Anıl Erdem Cevizci Kimdir, Doğum Tarihi?

Anıl Erdem Cevizci Kimdir, Doğum Tarihi?

İçindekiler

Anıl Erdem Cevizci Madrigal grubunun başarılı solistlerindedir. Türk Alternatif Rock tarzı müzikle hayranlarının karşısına çıkan solist son günlerde parçaları oldukça popüler. Anıl Erdem Cevizci kaç yaşında, sevgilisi kimdir, kardeşi kim, burcu nedir, boyu, kilosu babasının adı nedir gibi soruların hepsini açıkladık.

 

Anıl Erdem Cevizci Kimdir?

 

Başarılı, azimli, çalışkan özellikleri olan Madrigal grubu solisti Anıl Erdem Cevizci 2010 yılın Yeditepe Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemlerini tamamen burslu kazanarak eğitim hayatının zirvesine giriş yaptı. Eğitim konusunda zaman zaman annesi ve babasını dinlemedi. 2014 yılında ise beklemediği zamanda babasının ölüm haberini aldı bu durum başarılı solisti çok üzdü.

Üniversiteyi bitirip iş hayatına atılması beklenilirken o müziği seçti ve müzikle ilgilenmeye başladı. Babası yaşarken ona dinlettiği “neden diye sorma” ve “anı” parçaları çok beğenilmişti. Bu beğeniler onun müzik kariyerine önemli bir katkı yapmıştı. Babasından sonra evin bütün sorumluluğu üzerine kalmıştı ev bundan dolayı da ehliyet alıp çalışmaya başladı. Çalışırken de 2016 yılında üniversiteyi bitirdi.

Eylül 2016 yılında Mikron Eğitim Danışmanlık Mühendislik LTD. ŞTİ. firmasında Sales & Customer Relations Assistant olarak yaklaşık 1 yıl kadar çalıştı. Bu firmada birkaç basamak yükselerek önemli görevlerde bulundu. Bu firmadan ayrılarak  Innova Bilişim şirketinde işe başladı. Şimdilerde de Innova Bilişim şirketinde Technology Support Specialist olarak çalışmaya devam etmektedir.

 

Anıl Erdem Cevizci Kaç Yaşında?

Ünlü solist 30 yaşındadır. Yaşına göre oldukça genç görünmektedir bundan bebeksi yüzünün etkisi büyüktür.  30’lu yaşlarında müzk olarak daha üretken olacağını düşünmekteyiz.

 

Anıl Erdem Cevizci Doğum Tarihi?

Tam olarak doğum tarihini merak eden hayranları var bunu da net şekilde belirtelim. Doğum tarihi 16.06.1991’dir. Ünlü şarkıcı 30 yaşındadır.

 

Anıl Erdem Cevizci Burcu?

16 Haziran’da doğduğu için burcu İkizler’dir. İkizler burcunun özelliklerini de taşıdığını söylüyor. Ünlü şarkıcının yükseleni nedir bu bilgiye tam olarak ulaşamadık.

 

Anıl Erdem Cevizci Nereden Mezun?

Liseyi bitirir bitirmez üniversiteyi kazandı. Yeditepe Üniversitesi Bilişim Sistemleri bölümünde mezun olarak bu alanda çalışmaya başladı ve bu arada da müzikle ilgilendi.

Bu Yazıyla Alakalı İçerikler

 

Anıl Erdem Cevizci Evli Mi?

Evli değildir medeni hali şuanda bekardır. Evlenmeyi düşündüğünü ise verdiği röportajlarda belirtmiştir.

 

Anıl Erdem Cevizci Boyu Kilo?

Boy ve kilosunu soran hayran kitlesi çok fazla. Solistin boyu 1.81 cm’dir. Kilosu ile 73 kg’dır. Boy ve kilosu oldukça dengeli ve idealdir.

 

Anıl Erdem Cevizci Nereli?

Bu konuda biraz farklı durumlar ortaya çıksa da kendisi Paris’te doğmuştur. Paris’te doğma sebebi ise babasının akademisyen olmasından dolayıdır. Aslen Bursalı’dır.

 

Anıl Erdem Cevizci Nerede Yaşıyor?

Ünlü solist İstanbul’da yaşıyor ve her fırsatta İstanbul’u çok sevdiğini ifade ediyor. İstanbul’u gezmekte de çok mutluyum diye de ekliyor.

 

Anıl Erdem Cevizci Sevgilisi?

Şuanda sevgilisi yok ama sevgilisi oldu bilgisini öğrenirsek buradan paylaşacağız.

 

Madrigal Grubu Nasıl Oluştu?

 

Böyle bir fikri yoktu Anıl Erdem’in ama çocukluk arkadaşları da müzikle ilgileniyordu ve bir arada olmak istiyorlardı bu şekilde Mavera isimli grup kuruldu. 2007 yılında Ceyhun Kaan Karakaş ve Kaan Alıcı ile beraber Anıl Erdem bu grubu kurdu. Belirli bir sür sonra ise grup adını daha da iyi bir noktaya taşımak amacıyla Madrigal ismine dönüştürdüler.

 

Madrigal Grubu Albümleri ve Şarkıları

Rock tarzını sevenler için kesinlikle güzel albümleri ve şarkıları var. Albümleri ve şarkıları ise şu şekildedir;

Albümler

  • Neogazino (2021)

EP’ler

  • Neden Diye Sorma (2015)

Single’ler

  • Yapboz (2018)
  • Kelebekler (2019)
  • Seni Dert Etmeler (2020)
  • Aynadaki Görüntün (2020)

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?