok çok önemlidir.
  • Basen bölgesinde fazlalıkları olanlar için kol etekler kamufle görevi görür ve bu kusuru süper örter.
  • Kloş eteklerde dikkat çekicilik istiyorsanız diz altına kadar uzanan boyda olanları kullanın. Bu tarz bir uzunlukla platform ayakkabıların haricinde tüm ayakkabı modellerini eşleştirebilirsiniz.
  • En iyi kombinde nasıl bir üstle eşleştirmem gerek diyorsanız cevabımız crop toplar olacaktır.
  • Spor bir tarz isterseniz de gömlek ve kazaklarla kombin yapmalısınız. Bu şekilde daha sportif bir tarza kavuşabilirsiniz.
  • Yaz-kış her mevsimde rahatlıkla kullanabilirsiniz illa şu mevsimde olacak diye bir kural yoktur.
  • Kloş eteğiniz çok renkli ise üst parçanız tek renkli olmalıdır. Yoksa kesinlikle etkili ve hoş görünmek elde edemesiniz.

Kloş Etek Kombin Yolları

 

1.Kısa Kloş Etek Kombinleri

 

Bacaklarınıza ve vücudunuza güveniyorsanız kısa stiller sizin için iyi bir seçim olacaktır. Yaz ve bahar ayları için daha idealdir. Orta boylu bayanlar için iyi bir sonuç verir.

İlginizi Çekebilir: Pileli Etek Kombinleri

 

2.Mini Kloş Etek Eşleştirmesi

 

Kendinizi göstermek ve öz güveninizi tazelemek istiyorsanız deneyeceğiniz bir kombinasyon yoludur. Ortaya çok başarılı sonuçlar çıkıyor.

 

 

3.Midi Kloş Etek Kombinleri

 

Ne kısa ne uzun diyebilecek orta karar etek boyu arıyorsanız istediğiniz gibi olacak bir öneri. Yaz için tişört, kış için ise kazakla kombin yapabilirsiniz.

 

 

4.Siyah Kısa Kloş Etek Kombinleri

 

Siyah olmazsa olmazdır kesinlikle. Siyah vazgeçilecek bir renklendirme değildir. Siyah kısa tarzlar ortaya çok güzel sonuçlar çıkarıyor. Renk eşleştirmesini doğru yapmanız gerekmektedir.

 

 

5.Siyah Kloş Etekle Şıklık

 

Siyah tutkunları için bir öneri daha gerçekten çok harika bir eşleştirme oluyor. Denedik defalarca ve gördük. Özel zamanlarda hoş bir giyim şekli arıyorsanız deneyin deriz.

 

 

Zevk Alacağınız Pileli Etek Kombinleri

 

6.Crop Top ile Eşleştirme

 

Yaz günleri için biçilmiş kaftan diyebileceğimiz bir öneri. Kısa üstlerle bu etek tarzı çok iyi uyum sağlıyor. Hatta en yüksek uyum şekline sahip olan üst diyebiliriz.

 

 

7.Kazakla Eşleştirme

 

Bahar ve kış için eşleştirme önerimizdir. Havanın soğuk olduğu mevsimlerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bahar ve kış için enerji veren güzel bir tasarımdır.

 

 

8.Kloş Etek Kombinleri Tesettür

 

Tesettürlü bayanları es geçmek olmazdı. Kloş etek tesettür kombinlerini de sunarak yardımcı olmak istedik. Kapalı bayanlara da gayet güzel yakıştığını söyleyebiliriz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?