Coresatin Krem Nedir, Neye Yarar?

Coresatin Krem Nedir, Neye Yarar?

İçindekiler

Coresatin cilt ve cilt sorunları için kullanılan çok etkili bir kremdir. Coresatin krem, cildi nemlendirmek için, cilt hücrelerini yenileyici olarak, sedef, egzama, roza(gül) hastalığı gibi durumlarda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Cildin soruna göre renk renk coresatin çeşitleri bulunmaktadır.

Corsatin sarı, Coresatin mavi, coresatin pembe en çok kullanılan renkleridir. Bunların haricinde farklı renkleri de mevcuttur. Her rengin fark cilt soruna iyi gelmektedir, sizlerde cilt sorunuza uygun rengin seçimini yaparak kullanmanız gerekmektedir. Şimdi de diğer detaylar hakkında geniş bilgiler verelim.

 

 

 

Coresatin Nedir, Nasıl Bir Şeydir?

 

Çeşitli cilt sorunları için ve cilt bakımı için kullanılan mucizevi denecek bir üründür. Kullananların memnuniyet oranı çok yüksektir. Hassas  ve atopik dermatit ciltlerin tamir edilmesinde, seboreik dermatit sorununda, sedefte, egzamada , rozada(gül hastalığı), diyabetik ayak sorununda kullanılır. Bunun haricinde nemlendirici olarak da kullanılmaktadır. Ayrıca hangi rengin ne için kullanacağını da aşağıda detaylı bir şekilde açıkladık.

 

 

 

İçeriğinde Neler Vardır?

 

İçeriğine bakalım hangi maddeler var: Üre, nane yağı, B6, E vitaminleri, aloe vera, allantoin  gibi doğal maddeler bulunmaktadır. Allantoin maddesinin bulunması cildi yenilediğini gösteriyor. Bu sayede de sorunlara daha kolay çözüm buluyor. İçeriğinin güvenli olması da birçok kişiyi bu ürüne kullanmaya sevk ediyor.

 

 

 

Coresatin  Krem Ne İşe Yarar, Neler İçin Kullanılır?

 

Cilt sorunlarına çözüm bulmak ve cilt bakımı yaparak daha güzel görünmek için kullanılır. Geniş bir kullanım alanı olduğu içinde birçok kişinin favorisi konumundadır. Tüm cilt tipleri dikkate alınarak hazırlanan bu karışımlar şifa kaynağı oluyor. Hangi sorunlarda işe yarıyor nerelerde kullanılıyor bakalım.

 • Cilt koruyucu olarak kullanılır.
 • Ciltte oluşan sorunlar ve durumlar için iyi sonuçlar verir.
 • Ciltteki tahrişleri önler ve giderir.
 • Cilt yüzeyinde zaman zaman oluşan iltihabı önler.
 • Ciltte oluşan döküntü ve pullanma gibi sorunları ortadan kaldırır.
 • Gül hastalığı(roza) tedavisinde kullanılır.
 • Cildi onararak cildi yeniler ve yeni hücre oluşmasını teşvik eder.
 • Cilt için çok bir nemlendiricidir.
 • Egzama ve sedef sorununda tedavi edici olarak kullanılır.
 • Alerjik durumları ortadan kaldırır.
 • Seboreik dermatit sorunlarının tedavisi için kullanılır.

 

 

Coresatin Çeşitleri ve Detayları

 

Kendi içerisinde birçok çeşidinin olduğu söylemiştik onlar hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Coresatin renklerinin işe yaradığı noktaları aşağıda belirttik. Renklere göre de detaylı bilgiler vererek doğru kullanmanızı sağlamak istedik. Yanlış rengi kullandığınız da fayda yerine zarar görebilirsiniz. işte renklere göre etkileri

 

Coresatin Sarı

Niçin kullanılır: Hassas ve kuru ciltler için uygundur. 15 yaşından küçüklerin kullanmasına uygun değildir. İçeriğinde kortizon bulunmaz. Seboreik dermatit ve egzama için kullanılır, ayrıca cildi onarma ve yenileme özelliği de vardır. Vitamin ve mineral bakımında da zengin olması ciltler için ayrı bir önem taşımaktadır.

