Nakış İşlemeli Elbise Modelleri ve Kombinleri

Nakış İşlemeli Elbise Modelleri ve Kombinleri

İçindekiler

Son zamanlarda alışveriş yapmaya çıktı iseniz bir şey dikkatinizi çekmiş olmalıdır nakış işlemeli elbiseler. Bunun nedeni ise elbiselerin üzerindeki işlemeler son dönemin popüler trendleri arasında yer almaktadır. Cesur bir şekilde nakış işlemeli bir elbise seçip bunu pantolonlar ve üstlerle uyumlu hale getirebilirsiniz. Nakış işlemelerin en çok seçilen figürü ise çiçek desenleridir.

Renkli ve çizgili yüzeyler harika göründüğü söyleyebilirim. Gömlek ve elbise almak fikrinizi var ise aşağıdaki önerilerimize de göz atıp modaya uyma fikrini gözden geçirebilirsiniz. Birbirinden harika fikirler için neler kafanızdan geçecek bizlerde merak ediyoruz. Birçok yönden tatlı görünümlere sahip olan bu stiller bayanların üzerinde daha bir anlam kazanıyor. İşte nakış işlemeli elbiseler ve kombinleri.

 

Nakış İşlemeli Elbise Modelleri ve Kombinleri

 

1.Kış İçin Nakış İşlemeli Mont

 

 

Soğuk günlerde güzel görünmek ve enerji dağıtmak istiyorsanız bakış işlemeli şık bir mont ile bunu sağlayabilirsiniz. Diğer kombin parçalarınızı da siyah renk ağırlıklı seçerek güzel bir görünüm oluşturabilirsiniz.

 

2.Şık Nakış İşlemeli Kombin 2023

 

 

Bahar ayları için düşünülmüş nakış elbise modeli ve kombinidir. Düğmesiz ve yakasız bir nakış işlemeli üst ile klasik parçalarınızı eşleştirebilirsiniz. Dizden yırtık bir kot pantolon ve yakın renkli gömlek işinizi görecektir. Ayrıca topuklu bir ayakkabıda uyumunuzu tamamlayacaktır. Aksesuar olarak da çanta ve gözlük kullanabilirsiniz.

 

3.Uzun Açık Renkli Nakış İşlemeli Öneri

 

 

Daha rahat stilleri seviyorsanız bu önerimiz sizlere. Rahatlığınıza düşkünseniz ama bir o kadar da nakış işlemelerden vazgeçemiyorsanız böyle bir kombini deneyebilirsiniz. Açık renkli nakışlı üst, içine beyaz tişört ve mavi kot pantolon. Bunun yanında topuklu bir ayakkabı.

 

4.Renkli Nakış İşlemeli Elbise Modeli

 

 

Özel bir partiye giderken bu şekilde bir öneriyi kullanabilirsiniz. Hem çok farklı hem de çok özel diyebiliriz. Değişiklik ve renklilik size göre ise kesinlikle tavsiye ediyoruz. Bu şekilde bir kombinle bütün gözler sizin üzerinizde olacak J

 

2021-2022 Moda Trendi : Beyaz Gömlek Elbiseler

 

5.Nakış İşlemeli Parça ile Kombin

 

 

Nakışların ve işlemelerin gömleklere taşındığını görüyoruz. Sonbahar mevsiminde böyle havalı sokak stili oluşturabilirsiniz. Deri pantolon, kısa bot ve palto ile süper birleştirme yapabilirsiniz.

 

Diğer Önerile İçin Galerimize Göz Atın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?