En İyi Renkli Nemlendirici Ürün Tavsiyeleri

En İyi Renkli Nemlendirici Ürün Tavsiyeleri

İçindekiler

Nemlendirici bir cildin olmazsa olmazlarındandır. Her zaman bir bayanın çantasında olması gereken ürünlerin başında gelmektedir. Genellikle doğal yollardan cildimizi nemlendirmek çok zordur. Bunun içinde nemlendirici ihtiyacımız her daim olacaktır. Bugün size renkli olan nemlendiricilerden bahsedip bunun için en iyi olanları sıralayacağız. Gerçekten kozmetik sektöründe çok fazla ürün var çoğu zaman acaba hangisini alsam diyerek kafanız çok fazla karışıyor bugün size en iyi renkli nemlendirici ürün tavsiyeleri hangileri olmalı net bir şekilde aktaracağız.

Bir bayanın en önemli noktaların bir tanesi olan cildi için öyle sıradan ürünler kullanmamalı. Gerçekten kendi kanıtlanmış, kullananlardan tarafından memnuniyeti yüksek, bütçenizi sarsamayacak ürünler tercih edilmeli. Bazen fikir almadan yapacağınız tercihler fayda yerine size zarar getirir. Maalesef kozmetik sektörü ekonomik açıdan büyük bir sektör olmuş bunun içinde çok iyi araştırarak ürünler almak şarttır. Bizde bu konularla sizlerle fayda sağlamaya çalışıyoruz. Paralarımızı doğru ürünlerle doğru faydalar almalıyız ilkesi ile araştırarak sizlere en net bilgileri sunuyoruz. Burada şu soru aklınıza gelebilir her nemlendiricinin içeriği aynıdır ne fark edebilir gibi düşünebilirsiniz ancak her markanın içeriği farklıdır. İçerisinden etken madde kullanımı çok farklıdır. Şimdi de listeyi net bir şekilde görelim.

Güzellik Kategorimiz için Tıklayınız.

 

En iyi Renkli Nemlendirici Markaları

 

1.Laura Mercier Renkli Nemlendirici

 

 

Bu nemlendiricinin formülü sadece makyajı daha dengeli olmasını sağlamaz aynı zamanda C ve E vitamini gibi cilt bakım avantajları da sağlar. Laura Mercier renkli nemlendiriciyi kullanan kişilerden gayet olumlu geri dönütler var. 2017 ve 2018 yılının en iyi ürünü olmaya aday diyebiliriz. Ayrıca güneşten koruma özelliği de var. Yirmi faktör gibi koruma özelliği de içeriğine eklenmiş.

 

2.Bobbi Brown Açık Renkli Nemlendirici

 

 

Bu firmanın diğer ürünlerini kullanıyorsanız genel olarak estetik ve yapı özelliklerinden haberiniz var demektir. Bu ürünün gerçekten doğal bir görünümü var. Doğal görünümünün yanında kuru ciltler içinde bir o kadar etkili. Bu renkli nemlendirici ile cildinize harika katkılar sunabilirsiniz. İnternet üzerinden ya da kozmetik firmalarından bu ürünü temin edebilirsiniz.

 

3.Mac Hafif C Renkli Nemlendirici

 

 

Studio Tint nemlendiricisinin üretimi sona erdikten sonra, Lightful C renkli nemlendirciler, cildi iyi bir şekilde kaplaması dikkat çekiyor. Diğer nemlendiricilerin aksine yağlı hissetmeyen yarı mat formülü var. Mac kozmetik firmasının bu ürününü denedim gerçekten çok memnun kaldım size de tavsiye ederim.

 

4.Nars Saf Telli Renkli Nemlendirici

 

 

Nars saf telli renkli nemlendirici, makayaj meraklıların gözüne en çok çarpan ürünlerin başında gelir. Cildinizi nemlendirmekle kalmaz aynı zamanda sağlıklı parlak bir görünüm katar. Bu nemlendiricinin kullanım süresi oldukça uzun çünkü yoğun bir formülü var. Olağanüstü saf özelliği olmasıda diğer bir artısıdır.

 

5.Mary Kay Hafif Renkli Nemlendirici

 

 

Mary Kay hafif renkli nemlendirici 20 faktörlü güneşten koruma özelliğine sahip. Güzel yorumlarla karşılaştım bu nemlendiriciyle. 3-4 saat etki süresi belki bazılarına kısa gelebilir. İklime bağlı olarak da bu zaman değişmektedir.

 

6.Aveeno Renkli Nemlendirici

 

 

Muhtemelen şu an piyasada olan renkli nemlendiriciler içerisinde en iyi formüle ve etkiye sahip olan markadır. Mat,kuru ve hassas ciltler için mükemmel formülü vardır. Çok kullanışlı bir kullanıma sahiptir ayrıca makyaj tembeli iseniz tam sizlik. Ürünün kullanımından çok memnun kalacaksınız.

7.Doktor Formüllü Renkli Nemlendirici

 

 

Bu hafif nemlendiricinin içerisinde organik meyve özleri vardır. Oldukça akıcı formülü olan mat bir görünüm sağlar. Birazcık sürdükten sonra yapış yapış özelliği var bunu söyleyelim.

 

2021-2022 En Sıradışı Makyajları – Sahte Çil – Kestane Rengi Ruj

8.Elf Renkli Nemlendirici

 

 

Günümüzde piyasada ismi iyi bir şekilde bilinen ürünlerden bir tanesidir. Kapsama alanı oldukça fazladır. Orta, koyu, sıcak ciltler için güzel bir renk veriyor. Biraz yüksek fiyatlı olsa da deride kolayca kurur daha kısa sürede eşit yayılma sağlar.

 

9.NYX Renkli Nemlendirici

 

 

Uygun fiyatlı güzel nemlendirici istiyorsanız hemen ismini ve markasını kaydedin. Özellikle esmer tenli bayanların için çok daha uygun. Küçük cilt lekeleri ve cilt kızarıklarını giderme özelliğine sahiptir. Bütçeye uygun, satın alınma ihtimali yüksek bir üründür.

Bizi Facebook adresimizden de takip edebilirsiniz. https://www.facebook.com/kombinkadin/?fref=ts

 

Konu İle İlgili Videomuza da Göz Atın.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

4 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?