Ayna Modelleri ve Fiyatları 2023

Ayna Modelleri ve Fiyatları 2023

İçindekiler

Ayna modelleri ve fiyatları için detaylı bilgiler!

Bugün sizlere ayna modelleri hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Aynanın ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruzdur, aynasız bir mekan yoktur. Erkek bayan olsun gün içinde onlarca kez aynaya bakmadan yapamayız. işte bu kadar önemli olan dekoratif bir parça içinde şık modeller seçerek ortamın görünümünü yüzde yüz değiştirebilirsiniz. Kendi içinde birçok çeşidi olan bir dekoratif parçadır, çeşidinin çok geniş olması da seçimi güçlendiriyor. Seçiminizi kolaylaştırmak içinde yazımız sonuna kadar okuyun bu şekilde en doğru tercihleri yapacaksınız. İlk olarak yapmanız gereken aynayı nerede kullanacağınız belirlemektir. Bunu belirledikten sonra ise çeşitleri için araştırma yapmak olacaktır.

Birçok marka da birçok ürün mevcut bunları diğer markalarla kalite, estetik, sağlamlık, fiyat gibi noktalara göre kıyaslayıp en iyi seçimi yapmalısınız. Ayrıca fiyat konusunda indirimleri takip etmenizi de öneririz çünkü indirim kampanyaları ile çok daha ucuza sahip olunuyor. Şimdi de tüm detaylara bakalım.

 

 

 

 

Ayna Modeli Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

 

  • Estetik görünüm ilk sırada dikkat edeceğiz noktadır kesinlikle. Odanıza ya da koyduğunuz noktaya yeni bir soluk getirmeli kendine belli etmelidir.
  • Duvarlardaki renkle uyumlu olmaz çok ters uyumsuz görünüm oluşturmamalıdır.
  • Nasıl bir ayna işini görecekse o tür ayna tarzını seçip kullanmalısınız. Sadece görünümü güzel diye işinizi görmeyen seçimlerden uzak durun.
  • Kaliteli ve net görünüm önemlidir bunun içinde marka seçimini iyi yapın.
  • Aşırı büyük ya da aşırı küçük seçeneklerden olduğunca uzak durun. Büyük bir ayna işinizi görecekse şayet ona uygun biçimde yer ayarlamaya özen göstermelisiniz.
  • Dekoratif bir tarz olmasını önemseyin çünkü çok şık bir görünüm oluşturuyorlar.
  • Fiyat araştırması yapıp indirimleri takip ederek daha ucuza ayna sahibi olun. Özellikle internet üzerinden siparişler daha uygun olmaktadır, güvendiğiniz internet sitelerinden de daha ucuza satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

Ayna Fiyatları Ne Kadardır?

 

Ayna fiyatları markaya, büyüklüye, çeşide göre değişmektedir. 299 tl’den fiyatlar başlayıp 45099 tl’ye kadar değişen fiyatlara sahip. Ortalama normal bir ayna modelinin fiyatları ise 900 ile 2900 tl arasında değişmektedir.  Kampanyaları takip ederek çok daha ucuza sahip olmanız mümkün bu noktayı kesinlikle es geçmeyin. Bunun yanında internet üzerinden siparişlerde en az %20 daha ucuza da alma şansınız var.

İlginizi Çekebilir:  Dekorasyon Kategorimize Göz Atabilirsiniz

 

 

 

 

En Tarz ve En Son Moda Ayna Çeşitleri

 

1.Dekoratif Ayna Modelleri

Bu özellikteki tarzlar gerçekten çok hoş görünüm veriyor. Desen ve ayrıntı özelliklerin ön planda olduğu göz alıcı önerilerin olduğu çeşittir. Kesinlikle seçim yapmadan önce düşünün deriz.

 

 Fiyatı : 9280 tl

 

  Fiyatı: 269 tl

 

Fiyatı: 399.99 tl

 

2.Boy Ayna Çeşitleri

Birazcık daha ihtiyaç olduğu için düşünülen stillerdir. Kendinizi bütün olarak görmek ve dışarı çıkmadan önce eksiklerinizi gidermek istiyorsanız bu tarzı kullanabilirsiniz.

 

 Fiyatı : 499 tl

 

  Fiyatı: 449 tl

 

Fiyatı:399 tl

 

2021-2022 Koçtaş Avize Modelleri ve Fiyatları

 

3.Salon Aynaları 2023

Salonlar evimizin en şık noktalardır bunun içinde buna uygun tasarımlar kullanmak daha doğru olacaktır. Estetik tasarımları yüksek ebat olarak biraz daha büyük boylar tercih edilmelidir.

 

 

 

4.İkea Ayna Modelleri

Markanın çok hoş modelleri mevcut, birçok noktada mağazası bulunuyor. İsveç kökenli dekorasyon markasında harika öneriler mevcut kesinlikle inceleme yapın deriz.

 

 

 

 

 

5.Duvar Ayna Modelleri ve Fiyatları  2023

Duvarları sadelikten çıkarıp daha şık bir görünüme kavuşturmak için renkli ve ince tasarımlı tarzlardan yararlanabilirsiniz. Duvar rengine uygun seçim yapmayı atlamayın.

 

 

 

 

6.Ahşap Ayna Modelleri

Yan kısımlarına ahşap görünüm verilerek daha mobilyamsı hava oluşturulan modellerdir. Birçok kişi mobilyası ile uyum sağlasın diye bu tarzı seçmektedir.

 

 

 

7.En Moda Tarzlar

Değişen zaman göre stiller sürekli değişmektedir bunun için modern görünümleri  belirleyerek seçimler yapmalısınız. Eski modelleri kullanarak demode görünümlerde kalmayın.

 

 

 

 

 

8.Vivense Ayna Modelleri

Vivense geniş mağaza ağı ve kalitesi ile ön plana çıkan bir markadır. Yeni yılla beraber birbirinden kusursuz tasarımlarla geniş bir katalog oluşturmuş. Ürünleri görerek kıyaslama yapmanızı tavsiye ederiz.

İlginizi Çekebilir: Çilek Genç Odası ve Fiyatları

 

 

 

 

9.Çerçeveli Ayna Modelleri

Yan kısımlarda çerçevelerin daha belirgin olduğu biraz daha ayna kısmının küçük olduğu tasarımlardır. Çerçeve görünümüne önem veriyorsanız bu tarzı deneyin deriz.

 

 

 

 

10.Koçtaş Ayna Modelleri

Dekorasyonla ilgili bir şey akla geldiğinde incelenecek markaların başında Koçtaş gelmektedir. Geniş marka ve çeşidi ile tüm herkese hitap ediyor. Servis ve garanti hizmetleri ile de bir adım öndedir bu marka.

 

 

 

11.Mudo Markalı Çeşitler

Mudo’yu bazı kişiler giyim firması olarak düşünse de dekorasyonla ilgili de üretim yaptığını bilinmelidir. Mudo mağazasına uğradığınız birbirinden farklı ama bir o kadar da ilgi çekici aynalar mevcut sizde bu markanın modellerini incelemeden bir şey satın almayın.

 

 

 

12.Eskitme Ayna Modelleri

Eskitme görünümler çokça kullanılmaya devam ediyor. Çerçevelerde nostalji yani eskiyi hatırlatan görünümler dikkat çekiyor. Bu modeli evinizin en güzel yerlerine yerleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?