Metrin Krem Kullanıcı Yorumları?

Metrin Krem Kullanıcı Yorumları?

İçindekiler

Metrin krem uyuz ve e pubis biti (kasık biti) durumunda kullanılan güçlü bir cilt ürünüdür. Metrin krem kullanıcı yorumları, metrin krem kullananlar hakkında tüm detaylar yazımızda.

 

Metrin Krem Neye İyi Gelir?

 

Uyuz, bit, pire, kene ve buna bağlı kaşıntı, kızarıklık durumlarını geçirmek için kullanılan güçlü bir ilaçtır. Cilt yüzeyine sürülerek kullanılır. Harici bir kullanımı olduğu için bu ilacın yan etki riski çok düşüktür. Reçeteli ya da reçetesiz olarak eczaneden bu ilacı alabilirsiniz. SGK tarafından ödenmeyen ilaç listesindedir. Halk arasında uyuz ilacı olarak da bilinmektedir.

İlginizi Çekebilir: Wilkinson Pomad Nedir, Neye İyi Gelir?

 

Metrin Krem Kullananlar

 

Kullanan yorumu: Uyuz çok kaşındırıyor ve bazı uyuz ilaçları çok yetersiz kalıyor bundan dolayı da metrin krem kullandım çok şükür kaşıntı, kızarıklık hızlıca geçti. Biraz ağır bir krem olduğunu söyleyeyim.

Kullanan yorumu: Ağır bir uyuz vakası oldu iseniz bence metrin krem geçirmeyecektir bu durumda wilkinson pomad var onu kullanın biraz kötü kokuyor ama daha etkili.

Kullanan yorumu: Uyuzdan duramıyordum doktorum bu krem verdi çok iyi geldi. Bu kremin losyon ve şampuan formları da var. Deneyin fayda sağlayacak diyebilirim.

Kullanan yorumu: Hızlı müdahale ettim ve bu kremle uyuzu geçirdim çok şükür bu illetten kurtuldum. Uyuz için kwellada losyon, metrin krem, wilkinson pomad bu alandaki iyi ilaçlar diyebilirim. Bu ilaçların şampuan ve losyonları da var.

Kullanan yorumu: Bence metrin krem ile zaman harcamayın wilkinson pomad çok çok etkili. Wilkonson pomad biraz kötü kokuyor ama.

Kullanan yorumu: Son zamanlarda uyuz vakası çok arttı kwellada losyon kullandım geçmedi bende metrin kreme geçiş yaptım iyi geldi. Doğru şekilde kullanınca güzel fayda sağlıyor.

Kullanan yorumu: Bu kremi reçete ettirseniz de devlet ödemiyor ona göre fiyatı çok pahalı değil ama. Ben herhangi bir yan etkisini görmedim.

 

Metrin Krem Etken Maddesi

 

Bu kremin etken maddesi Permetrin‘dir. Permetrin kremin 1 gramında 50 miligram bulunur. Permetrin uyuz ve bit için kullanılan en etkili maddedir ve etkinliği kanıtlanmıştır.

İlginizi Çekebilir: Kwellada Şampuan Nedir, Niçin Kullanılır?

 

Metrin Deri Kremi Kullanıcı Yorumları

 

B.B anlatıyor: Saça, yüze her tarafa sürülen bir krem. Bu kremi gözünüzden uzak tutun ama ona göre.

G.E anlatıyor: Sürekli olarak kullanılacak bir krem değil bir hafta içerisinde en fazla iki kere kullanılabilir. Faz sürerseniz zararlı olabilir.

İ.T anlatıyor: Genel olarak iyi bir krem ben bit için kullandım doktorum reçete etmişti bit durumuna çok iyi geldi. Uyuza göre bence bit sorununda daha etkili.

M.G anlatıyor: Güzel bir uyuz ilacı bende fayda sağladı kaşıntıyı azalttı ilk başlarda sonra da tamamen kaşıntıyı geçirdi. 5 gün içerisinde sonuç aldım.

S.R anlatıyor: Herkeste aynı etkiyi yapmıyor bazı kişilerde yetersiz kalabiliyor abzı kişilerde ise geçiriyor uyuz bu bakış açısı ile kullanın derim.

T.U anlatıyor: İlk önce uyuz için bu kremi kullanın geçmedi ise wilkinson pomada geçiş yapın derim.