Fiyatı ne kadar: 95 tl ile 215 tl arasında fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Kullanımı nasıl olmalıdır: Günde iki kere cildime uyguluyoruz. Düzenli uygulanması önemlidir. Doz atlanıldığın da ise kesinlikle fazla kullanılmamalıdır.

 

Coresatin  Pembe

Niçin kullanılır: Genellikle bebekler ve çocuklar için kullanılmaktadır. Yaşları küçük olduğu için bunlara özel renk oluşturulmuştur. kesinlikle kortizon bulunmaz ve günlük rahatlık kullanılabilir. B6 ve E vitamini ihtiva eder. Çocuk ve bebeklerde pişik, kaşıntı, tahriş gibi cilt sorunlarında kullanılır.

Fiyatı ne kadar: 90 tl ile 275 tl arasında değişen fiyatlarda satılmaktadır.

Kullanımı nasıl olmalıdır: Cildin temiz olması önemlidir bunun yanında çok az sürüyoruz ve katman oluşturmuyoruz. Günde 2 defa sabah akşam düzenli uygulamanız yeterli olacaktır.

 

Coresatin Mavi

Niçin kullanılır: Sedef, egzama,  roza(gül hastalığı) için kullanılır. Kuru ve hassas ciltler için uygundur. Egzamaya bağlı kaşıntının önlenmesinde de iyi sonuç verir.

Fiyatı ne kadar: 90 tle 323 tl arasında değişen fiyatlara sahiptir.

Kullanımı nasıl olmalıdır: Hastalıklı bölgeye günde 2 defa olmak üzere masaj yaparak sürüyoruz.

 

Coresatin Kırmızı

Niçin kullanılır: Nemlendirici olarak kullanılır. Özellikle kuru ciltler için birebirdir. yaz kış demeden kullanabilirsiniz.

Fiyatı ne kadar: 90 tl ile 350 tl arasında fiyatı değişmektedir.

Kullanımı nasıl olmalıdır: Bebeklerde de kullanılan rengidir. İlk önce cildi temizleyip daha sonra ise masaj yaparak hafif dokunuşlarla cilde uyguluyoruz.

 

Coresatin Yeşil

Niçin kullanılır: 18 yaşından büyüklerin kullanılması öneriliyor. Aloe vera özlüdür ve ciltteki mantar sorunları için kullanılır. Cildi korur ve koruyucu bir göre üstlenir.

Fiyatı ne kadar: 85 ile 325 tl arasında

Kullanımı nasıl olmalıdır: Sabah ve akşam düzenli olmak üzere iki kere uygulanmalıdır. İnce bir tabaka şeklinde masaj yaparak kullanmalısınız. Sorunlu bölgeye sürmeniz yeterli olacaktır.

 

Coresatin Mor

 

Niçin kullanılır: Bu renk diyabetik ayak sorunu olan bireylerde kullanılır. Kortizon içermez ve 15 yaşından büyük olanlar için kullanılır. Cildi nemlendirme etkisi de vardır,  tüm cilt güvenle kullanabilir.

Fiyatı ne kadar: 80 ile 320 tl arasında

Kullanımı nasıl olmalıdır: İlk önce cildi iyice temizleyip kuruluyoruz. Daha sonra ise ince bir tabak şeklinde ufak parmak darbeleriyle yedirerek sürüyoruz.

 

 

Muhtemel Yan Etkileri Nelerdir?

