Plaj Giyimde Bikini ve Pareolar Bu Yıl da Moda: Hangi Modeller Öne Çıkacak?

Plaj Giyimde Bikini ve Pareolar Bu Yıl da Moda: Hangi Modeller Öne Çıkacak?

İçindekiler

Plaj giyim modası, havuz başında ya da denizde keyifle zaman geçirirken, konforlu hissetmek ve tarzı ortaya koymak adına önemli parçalar içeriyor. Mayo ve bikini modelleri, plaj giyim modasının en popüler öğeleri içinde yer almasıyla, birçok kişinin tercihi. Bununla birlikte plaj giyim modasında renkler ve aksesuarlar da çok önemli. Terlik, gözlük ve çanta gibi aksesuarlar, etkileyici bir konseptin parçası olabilir. Bikini seçimi ile bir adım öne çıkmayı düşünenler, harika bir pareo ile rengarenk bir kombin ortaya koymak isteyenler için, 2022 plaj giyim modasının pareo ve bikini şifrelerini açıkladık…

Bikinilerde Hangi Modeller Trend?

Yaz aylarının vazgeçilmezi bikiniler, her tarza uygun yapıları ile öne çıkıyor. Bikini altı ve üstü, farklı olarak tercih edilebileceği gibi set olarak da alınabilir. Kadınların vücut yapılarına, giyim tarzına ve tüm beklentilerine hitap edebilecek tasarımlar sunan bikini modellerine bakıldığında, göğüs formunda destekli ya da desteksiz bikini modelleri tercih edilebilir. Göğüs ölçülerine göre, bikini seçimi yapılırken bikini üstünün destek özelliği incelenmeli.

Bikini modellerinde dikkat edilecek diğer bir konu da vaka formu. Göğüs dekoltesini etkileyen en önemli konu olan yaka formunda, V yaka bikiniler çok ilgi görüyor. V yaka bikiniler genellikle dekolteyi ön plana çıkarması ile biliniyor. Kare yaka bikini modelleri dekolteyi gizlemesi nedeniyle tercih edilirken, asimetrik yakalar modern ve cesur yönüyle, plaj giyimde tercih ediliyor.

 

Pareo Seçimi Nasıl Olmalı?

Pareolar, kimono konsepti ile plaj giyimin en özel parçaları içinde yer alıyor. Pareo modellerine bakıldığında, tülden üretilmiş, renk ve konsept açısından geniş bir skalanın yer aldığı bu ürünlerde, herkes kendi tarzına göre seçim yapabilir. Pareo modellerinde renk ve aksesuarlar ön plana çıksa da, tercih yaparken ilk dikkat edilen konu kesim oluyor. Rahatlığı, konforu ve her adımda öz güveni sunan pareolarda en popüler modeller, kısa kollu pareolar denebilir. Kısa kollu pareo tercihi, omuzların güneş yanığına karşı korunmasını sağlaması bakımından ön planda. Uzun kollu pareo modelleri, vücudu hem güneşe hem de akşamüstüne doğru plajdaki esintilere karşı koruması ile birçok kişinin favorisi.

Pareo modellerinde, kesim ve diğer konulardan bağımsız olarak desen ve renkler de, tarzı belirleyen en önemli kriterler içinde yer alıyor. Püsküllü, pullu ve yazın enerjisini yansıtan birbirinden güzel desenli, baskılı pareo çeşitleri harika bir plaj giyim deneyimi için ön plana çıkıyor. Kısa kollu ve uzun kollu formu ile, kimono konseptini yaz aylarında çok güzel hissettiren pareolar, tarzını ortaya çıkarmak isteyen kadınların tercihi.

Plaj giyimde bikini ve mayoların yanı sıra, pareo seçeneklerinde birbirinden güzel modeller Suwen online alışveriş mağazasında yer alıyor. Rengarenk ve etkileyici pareo modelleri ve harika bikini seçenekleri, Suwen kalitesi ile sizi bekliyor.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?