Tesettür Kombinleri Fikirlerimizden İlham Alın

Tesettür Kombinleri Fikirlerimizden İlham Alın

İçindekiler

Tesettür kombinler için süper fikirlerimiz var!

Tüm giyim tutkunlarına merhaba diyoruz. Kapalı bayanlar içinde çok güzel önerilerle fikirler vermek istedik. Kapalı bayanlar tesettür kombinler tercihleri ile çok daha fazla hoş gözükmeleri mümkündür. Giyiminize dikkat ediyorsanız gelişi güzel eşleştirmelerle başarılı olamayacağınızı da bilmeniz gerekmektedir. En güzel tesettür parçalarını giyseniz de eğer eşleştirme yanlış ve uyumlu değilse kesinlikle etkileyici görünüme kavuşamazsınız.

Bu konuda alacağınız ilhamlar ya da hazır örnekler giyiminiz daha iyi olmasını sağlayacaktır. Aşağıda yapılan eşleştirmeler profesyonel olarak modacılar tarafından yapılmıştır. Ayrıca renk tercihleri konusunda da çok dikkatli olmak gereklidir, modası geçmiş ya da birbirini tamamlamayan renklerle bütün iyi bir görünüm oluşturamazsınız. Bunun için eşleşen renklere dikkat etmelisiniz.

Tesettür günlük kombinler, özel günler için, düğünler ve nişanlar için ayrı ayrı seçimler yapmalıyız. Hepsinin de kullanım yerleri farklı olduğu için bunlara uygun seçimler yapmalıyız. Bu seçimler yaparken de aşağıdaki örnekler sizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır. Kombin seçimi yaparken rahat, şık, uyumlu olmasına kesinlikle dikkat edin. Ayrıca nerede kullanacaksınız bunu belirleyerek seçim yapmalısınız. Gelin diğer ayrıntılara da hep beraber bakalım.

 

 

 

Tesettür Kombinleri Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

 

Aşağıda sayacağımız noktalara dikkat ederseniz kesinlikle daha kusursuz görüneceksiniz. Birçok kişinin en fazla hata yaptığı ya da gözden kaçırdığı detaylar olarak karşımıza çıkmaktadır. işte o noktalar;

  • Vücut yapınızı bilin ona göre seçimler yapın. Kusurlarınızı açığa çıkaracak giyim parçalarından kesinlikle uzak durun.
  • Renk seçimlerinde aşırıya kaçmayın, çok aşırı canlı renkler gözü yorar ve sizi kötü gösterir. Birçok tesettürlü bayanda rastlıyoruz çok fazla canlı renkler kullanıyorlar bu hataya düşmeyin.
  • Mevsime göre giyinmek önemli bir noktadır, yazın daha serin tutacak parçalar kullanmalısınız, kışın ise daha kalın parçalarla şıklık sağlamalısınız. Kapalı bayanlarda biraz mevsim noktasına dikkat etmeyip aldıkları giyim parçaları onları özellikle yazın terletmekte bu noktayı önemseyin.
  • Enine çizgili parçalar daha şişman gösterir eğer kilolarınız var ise dikey çizgili kıyafetleri tercih edin.
  • Bahar ve yaz aylarında renkli çiçek desenler, figürlü görünümler, sloganlı parçaları tercih etmenizde yarar var.
  • Klasik tercihlerin yanında en trend parçalarda yer vererek görünümünüzü güncelleyin. Her zaman modayı takip etmek avantaj kazandırır.
  • Aksesuar seçimini önemseyin çünkü kapalı bayanlarda aksesuarlar daha kendini belli ediyor.
  • Mevsime uygun güneş gözlükleri diğer bir detaydır, kıyafetinize uyan renkte güneş gözlüğü size canlılık katacaktır.

 

 

 

 

Her Duruma Göre Tesettür Kombin Önerileri

 

1.Günlük Tesettür Kombinleri

Günlük giyim için abartılı parçalardan uzak durulması gerekmektedir. Gündelik parçalar rahat ve şık olması en temel iki kuraldır. Bu noktaya dikkat ederek stilinizi oluşturun, aşağıdaki önerilerin aynısını da deneyebilirsiniz.

 

 

 

 

2.Gençler İçin Fikirler

Gençleri biraz daha ayrı noktada değerlendirmek doğru olur çünkü seçim noktasında daha farklı yönelimleri var. Kendi yaşlarına uygun seçimlerle ne büyük ne de çok küçük gösterecek kıyafetler tercih ederek tarzlarını oluşturmalıdırlar.

Bakın: Kombin Kategorimize Göz Atın.

 

 

 

3.İnstagram Tesettür Kombinleri

Son zamanlarda sosyal paylaşım sitesi İnstagramdaki giyim öneriler çok popüler olmaya başladı bizlerde paylaşılan önerilerden birkaç derleme yaptık. İşte o örnekler.

 

 

 

 

 

4.Modern Tesettür Kombinleri

Çoğu bayan artık bu terimi kullanıyor modern tesettür. Bu ifade daha şık ve daha kusursuz giyinmek anlamına geliyor. Sizlerde görünümünüzde kusursuzluk arıyorsanız kesinlikle en trend parçaları kullanarak kombinler oluşturmalısınız. İşte seçtiğimiz birkaç tane modern örnek.

İlginizi Çekebilir: Tüm Kombinler İçin Tıklayınız

 

 

 

5.Tesettür Etek Gömlek Kombinleri

Etek ve gömlek en temel parçaların başında geliyor. Bu iki parçaya ile eşleştirme çok tatlı stiller ortaya çıkarıyor. Özel günlerde ya da günlük olarak da bu tarzı kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

6.Spor Öneriler ve Fikirler

Bazen rahatlık ararız ve spor parçalarla eşleştirme yaparız. Spor ayakkabı, rahat pantolon, kot pantolon, bol paça tarzlar spor stillerde en çok yer verilen giyim parçalarıdır. İşte bunlarla ilgili eşleştirme önerileri

 

 

 

 

 

7.Yaz İçin Öneriler

İnsan yapısı gereği mevsime uygun giyinmek zorundadır, bunun için sıcak günlerde uygun kıyafet seçimler yapmamız gerekmektedir. Yazlık üstler, yazlık ayakkabılar, renkli parçalar yaz günleri modasının en temel noktalarıdır.

 

 

 

 

8.Kış Günü Eşleştirmeleri

Kapalı bayanlar için kışın giyecek parçaların sayısı artıyor, bu durumda tarza yansıyor. Hırkalar, pardesüler, çizmeler, botlar, atkılar, eldivenler, bluzlar en çok kullanılan kışlık parçalar arasındadır. Renk seçimlerini biraz daha koyu özellikli yapmanız faydalı olacaktır.

 

 

 

Sevgili Kombinleri İle Süper Uyumlu Görünebilirsiniz!

 

9.Bahar İçin Kombin Önerileri

Sonbahar ve ilkbahar içinde uygun eşleştirmeleri yapıp kendinizi yenilenmiş gösterebilirsiniz. Bu mevsimdeki parçalarda çiçek desenleri öne çıkıyor.

 

 

10.Tesettür Gömlek Yelek Kombinleri

Özel davetler, misafirlikler, resmi yerler için gömlek yelek seçimi çok uygun olacaktır. Ayrıca çok da hoş bir görünüm sağlamaktadır.

 

 

Diğer Öneriler İçin Galerimize Göz Atın!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?