Bülent Kocamanoğlu Kim, Yaşı Kaçtır?

Bülent Kocamanoğlu Kim, Yaşı Kaçtır?

İçindekiler

Bülent Kocamanoğlu Ekim 1977 Ankara doğumlu bir iş adamıdır. Ekranlardan bildiğimiz  Elvin Levinler ile evlidir. Başarılı iş adamının asıl mesleği iç mimarlıktır ve bu alanda iş yapmaktadır. Amerika’da bir süre kaldıktan sonra Türkiye’ye dönüş kararı alarak ülkesinde dönmüştür. Amerika’da kaldığı dönemde sahne ve fotoğrafçılık eğitimi alarak kendini bu alanda geliştirmiştir.

Bülent Kocamanoğlu eşi ile birlikte 4 farklı kıtada 35’den fazla ülkeyi gezmiştir ve bu gezideki eğlenceli videoları eşi Elvin Levinler youtube kanalına yükleyerek 1 milyon takipçiye ulaşmıştır. Şimdi de Bülent Kocamanoğlu Kimdir, yaşı, eşi ile arasındaki yaş farkı nedir gibi tüm sorulara cevap vereceğiz.

Bülent Kocamanoğlu Kimdir?

 

Ankara doğumlu 44 yaşında olan başarılı bir işadamıdır. Mesleği mimardır ve bu alanda ticaret yapmaktadır. Kendisi de aslen Ankaralıdır. Bir dönem Amerika’ya yerleşerek orada yaşamıştır. Amerika’da kaldığı dönemde sahne ve fotoğrafçılık üzerine eğitim almıştır. Amerika’dan sonra tekrar Türkiye’ye dönüş kararı almıştır.

Başarılı iş adamı aynı zamanda bir gezgindir. 2016 yılında Elvin Levinler ile Muğla-Bodrum’da dünya evine girdikten sonra dünyayı dolaşmaya başlamışlardır. Elvin Levinler ile beraber Bülent Kocamanoğlu magazin dünyasının ilgisini de çekmeye başlamıştır.

Bu Yazıyla Alakalı İçerikler

Bülent Kocamanoğlu Yaş

Ekim 1977 yılı doğumludur 2021 itibari ile 44 yaşındadır. yaşına göre daha enerjik görünmektedir.

Bülent Kocamanoğlu’nun Boyu, Kilosu?

Boyu 1.71 cm’dir. Kilosu ise 69 kg’dır. Oldukça fit bir görüme sahiptir.

Bülent Kocamanoğlu Hangi Burç?

Ekim ayında dünyaya geldiği için akrep burcudur. Akrep burcunun özelliklerini de taşımaktadır.

Bülent Kocamanoğlu Eski Eşi?

Eski eşi hakkında kesin net bilgi yoktur.

Bülent Kocamanoğlu Ne İş Yapıyor?

İş insanıdır, yurt için ve yurt dışında birçok iş yapmaktadır.

Bülent Kocamanoğlu Meslek?

Mesleği mimarlıktır. Mimar olarak da birçok projeye imza atmıştır.

Bülent Kocamanoğlu Şirketi

Şirketinin adı çok fazla soruluyor ama bu konuda kesinlikle bilgi vermek istemiyor. Şirketinin ismini de gizliyor çünkü polemiklerle şirketinin bir araya getirilmesini istemiyor.

Bülent Kocamaoğlu Kiminle Evlendi?

İnadına Aşk dizisinde oynayan Elvin Levinler ile 2016 yılında evlendi. Şuan da evlilikleri mutlu bir şekilde devam etmektedir.

Bülent Kocamanoğlu Elvin Levinler Yaş Farkı?

Bülent Kocamanoğlu ile Elvin Levinler arasında tam 11 yaş farkı vardır. Bazı kişilere göre bu çok olsa da birçok kişiye göre de normal olarak karşılanmaktadır.

Bülent Kocamanoğlu Instagram

Ünlü iş insanı sosyal medya da oldukça aktif ve genellikle gezdiği yerlerin fotoğraflarını paylaşmaktadır. Eşi ile olan fotoğraflarına da sık sık yer vermektedir. 40 bin takipçisi bulunmaktadır. Instagram adresi için tıklayın.

 

Elvin Levinler Kimdir?

Şimdi de Elvin Levinler kim onu tanıyalım. 24 Nisan 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur. Cağaoloğlu Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde eğitimine devam etmiştir ve buradan da mezun olmuştur. Mesleği oyuncudur ve birçok dizi de rol almıştır. Başarılı rolleriyle çok tanınan bir oyuncu olmuştur.

İlk oyunculuk deneyimi Atv ekranlarında yayınlanan Alemin Kralı Ayben Kıral rolü ile olmuştur. Bu diziden sonra ise Salih Kuşu, Babam Sınıfta Kaldı, Milat, Polis Akademisi Alaturka ve İnadına Aşk dizilerinde de rol almıştır. Şu sıralar ise hiçbir dizi de rol almamaktadır eşi Bülent Kocamanoğlu ile gezmektedir.

 

Elvin Levinler Kaç Yaşında?

2021 yılı itibari ile 33 yaşındadır.

Elvin Levinler Nereli?

İstabul doğumlu ve İstanbulludur.

Elvin Levinler Boy, Kilo?

1.66 boyunda ve 53 kilodur.

Elvinler Levinler Kocası?

Kocası Bülent Kocamanoğludur ve 5 yıldır mutlu bir evliliği vardır.

Elvin Levinler Kaç Yıllık Evli?

5 yıldır evlidir ve evlilikleri devam etmektedir.

Elvin Levinler Türk Mü?

Türk’tür bu konuda farklı şeyler söylense de gerçek değildir.

 

Elvin& Bülent Kocamanoğlu Düğün Videosu

Videolarını izlemenizi tavsiye ederiz çünkü çok hoş bir video olmuş. Keyifli seyirler dileriz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?