Bayanlar İçin En İdeal Spor Kombinleri

Bayanlar İçin En İdeal Spor Kombinleri

İçindekiler

Spor kombinler nasıl yapılır diyorsanız bize kulak verin. Her zaman resmi bir görünümle şıklığı sağlayamayız. Çünkü günlük hayatta spor kıyafet kombinleri ile gitmemiz gereken noktalar vardır. Ayrıca bu tarz bir giyinme şekli bizlere rahatlık ve şıklık sağlar. Özellikle son dönemde gençler spor tarz giyim şeklini daha çok benimsiyorlar. Hal böyle olunca da eşleştirme seçimleri çok ön plana çıkıyor.

Kot pantolonlar, tişörtler, spor tarz ayakkabılar, şapkalar, gözlükler, eşofman tarzı pantolonlar, kısa üstler, taytlar, şortlar, eşofmanlar, spor çantalar, takılar bu rahat giyim şekli için en çok tercih edilen parçalardır. Sizlerde birleştirme yapacaksınız bu parçalarla yapmalısınız çünkü en trend  parçalar olduğunun altını çizmeliyiz. Şıklığınıza bir miktar önem veriyorsanız aşağıdaki örneklerimizden yararlanarak kendinize ait tarzınızı oluşturabilirsiniz.

 

 

 

 

Bu Tarz Kombinleri Nerelerde Kullanabiliriz?

 

Bu soru çok fazla soruluyor onun içinde net açıklama yaparak sizleri aydınlatalım. Günlük hayat içinde birçok noktada bu giyim tarzını kullanabiliriz.

  • Okula giderken
  • Gündelik rutin hayat içinde
  • Yürüyüş ve koşu yaparken
  • Spor salonunda ve egzersiz yaparken
  • Özel gün etkinliklerinde
  • Arkadaş görüşmelerinde

 

 

 

Spor Kombinler İçin Ne Kadar Miktar Ayırmalıyım?

 

Bir de ekonomik boyutu olduğunu unutmamız gerekir. Bütçemize göre seçimler yapmamızda fayda var. Bütçeniz yeterli değil ise gardırobunuzdaki daha önce satın aldığınız parçaları da kullanarak kombinleri oluşturmalısınız. Ya da eksik parçalarınızı tamamlayarak bunlara uygun birleştirmelerle göz alıcı görünüm kazanabilirsiniz. Ortalama maliyet olarak en az 520 tl en fazla ise 15900 tl’ye kadar çıkabilmektedir. Bu rakamlar marka seçimlerine göre değişiklik göstermektedir.

 

 

 

İlham Alacağınız Spor Kombin Fikirleri

 

1.Bayanlar İçin Tarz Öneriler

Görünüm bayanlar için son derece önemlidir giydiklerine , seçimlerine çok fazla önem verirler. Bizde işinize kolaylaştıracak birkaç öneri sunduk bundan esinlenerek kombinlerinizi rahatlıkla oluşturabileceksiniz.

 

 

 

 

2.Şık Fikirler İsteyenlere

Şık görünümler kesinlikle olmazsa olmazdır. Spor tarzda da ilk amacımız şıklıktır. Göz alıcı görünüm içinde bütünlük olarak doğru eşleştirmeler yapmalıyız bunun içinde aşağıda seçtiğimiz önerileri incelemenizi tavsiye ederiz.

İlginizi Çekebilir: Kot pantolon kombinleri

 

 

 

 

3.Kış İçin Spor Kombinleri

Soğuk günler için biraz daha katlı giyim tarzı benimsenmektedir. Spor tarz botlar, deri stiller, bereler, atkılar, ceketler, taytlar kış için kullanılması gerekenlerdir. Bu parçalarla hoş bir görünüm elde etmeniz çok daha kolay olacaktır.

 

 

 

4.Yaz İçin Spor Kombinleri

Güneş tam tepedeyken en ince ve serin parçaları bulmaya çalışırız. Yaz günleri spor kombinler çok daha fazla tercih edilmektedir. Özellikler tişörtler ve şortlar çok fazla tercih edilmektedir. Bu iki parçanın yanında kısa üstlerinde kullanıldığı mevsim yazdır.

 

 

 

5.Bahar İçin Fikirler

Mevsim koşullarına göre giyinmek önemli. Sonbahar ve ilkbahar için biraz daha hafif kalın tarz parçalar kullanırız. Birde 2 kat şeklinde giyim tarzı en uygun olanıdır. Spor hırkalar, trençkotlar, kollu elbiseler önemli kombin parçalarını oluşturmaktadır.

 

 

 

 

 

6.Spor Kombinleri Tesettür

Kapalı bayanların da en sevdiği kombinler arasında spor stiller vardır. Bol parçalar en dikkat çekici nokta diyebiliriz. Bol pantolonlar, bol üstler, bol eteklerle birleştirmeler ön plana çıkıyor. Bunun yanında rahat düz ayakkabılar tercih ederek tamamlama yapmalısınız.

 

 

 

 

7.Günlük Giyim İçin Öneriler

Her ne giyeceğim diye düşünmek sizi zorlayabilir bunun için aşağıdaki önerilerimizden ilham alarak kendinizde oluşturabilirsiniz. Günlük yaşam rutini için daha ortalama parçalar seçilmelidir. Birazcık rahatlık da düşünülmelidir.  Bunun yanında mevsime uygun seçimlerle de cool görünüm sağlanmalıdır.

 

 

 

Bayan Kot Gömlek Kombinleri İçin Öneriler

 

 

8.Beyaz Spor Ayakkabı İle Yapılan Kombinler

Beyaz spor ayakkabısız kesinlikle olmaz. Rahat tarzların başlıca parçasıdır ve çok fazla tercih edilir. Her parçaya kolay uyum sağlaması ve şık görünümü nedeniyle tercih edilir. Uzun süreli kullanımlar için kullanabilirsiniz. Kot  pantolon, etek, şort, kot şort gibi parçalarla eşleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

9.Tişörtle Spor Kombinler

Tişört spor tarzın olmaz olmazıdır. Bu parça rahatlık ferahlık sağlar. Ayrıca baskılı ve logolu görünümlerle de müthiş hoş görünümler sağlar. Son dönemde resimli ya da mesaj içeren tişörtlerde çok ilgi çekmektedir. Tişörtünüzü, yırtık kot pantolon, beyaz spor ayakkabı, gözlük ve takılarla birleştirerek cool bir görünüm kazanabilirsiniz.

 

 

 

 

10.En Trend Spor Kıyafet Kombinleri

Yıllar geçtikçe trend parçalar sürekli değişikliğe uğruyor bunu net bir şekilde görüyoruz. Demode bir görünümde olmamak için trend parçalarla giyiminize şekil vermelisiniz. işte bunun için en son moda parçalarla aşağıda birkaç öneri sunduk bunlara göz atıp kendinizde

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?