2022-2023 Sonbahar Siyah Kombinler

2022-2023 Sonbahar Siyah Kombinler

İçindekiler

2023 sonbahar kombinleri için sizlere her türden giyim trendleri bulmaya devam ediyoruz. Daha önce renkli, tek renk gibi başlıklarımız da oldu. Bu hafta ki sonbahar kış kombini siyah renk üzerine olacak. Sadece siyah renk kıyafet giymek isteyenler için etek, pantolon, gömlek gibi bir çok kıyafetinizi nasıl kombinleyeceksiniz hep beraber resimlerle inceleyelim.

2021-2022 Kısa Bot Kombin Önerileri

10 – Siyah Deri Pantolon ve Altın Sarısı Kemer Kombini

On numarada siyah deri pantolon ve altın sarısının uyumunu işledik. Sarı ve siyah birbirine harika uyum sağlayan iki renk. Vücuduna güvenenler bu kombin ve isteğe göre yarım transparan bir kazan ile kombinini hazırlayabilir.

10-siyah-deri-pantolon-ve-altin-sarisi-kemer-kombini

9 – Siyah Pardesü Kombini

Daha çok klasik giyinmeyi sevenler rahat ve bir o kadar da şık siyah pardesü kombini ile dikkatleri üzerine çekebilir.

9-siyah-pardesu-kombini

8 – Siyah Bol Elbise Kombini

Rahat bayanlar bir o kadarda şık görünmeyi her zaman başarıyorlar. Şapka, bol uzun siyah kazak ve siyah parlak tay ile tek kombini çıkartılmış.

8-siyah-bol-elbise-kombini

7 – Siyah Deri Ceket ve Tayt Kombini

Güneşli bir sonbahar gününde rahat olmak sizin elinizde. Deri ceket ve siyah tay ile muhteşem bir güne hazır olun. İddaALI bir kombin olmasına rağmen çoğu iş kadınının sinir stresini alacak bir kombin. Dikkat üzerinizde…

7-siyah-deri-ceket-ve-tayt-kombini

6 – Siyah Triko ve Kırmızı Çanta Kombini

Her şeyde siyah olmasın çok boğar diyorsanız, hep esmer bayanlara kırmızı ruj önermemizi ispatlayacak nitelikte siyah kombinlere kırmızı çanta aksesuar katılabilir. Mükemmel uyum yakalanmış ama kırmızı abartılmadığı taktirde.

6-siyah-triko-ve-kirmizi-canta-kombini

5 – Siyah Kürklü Kaban Kombini

Hava soğuksa kürkten vazgeçmem diyenlere siyah kürk kombini hazır. Bu fotoğraftaki gibi iddaalı ve etkileyici görünmek gerçekten zor değil.

5-siyah-kurklu-kaban-kombini

4 – Siyah Triko ve Deri Pantolon Kombini

Genç kızların çok tercih edeceği deri pantolon ve siyah uzun kollu triko kombini… Bizce çok sade kolay ve başarılı olmuş. Ayrıca siyah ruj veya siyah ağırlıklı hafif bir makyaj ile kombinle daha çok uyum sağlanabilir. Mat siyah çizmeler arasına deri pantolon çok güzel bir uyum.

4-siyah-triko-ve-deri-pantolon-kombini

3 – Siyah Deri Etek Kombini

3-siyah-deri-etek-kombini

2 – Siyah Uzun Triko Kombini

2-siyah-uzun-triko-komdini

1 – Siyah Mini Etek Uzun Çizme Kombini

1-siyah-mini-etek-uzun-cizme-kombini

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?