 

Birçok ürünün yan etkilerinin olması da muhtemel. Coresatin krem yan etkileri bulunmaktadır ama bunların görülme olasılığı son derece düşüktür. Bu etkilerde çok küçük sorunlardır. Doz aşımına bağlı olarak da yan etki görülme ihtimali artıyor. Bu ihtimali çok fazla dikkate almayıp güvenle  deneyip kullanabilirsiniz.

 • Baş dönmesi, baş ağrısı
 • Mide bulantısı
 • Ciltte tahriş
 • Ciltte kızarıklık ve pullanma

 

Sudocrem Nasıl Bir Şeydir, Yararları Nelerdir,Kullananların Yorumları Nasıldır?

 

Coresatin Fiyatları 2023

 

Coresatin fiyatları nasıldır diye sorarsanız renklere göre fiyatları değişiyor yukarıda da belirtmeye çalıştık. Renklere göre değişiklik gösterse de 29 TL ile 150 TL arasında değişmektedir. 30 gramlık beyaz kaplarda satılıyor, renklerine göre de alımlar yapılıyor. İnternet üzerinden de sipariş verebilirsiniz. Güvendiğiniz sitelerden satın alarak kullanabilirsiniz.

 

 

 

Merak Edilen ve Kafanıza Takılan Soruların Cevapları

 

Sık sorulan soruları derleyerek cevap vererek sizleri en iyi şekilde bilgilendirmeye çalıştık. Bu kremi kullanmadan önce cevap bulması gereken sorular;

Soru 1: Coresatin pembe krem niçin piyasadan toplandı?

Cevap 1: Bir süre bu krem toplandı çünkü krem içeriğinde kortizonsuz yazıyordu ama kortizon tespit edilip toplandı. Daha sonra ise yapılan testlerde kortizon olmadığı anlaşılınca da satımına kaldığı yerden devam edildi.

Soru 2: Bu kremi kullanınca yüzümde tüylenme, kıllanma olur mu?

Cevap 2: Kesinlikle böyle bir yan etkisi yoktur, tüylenme kıllanma yapmaz.

Soru 3: Coresatin kremin içeriğinde kortizon var mı?

Cevap 3:Kortizon içeren bir krem değildir. Kortizon bulunmadığı içinde rahatlıkla deneyip kullanabilirsiniz.

Soru 4: Bebekler de bu ürünü kullanabilir miyim?

Cevap 4: Bebeklerde pişik için kullanabilirsiniz, bebek için hiçbir sorun teşkil etmez.

Soru 5: Bu ürünü yüzümde kullanabilir miyim?

Cevap 5: Yüz ve tüm vücut dahil cildinizde kullanabilirsiniz. Hem cilt sorunları için hem de hem de nemlendirici olarak uygulayabilirsiniz.

Soru 6: Yüzümde sivilce var hangi rengini kullanmalıyım?

Cevap 6: Her rengi kesinlikle kullanılmaz hatta bazı renkleri akneleri(sivilceleri) artırır. Sivilceler için sarı olan en uygun olanıdır.

 

 

 

Kullananların Yorumları

 

Bu yorumlar bu kremi gerçekten kullanıp yaşadıklarını kendi ifadeleri ile anlatmışlardır. Kullanıcı yorumları da sizlere yol gösterecektir. İşte coresatin kullananlar ve yorumları

Selenay diyor ki: Sarı olanını bir süre denedim egzama için müthiş etkili oldu. Bendeki egzama başlangıç aşamasındaydı ondan dolayı daha hızlı etki etti. Sizlere tavsiye ederim zaten pahalı da bir ürün değil.

Turan anlatıyor: Sedef sorunundan dolayı kullandım güzel etkiler yaptı bende olumlu sonuçlar verdi.

Feride anlatıyor: Egzama için denedim ama çok fazla bir sonuç alamadım.

Pelin anlatıyor: Bende sedef için almıştım düzenli kullandım ama herhangi bir farklılık oluşmadı.