İ.Y anlatıyor: Bende fayda sağlamadı ayrıca kokusu beni biraz etkiledi. Cilde sürünce yanma yapıyor bunu belirteyim soranlar var çünkü.

 

Metrin Krem Gül Hastalığı?

Gül hastalığı durumunda bu ilaç kullanılmaz. Gül hastalığına uygun bir krem değildir.

 

Metrin Krem Günde Kaç Kere Kullanılır?

Günde 1 kere kullanılır ve 8-12 saat beklenilir ondan sonra yıkanır. İkinci bir uygulama ise 7 gün sonra yapılabilir. Bu krem her gün kullanılacak bir krem değildir.

 

Permetrin Krem Kokusu?

Koku biraz rahatsız etse de birkaç saat içerisinde yoğunluğu azalmakta ve bir iki gün içerisinde de tamamen geçmektedir.

 

Metrin Krem Bebeklerde Kullanılır Mı?

2 aylıktan büyük bebeklerde bu krem kullanılabilir.

 

Metrin Krem Kortizon İçerir Mi?

Kortizon içermeyen bir kremdir. İçeriğinde kesinlikle kortizon yoktur.

 

Metrin Krem Sivilce İçin Kullanılır Mı?

Sivilce (akne) için kullanılacak bir krem değildir.

 

Metrin Krem SGK Karşılıyor Mu?

Reçete edilse dahi SGK tarafından karşılanan bir ilaç değildir.

 

Metrin Krem Yaş Sınırı?

2 aylıktan büyük bebeklerde, çocuklarda ve yetişkinlerde bu krem kullanılabilir.

 

Metrin Krem Yanma Yapar Mı?

Yanma yapma durumu genel olarak yoktur.

 

Metrin Krem Ne Zaman Etki Eder?

1-2 gün içerisinde etki etmeye başlayacaktır tam etkiler 1 hafta içerisinde ortaya çıkmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

4 yorum

 1. Valla kullanıyorum oğluma 5gun oluyor hiçbir faydası yok bu kremin gece sabaha kaadr yavrum yatmıyor kasinmaktan ve tabi bende aynı şekilde

 2. Merhaba bütün uyuz hastaları için öncelikle iyileşmesinizi diliyorum. Biz 5 aydır uyuzla uğrasıyoruz.
  ilk olarak eczaneden karışım yaptırdık ne varsa yüzeye cıkardı.3 gün kullandık iyileştiğini düşündük.Tekrar devam ediyordu.Metrin krem ve ziver hap kullandık bir işe yaramadı. Daha sonrasında wilkinson pomad denedik. Wilkinson pomad lekeler bıraktı iyi gelmedi. Ve bitkisel karısımlar denedik aloe Vera nane lavanta ile sabun vs. Bizdeki dirençli uyuzdu. Ve bu tedaviye geç basladık.
  Şimdi çözüme giden durumumuzu anlatıcam.
  1.Salamur tuz ,sirke, suyu karıştırıp ılık suyla tüm vücut yıkandık.Yüz hassas deri olduğu için 10 dk sonra sirke ve tuzla yıkandığımız cildi temiz su ile arındırdık.Bu işlem cildi nemlendirdi.Ağız icin sirke ve tuzu karıştırıp gargara yaptık.
  2. Ardından kantaron yağı,çay ağacı yağı, Lavanta yağı ve cok az bir çay kaşığı kadar vazelin karıstırdık.tüm vücuda uyguladık (saç ve göz çevresi) hariç. Tekrar gözenekler açılarak onları deri yüzeyine çıkardı. Yine sirke ve tuz su karısımını olduğu bir kapta pamuk yardımıyla çıkan parazitleri temizledik. 3 gün bu şekilde uyguladık. ( bu arada çay ağacı yağı ciltteki enfeksiyon oluşmasını önlüyor siğil mantar vb)
  3.Ve metrin işe yaramadığını düşündük demiştim. Bu sefer tekrar metrin krem aldık. Cünkü cilt nemlenmisti ve temizlenmisti. Bu sefer METRİN KREM kullanmamızda pamuk gibi vücuttan çıkmaya başladı ve vücutta parazitleri açtığı tüneller gözüküyordu Metrin etkisini bu sekilde gösterdi.

  Sonuç olarak bizde işe yaradı. Ve bu parazitler psikoloji ve tüm hayatı etkiliyor. Umarım bir faydam olur.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?