Siyah Elbise Üzerine Hangi Renk Eşarp Uyumlu Olur?

Siyah Elbise Üzerine Hangi Renk Eşarp Uyumlu Olur?

İçindekiler

Günümüzde güzel ve uyumlu giyinmek son derece önemlidir. Tek parçayı giyerek hoş gözükmek zordur bundan ötürü de siyah elbise üzerine hangi renk eşarp kullanılmalı hakkında size önemli detaylar sunacağız. Siyah renk bir çok bayanın en sevdiği renklerden biridir bu renk elbiseler tesettür giyiminde ise daha fazla tercih edilir.

Elbiseyi belirledikten sonra siyah elbise üzerine eşarp sorusu gelecektir. Bu noktada eşarbınızın rengi ile siyah rengin uyumu çok önemlidir aksi takdir de çok yapay ve kötü görünüm ortaya çıkacaktır. Bunun için size sunacağımız aşağıdaki fikirleri önemseyin ve buna göre tercihler yapın.

 

Siyah Elbiseye Hangi Renk Eşarp

 

Siyah renk kombinlerin en fazla tercih edilen rengidir. Bu renkle beraber uyumlu parçalar kullanmak çok önemlidir. Tesettür giyiminde ise en önemi parça eşarp ve ayakkabıdır. Bundan ötürü de bu parçaların seçiminde dikkat edilmesi gerekmektedir.

 • Siyah rengi ve elbiseyi her nokta rahatlıkla kullanabilirsiniz bu açıdan geniş bir kullanım olanağı sunar. Günlük yaşamdan özel günlere her noktada kullanabilirsiniz.
 • Siyah renkle eşarbınızı eşleştirirken cilt tonunuzun önemi büyüktür çünkü buna dikkat etmezseniz harika görünümü yakalayamazsınız.
 • Siyah renkle uyum birazcık dikkat edildiğinde son derecede kolaydır bunun altını da çizelim.
 • Siyah elbiseyle bordo,gri, mavi, yeşil, pudra,kırmızı,kahve, beyaz ve marsala rengi eşarp en uyumlu renklerdir bunlardan birini tercih etmelisiniz.
 • Siyah renkle beraber koyu tonları kullanmayın çünkü görümü çok boğar. Ondan dolayı daha açık ve canlı renkleri kullanın.
 • Siyah elbise kombininin diğer parçalarında ise pastel renkleri kullanın aşırı parlak renkler uzak durun. Bu şekilde önemli ayrıntılara dikkat ettiğinizde ortaya güzel sonuçlar çıkacaktır.
 • Siyah renkle larcivert ve koyu kahve renklerini kombinlemeyin.
 • Elbisenizle beraber kullanacağınız takı,ayakkabı, çanta gibi detaylarda görünümüzün iyi olmasına katkı sağlayacaktır, bundan dolayı bu parçaların seçimini de dikkat edin.
 • Bu tarz bir kombinde renk sayısı 2 den fazla olmalıdır bu size fayda sağlayacaktır.
 • Ayakkabı rengi seçerken de gri, metal, beyaz, krem, kırmızı renklerini seçebilirsiniz. En iyi eşleşen renkler bunlardır.
 • Çantanızla ayakkabınız rengini eşleştirmeyi es geçmeyin. Aksesuarlarında kombinlenmesi son derece önemlidir.
 • Siyah rengin yanında diğer parçalarda fuşya, altın rengi ve bordo kullanabilirsiniz.

 

Siyah Elbise Üstüne Ne Renk Eşarp Takılır?

 

1.Siyah Elbise Üzerine Altın Rengi Eşarp

Bu örnek size ilham kaynağı olabilir. Altın renkler ile siyah renk kombini yapılmış. Aksesurlar aynı renkten seçilmiş. Ayrıca altın rengi de elbiseyi öne çıkarmış.

 

2.Siyah Abiye Üstüne Bordo Eşarp

Güzel bir uyum örneği daha abiye tercih ettiğinizde bordo renk harika bir görünüm oluşturuyor. Renkli gözlü bir bayansanız çok daha etkili bir kombinin kapılarını açmış olacaksınız. Kesinlikli bu stili öneririz. Özel günler için iyi bir tercih olacaktır. İlginizi Çekecektir: Moda Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

3.Siyah Renk Üzerine Parlak Eşarp

Koyu renkli ayakkabıyı elbisenizle eşleştirip parlak ve teninize uyan bir eşarp seçimi yerinde olacaktır. Bu şekilde şıklığınızı yakalayabilirsiniz. Bu öneriyi düşünün ve uygulayın deriz kesinlikle iyi bir fikir.

 

4.Siyah Elbiseye Açık Tonlarda Eşarp

Bu şekilde açık tonlardan da faydalanabilirsiniz son derece hoş ve etkileyici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Takı ve çanta kombini ile ortaya çok daha iyi görünümler çıkacaktır. Çanta ve takılar kıyafet tarzınızı zenginleştirir.

 

5.Siyah Kombin Gri Eşarp

En iyilerden biri diyebiliriz. Parlak gri renk çok güzel hava katıyor kesinlikle sizde kombininizi beyazla hareketlendirip gri örtü ile tamamlayabilirsiniz.

 

6.Siyah Renk İçin Mavi Eşarp

Mavi tonları hoş bir canlılık katar ve de eşsizdir. Belinize takacağınız kemerle bu görünümü zengin hale getirip ortaya güzel sonuçlar çıkarabilirsiniz. Mavi rengi kesinlikle düşünün.

 

7.Tek Renk Görünüm

Tek görünümle siyahlıkta oluşturabilirsiniz. Bu şekilde parıltılı elbiseyle beraber siyah eşarp ortaya bütün bir görünüm çıkaracaktır. Bu tarz her zaman fazlasıyla kurtarıcıdır.

 

8.Siyah Elbise İçin Desenli Eşarp

Desenli karışık renklerle beraber hoş görünümler elde edebilirisiniz. Tek renk olmasına da gerek yoktur. Beyaz gömlekle de farklılık oluşturabilirsiniz. Eşarbınızın içindeki renk tonlarında ayakkabı seçimi de çok yerinde olacaktır.

 

9.Siyaha Yeşil Eşarp

Yeşil renkle de harika oluyor bu kombin. Yeşil renkle de tamamlayıp dikkat çekici bir stil elde edebilirsiniz. Bu öneriden yararlanabilirsiniz.

 

10.Siyaha Çok Tarz Eşarp

Desenli ve karışık renklerle de uyumu yakalayabilirsiniz. Kolyeden de yaralanıp kusursuz bir tarza kavuşabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?