Tülay anlatıyor: Bebeğim de pişik için kullanıyorum çok hızlı etki edip pişiği geçiriyor, ayrıca yan etkisi de olmuyor.

Melahat anlatıyor: Bir kutu aldım etki görmeyince devam etmedim bende bunu sonucu verdi.

 

Fito Krem Hakkında Tüm Merak Ettiğiniz Soruların Cevapları

Sosyal Medyada Paylaşın:

106 yorum

  • 5 aylık bebeğe önermiyoruz. Şayet illa kullanmak istiyorum derseniz de doktor önerisi olması lazım acil şifalar dileriz.

   • Merhabalar bende sacimda kabuklanma kaşıntı yüzümde kızarıklık var hangi renk uygundur birde bu krem saclarimiza kullanabilir miyiz

 1. Doktorumuz 11 aylık bebeğim için sarı olanı önerdi fakat 15 yaş altı kullanılamaz yazıyor hangisini kullanmalıyım?

  • Şule hanım merhaba normal şartlar altında coresatin kullanılmaz ama doktor önerisi varsa kullanılabilir. Doktorunuzun dediği gibi sarı olanını düzenli kullananın ama dikkatli olun. Acil şifalar dileriz.

 2. Egzama şikayeti e doktora gitti gözümün etrafında pullanma ve aşırı kızarıklık vardı doktor bana pembe planı verdi ama yaşım küçük değil ve pembe olanın egzama ile ilgili olmadığı yazıyor ne yapıcam?

  • Merhabalar renklerin en çok tercih edilmesi gerekli alanları yazıyor yazıda. Yani egzama için kullanılmaz fayda etmez diyemeyiz sadece en iyi etki alanı ifade ediliyor. Doktorunuz göz çevresi hassas olduğu için ondan dolayı pembe olanını tercih ettiğini düşünüyoruz. Faydası olur egzamaya düzenli kullanın. Acil şifalar.

 3. merhaba bendede akneli rozasea var can yakan iltihapli sivilcelerim cikiyo hangi rengini almam gerekiyo

 4. Merhaba kızım 32gunluk yüzü ve kafasında oluşan alerjik yada
  Fazla yeni dogan dokuntusu için verdi doktor. Sizcede pembesi kullanılabilirmi? Ve kafasına sürebiliyotmuyum saçlı bir bebek ama altı cok dolu ?

  • Bebek olduğu için doktor önerisine göre kullanmanızı tavsiye ederiz, doktora danışarak o şekilde kullanın.

  • dilek hanım bizimde böyle başlamıştı doktor bu kremi vermişti ama ilerleyen dönemlerde süt ve besin alerjisi olduğu ortaya çıktı tavsiyem zaman kaybetmeden bi çocuk alerji profesörüne götürmeniz.çocuk doktorları bi yerden sonra yetersiz kalıyor.

 5. Merhaba,bende kaşlarda,burun kenarlarında pullanma saçlarda yağlamma kaşıntı ve kabuklanma var birde yüzde kızarıklık ( hepsi bu ) hangisini kullanmalıyım?

  • Merhabalar sizin için en uygun olanı coresatin sarıdır bunu kullanmalısınız. Acil şifalar dileriz.

 6. Alnımda ve yanağımda kırmızılıklar var ve pullanma oluyo hangisini kullanmalıyım

  • Kırmızı olanını kullanmanızı tavsiye ederiz. Coresatin kırmızı kısa sürede bu sorunu geçirmede etkili olacaktır, acil şifalar.

 7. Merhaba 5 aylık bebeğim var doktorumuz kafası için sarı olanını verdi fakat 15 yaş altı için uygun değil diyor kulanmayada başladım çok tedirgin oldum kullanmamalımıyım

  • Normalde kullanılmaz ama burada bir istisna var doktor önerisidir. Doktor önerisi olursa kullanabilirsiniz, durum olarak doktorunuz bir şey görmüş ki kullanın demiş. Onun kullanmaya devam edin acil şifalar.

