2023 Sonbahar-Kış Ayakkabı Trendleri

2023 Sonbahar-Kış Ayakkabı Trendleri

İçindekiler

Sıcak yaz günlerini geride bıraktığımız şu günlerde yazlık kıyafetlerimiz yavaş yavaş yerini kışlıklara bırakmakta. Elbette buna ayakkabılarımızda dahil. Tabi ki bunun için de 2023 sonbahar kış ayakkabı modası hakkında detayları incelememizde yarar var. Biz de bundan dolayı bu yazımızda sizler için 2023 sonbahar kış ayakkabı trendleri hakkında birkaç bilgiyi bir araya getirdik.

Sivri Burunlar

Bildiğiniz gibi son zamanlarda sivri burun ayakkabıları etrafımızda çokça görmeye başladık. Elbette bu trend 2023 sonbahar kış sezonunda da kendisine yer buldu. Hem ayak bileğini saran modellerde hem de düz çizmelerde sivri burunlar oldukça fazla tercih edilecek modeller arasında yer alıyor. Fakat bu ayakkabılar sivri burun olması sebebiyle ayaklarınızı oldukça ağrıtacaktır.

2017-sonbahar-kis-bayan-sivriburun-ayakkabilari

Tokalı Modeller

Eğer tokalı modelleri seviyorsanız ya da tokalı modelleri denemek istiyorsanız bu sezon tam zamanı. Çünkü bu sonbahar ve kış trendleri arasında tokalı modelleri oldukça fazla göreceğimiz kesin. Özellikle büyük tokalı modeller bu sezon en çok tercih edilenler arasında yer alacak.

sonbahar-kis-buyuk-tokali-ayakkabi-trendleri-2017

Pullu Ayakkabılar

Bu sezon ayakkabılarda trendler arasında pullu desenler ve dokularda bulunuyor. Sizin de dolabınızda bu ayakkabılara yer açmanızda fayda var. Bakın: 2023 Sonbahar-Kış Trendleri

pullu-ayakkabi

Kare Topuklar

Bu sezon trend olacaklar arasında kare topuklu ayakkabılarda kendine yer buluyor. Özellikle çizmelerde kare topukları oldukça fazla göreceğimize hiç şüphe yok. Hem rahat hem de şık bir tercih olan kare topukları sizin de denemenizi öneririz.

2017-sonbahar-kis-bayan-sivriburun-ayakkabilari

Kısa Botlar

Bu kış sezonunda trend olan bir diğer model ise kısa botlar. New York moda haftasında da ön plana çıkan detaylardan olan kısa botları biz de oldukça fazla göreceğiz. Özellikle tokalı, kare topuklu botlar bu kışın en trendleri arasında yer alacak gibi görünüyor.

kisa-botlar

Diz Boyu Çizmeler

Son yıllarda kış aylarının vazgeçilmezlerinden olan diz boyu çizmeleri bu kış aylarında da bir hayli fazla göreceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Renkli, fırfırlı ve desenli diz boyu çizmeler bu sene oldukça popüler olacak gibi görünüyor. Siz de bu çizmelerden dolabınızda mutlaka bulundurmalısınız.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?