Enza Koltuk Takımı Modelleri 2023

Enza Koltuk Takımı Modelleri 2023

İçindekiler

Merhabalar bugün bir mobilya markasının en son modelleri hakkında sizi bilgilendireceğiz. Enza koltuk takımı birçok kişinin beğenerek kullandığı ve memnuniyet oranı yüksek bir üründür. Evlenecek kişiler, odasına şık bir gürünüm katmak isteyenler, dekor tutkunları enza koltuk takımları ile beklentilerini karşılayabilirler. Sürekli olarak kendini yenilemesi, tasarımı, renkleri ile birçok kişi tarafından çok fazla beğenilmektedir. Birbirinden şık tasarımlarla sürekli kullandığınız bu odaya anlam katmak için tam zamanı denebilir. Seçeneklerin çok olması da birçok kişinin zevkini taşıyacak türden. Bu konu hakkındaki diğer ayrıntıları yazımızın devamında paylaştık.

 

 

Enza Mobilya Kimdir?

 

Yataş markasının oluşturduğu konsept markasıdır. Birçok mobilya tarzını evlerinize getirerek hem rahatlık hem de konfor sunmak için oluşturulmuş bir markadır. Evleriniz için yaşamın biçimini ve konforu hedefliyor.  Tüm şehirlerdeki mağazaları ve geniş bir hizmet ağı ile sistemli bir şekilde beklentileri karşılamaya çalışmaktadır.

Bu markanın en önemli gücü ise Yataş Grup’un bu alandaki tecrübesine dayanmaktadır. Bu alanda gittikçe büyüyen marka dünyaya da açılarak birçok kişiye ulaşıyor. Bu mobilya devinin geçmişine bakarsak büyük başarılarla dolu ve de yıllardır büyüyerek hizmet etmeye devam ediyor. Kalite ile estetiği buluşturarak beklentileri karşılıyor.

 

 

Enza Koltuk Takımları Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli?

 

Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı durumları Enza koltuk seçerken neler göz önünde bulundurmalısınız bunları tek tek listeledik. Aşağıdaki durumları göz önünde bulundurduğunuzda çok daha iyi seçimler yaptığını göreceksiniz.

1.İlk olarak renk seçimine dikkat edin. Odanızın boyası, perdeleriniz rengi ve diğer aksesuarlarla beraber uyum özen gösterin. Çok alakasız tonlar olmasın.

2.Odanızın büyüklüğünü önemseyin ve ona göre bir model seçin. Çok büyük modeller pek güzel bir görünüm oluşturmayabilir.

3.Şıklığa ve rahatlığa önem verin, bu iki noktadan çıkış yaparak görünüme karar verin.

4.İndirimleri takip edin, indirim kampanyaları ile istediğiniz ürünü daha uygun alabilirsiniz.

5.Mağazadan mağazaya fiyatlar değişiklik gösterdiği için bunun için birkaç mağazadan fiyat teklifi alın.

6.Son trendleri takip ederek bu modeller üzerinde durun. Demode olmuş tarzlardan uzak durun.

7.Seçtiğiniz koltuk takımını aksesuarlarla zenginleştirmeyi unutmayın. Bir iki tane aksesuar kullanıma önem verin.

8.Ürünler teslim edilerek mutlaka kontrol edin, herhangi bir yırtık olup olmamasına bakın.

 

 

Fiyatları Ne Kadar?

 

Enza koltuk takımı fiyatları 13900 TL ile 54900 TL arasında değişmektedir. Seçeceğiniz model göre rakamlar artıp azalacaktır. Birçok şehirde bu markanın mağazası bulunmaktadır, buralardan satın alabilirsiniz. Mağazalara göre indirim miktarları değiştiği için birkaç mağazadan fiyat bilgisi alın.

İlginizi Çekebilir: Enza Yatak Odası Modelleri

 

Hangi Modelleri Bulunmaktadır?

 

Birçok modeli bulunmaktadır. Bunların isimleri ise şöyledir: Nuvo plus oturma grubu, Elena oturma grubu, Born, Folk,Simena,Orfe,Ponte,Merlın,Marengo,Rattan,Polka,Marlena,Rosa,Valente,Dolce,Lina,Orlando,Veronıca,Gravıty,Crystal plus,Netha,Praga,Manchester,Alessa,Arıa,Astorıa,Ottavıa,Chelsea,Angel,Elegante,Navona isimli oturma grupları bulunmaktadır. Bunların örnekleri aşağıdaki galeri bölümümüzde bulunmaktadır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?