 8. Merhabalar, bende DS tesisi konuldu ve seri rengi kullanmaya başladım çünkü kortizonlu ilaçlar vs çok yan etkileri var. Fakat bu kremin sarışına başladıktan sonra inanılmaz bir kabarma ve kızarıklık başladı, ve yan etkisi çok düşük yazdığı halde. Ne önerirsiniz?

 9. Merhaba gözüm için mavi olanını önermişti eczanedeki hanım hatta yüzüme kullanabileceğimi söyledi gözümede iyi ğeldi ama daha çok yüzüme bu kremi sürüp uyuyorum sabah pürüzsüz bir cilt bırakıyor bana sanki yüzümde cc krem varmış gibi duruyo nasıl böyle yapabiliyo anlamış değilim ama

 10. Merhabalar benim 9 yaşinda oğlumun ayağında yara oluşmuş doktor krem verdı fazla etki etmedi başka bir doktor sari olanı önermiş yazıda 15 yaş sonrasi icin diyor

  • Merhabalar hülya hanım normalde 15 yaş öncesi kullanamaz ama doktor önerisi var ise bu durum göz ardı edilir,size de doktor önerirse kullanabilirsiniz. Acil şifalar dileriz.

 11. Bende Perioral dematit var ne kullandıysam gecmedi.Hangi rengini kullanmaliyim.

  • Sarı rengi olanını düzenli kullanın fayda görme ihtimaliniz çok fazla. Acil şifalar dileriz.

 12. Yüzümde egzema başladı göz altlarında da var sarısı göz altına kullanılabilir mi?

 13. Bende sarı olanı kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır yüzümdeki egzama gitti düzenli kullandığım için çıkmıyo. Doktoruma teşekkür ediyorum beni coresatinle tanıltırdığı için. Ayrıca sivilce filan hikaye oldu. BU krem asla bitmesin

 14. Dudağımda 18 yıldır bir çatlak var.yeni çıkan deri butunlesmiyor yeniden soyuluyor.kabyk kabuk görüntü mevcut.hicbirsey fayda etmedi.dr.lar sürekli nemlendir diyor ama nafile sorun çözülmüyor nem ile.saglik problemimde yok.hangisini denesem bilemedim.fayda saglarmı

  • Kullanmanızı tavsiye ederiz ama fayda görmeme ihtimaliniz de var ama yine de denemenizde fayda var. Acil şifalar.

  • Hamileler doktor önerisine göre kullanabilir. Doktor önermezse kesinlikle kullanamaz.

 15. Merhaba 5 yaşındaki oğlum poposunda kızarıklık oldu dermatit olmuş hangi rengi kullanmalıyız

  • Uyuz tedavisinde etkili olacağı konusunda bir bilgi yok bu konuda öneriyi ancak doktor yapabilir. Bundan dolayı da renk önerisi yapamıyoruz.

 16. Merhaba, rosa hastalığım var.yanaklarım kırmızı benek benek.sıcakta daha da artıyor hangi rengi kullanmalıyım.cildim de kuru ve nemlendirmediğim zaman pul pul oluyor.okuduklarımda rosa için mavi olan ama birine kırmızı olanı önermişsiniz.

  • Merhabalar renk konusu değişkenlik gösterebiliyor doktordan doktora bile değişebilir ama hepsi de etkili oluyor.

 17. genital bölgede pullanma eklem yerlerinde pullanma ve döküntü var doktora gittim ve genital bölge için MOMECON verdi diğerleri için DERMOVATE verdi.bunlarda kortizon oldugu öğrendim bu sebebple CORE SATİN kremlerinin hangisini kullanmam gerekli tşkr edrm.

  • Mavi olanını kullanabilirsiniz alternatif olarak ise sarı rengini kullanmalısınız acil şifalar dileriz.

 18. Ne olur yardım
  Sedef hastaligim var hangi renk kremi kullanmam gerekiyor?
  Ve etkisi var mı,tamamen geçiriyor mu yoksa geçici mı?

  • Mavi renk olanını kullanın çok güzel etkileri var kullanmaya başlayın. Sabırlı olun ve düzenli kullanın acil şifalar.

 19. Cildim oldukça hassas ince derisi ve kuru cildim var ne onerirsiniz hangi rengi almalıyım oğlum için aldığım pembe renk doktoru tavsiye etmişti onu bende kullansam olurmu bilemedim.

 20. Ben turuncu rengini kullanıyordum cilt doktorum egzama için onu önermişti, burada turuncu göremedim. Üretimi durdu mu veya başka renk mi geldi turuncunun yerine?

  • Turuncu rengi yok kırmızı ya da sarı kullanmışsınızdır onları turuncu diye nitelemiş olabilirsiniz.

 21. Merhabalar oğlum dokuz aylık,yanaklarında,kaslar ve alninda pöturcukler vardı.Doktor atopik cilt dedi ve mustelanin atopik ciltler için kremini yazdi.Ama aylardır hiç bir faydası olmadı.Bizede sarı olanını önerir misiniz?yoksa tekrar bir çocuk doktoruna mi gitmeyi tavsiye edersiniz?

  • Merhabalar çocuklar için coresatin öneremeyiz ancak doktor tavsiyesi olursa kullanabilirsiniz. En doğrusu muayene olmanız acil şifalar dileriz.

 22. Mrb 1 yaşında oğlum atopik dermatit kaşıntı kızarıklık ve aşırı cilt kuruluğu var hangi rengi kullanmalıyım

  • Merhabalar yaşı küçük olduğu için doktor muayenesinden sonra kullanılmasını öneriyoruz. Direk renk önerisinde bulunmamız doğru olmaz.

 23. Merhaba elimde geçmek bilmeyen egzama var mavi olanını aldım ama çoğu kullanıcıya sarı olanı önermişsiniz fayda görürmüyüm mavi olandan acaba ?

  • Merhabalar mavi olanını kullanın fayda göreceksiniz şayet göremezseniz de sarı olanını kullanmaya başlarsınız acil şifalar dileriz.

 24. Merhabalar benim de ellerimde egzema var parmaklarım çok kaşınıyor ve yara oldu hangisini kullanmalıyım. Pembe olanı aldım fakat henüz kullanmadım. Siz hangisini önerirsiniz?

 25. Merhabalar benide yüzünde kırmızılık kuruluk ve yanma oluyor kepeksi deri oluşuyor coresatin kremlerden hangi rengini önerirsiniz teşekkürler

 26. bir aylik bebegim var doktor atomik dermotit var dedi mavi olani verdi yuzunde ve vucudunda var , yuzunde kabauklanma yapti dokuluyor bu iyilestigi anlamina mi gelir

 27. Oğlum 5 buçuk yaşında iki kol dirseklerinde egzema oldu dağılmaya başladı hangi rengi kullansam fayda eder acil cvp lütfen

 28. Pmbe olanı oğluma aldım pişik için ama açıldıktan sonra 1 ay içinde kullanınız diyo 1 aydan fazla kullansak olmuyormu

 29. Bende kasik bölgesinde bitmek bilmeyen kaşıntı var.Bircok kez Dr.Gittim fakat sonuç alamadım.Hangi rengini onerirsizniz .En son gittim Dr.yesil rengini önerdi ama kararsızım….

 30. Merhaba benim bebeğim 1 buçuk 2 Aylıkken oldu doktor pembe olanını verdi sürdük geçti tekrar etti propektüsünde de 1 aylık kullanım yazıyor yani bozuldu mu şimdi bu baya ara verdik başka doktor kortizonlu verdi oda pek etki etmiyor yüzü kırmızı kırmızı çatlak gibi kuruluk var tekrar coresatini kullanabilir miyim

 31. Merhaba benim bebeğim yüzünde egzama var doktor turuncu rengi dedi ama eczaneler yok dedi turuncu rengi coresta tin var mı nasıl alabilirim

  • Merhabalar bazen tedarik sorun oluyor ondan dolayı biraz bekleyin gelecektir. Alternatif olarak sarı rengi öneririz.

 32. Mrblar kızım şuan 8aylık kuruluk egzaması ile 5aylıkken başladık coresatin pembe ye bu ay pembe bulamıyoruz onun yerine eczacımız sarı ve yeşil kullanabilirsiniz dedi fakat yaş sınırlaması var hangi yolu izlemeliyiz

 33. Meraba. Normalde yağlı, biraz karma ve sivilceli olan yüzüm kupkuru pütür pütür ve sert oldu. Ayrıca geceleri ve sabit durunca aşırı kaşınıyor. Hiç bir nemlendirici yumşatmıyor dokuyu düzeltmiyor. Çok pürüzlendi. Düzgün bir cilt ve kaşıntıyı gidermek için hangi rengi almalıyım.

 34. Merhaba göz altlarım kuru ve bazende krem sürünce yanma hissi oluşup hassaslaşıyor. Bu sorunum için kullanabilir miyim? Hangisini önerirsiniz? Teşekkürler.

 35. merhaba. benim nadir çıkan sivilcelerim ve lekeleri var. hangi rengini kullanma mı önerirsiniz? bilgilendirirseniz sevinirim 🙂

 36. Merhaba benim cildim çok kuru aynı zamanda çok pullanma oluyor. Kızarıklık ve yanma hissi de bunlarla beraberinde geliyor. Nemlendirici olarak kullandigim herşey etkisini çabuk kaybediyor ve tekrar kuruyor. Güneş ışığı görünce kızarıklık ve kaşıntı daha da yoğun hale gelior. Hangi rengini önerirsiniz lütfen yardımcı olun ..

  • Merhabalar kırmızı olanını düzenli olarak kullanın etki sağlayacaktır. Acil şifalar dileriz.

 37. Kızım için kullandığım yardımını oldukça fazla gördüğüm bir ürün. Ben pişik için Coresatin pembe olan formunu kullandım. İnanın bana ne pişik kremleri kullandık ama kar etmedi. Şimdi artık ne canı yanıyor ne de ben üzülüyorum bebeğim huzursuz diye. Tüm bildiğiniz kremleri unutun bu üst düzey bi krem. Allah razı olsun üretenden de yapandan da.

 38. Doktoru yeğenime atopik dermatit tanısı koydu ve Coresatin Pembe kullandık. Çok kısa bir sürede etkisini gördük ve küçücük bebekte hiçbir yan etkisi olmaması gerçekten harika

 39. Ayağınızdaki çaresiz mantarınızın devası Coresatin Yeşil. Deneyin denettirin pişman olmayacaksınız

 40. MRB. BENİM BAŞ KISMINDA PULLANMA ,KIZARIKLIK, KAŞINTI, KEPEK OLUŞMAKTA. DOKTOR BENDE YAĞLI EGZEMA OLDUĞUNU SÖYLEDİ. YORUMLARDA GÖRDÜĞÜM KADARIYLA SARI RENGİ TAVSİYE EDİYORSUNUZ. BUNU SAÇ KISMINA NASIL UYGULARIM. NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM?

  • Merhabalar eczanede bulabilirsiniz saç diplerine dikkatlice kullanın sarı rengi kullanabilirsiniz.

 41. expigment ve acnelyse karıştırarak problemli cilde sürdüm ve soyuldu iyi geldi. Soyulan yeri nemlendirmek için hangi rengini kullanmalıyım?

 42. Yüzümde akne roza var sivilce gibi kırmızı kabarcıklar oluyor hangi rengi kullanmalıyım

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?