Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir?

Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir?

İçindekiler

Bir çok bayan erkekleri etkilemenin yolları neler diye düşünüp durur. Bu konuda herkesin yaşadığı mutlaka etkili olan yöntemler mevcuttur. Erkeği etkilemenin yolları sanıldığının aksine çok zor da değildir bazı dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Eğer bu noktalara dikkat ederseniz hızlı bir şekilde kalbine gireceksiniz. Yalnız bazen bayanlar yanlış yöntemlerle bir şeyler yapmak ister bunlarda süreci çok daha kötüyü götürür.

Bu gibi olumsuzluklarla karşılaşmamanız için aşağıda detaylı bir şekilde açıklamalar yaptık mutlaka bunları uygulayın. Aşağıda size sunduğumuz teknikler denenerek sonucu görülmüş olanların başarı oranı %80-%90 lar civarındadır. Bir erkeği etkilemenin yolları bayanın davranışlarından geçer. Karşı cinsleriniz çoğu zaman nasıl davranıldığına bakar ve sizi çözmeye çalışır. Bu süreçte de doğru hareketlerle onun kalbine doğru rahatlıkla yol alabilirsiniz. Sizleri daha fazla meraklandırmadan anlatmaya başlayalım.

 

 

 

Erkeği Etkileme Yolları (Madde Madde)

 

Aşağıdaki maddelere birçok erkeğe sorarak elde ettik ve de bu maddeleri çeşitli noktalarda denedik ve gerçekten etkili oldu. İşte bu maddelere bakalım tek tek.

 

1.Aşırıya Kaçmadan Birazcık Seksi Görünün

 

Biraz değişikmiş gibi gelebilir ama karşı cinsleriniz bunu istiyor. Kötü giyinen ve kendini birazcık belli etmeyen kızların akıllarında yer etmediğini söylüyorlar. Seksi olayım derken kesinlikle abartıya kaçmayın çünkü bu seferde kafalarında yanlış imaj uyandırabilir. Bazı bayanlar abartıya kaçarak çok seksi görünür bu da erkekler tarafından sadece yatağa atsam şu kızı olarak algılanır. Seksi olacağım diye gidip estetik felan da yaptırmayın küçük dokunuşlarla bu görünümü elde etmeniz yeterlidir.

 

2.Aşırı Derece Havalı Gözükmeyin

 

Bazı kızlar bu durumu çok yapıyor. Havalı görününce birçok şeyi çok daha rahat elde edeceğini düşünüyor ama yanılıyor. Elbette ki az da olsa havalı görünün ama abartmayın. Bir erkeği etkilemek  birazcık mütevazilikten geçer. Çünkü erkeklere sorduğumuzda böyle havalı kızlardan uzak durduklarını burnu havada olduklarını ve ne yapacaklarının belli olmadığını söylüyorlar. Kızların bu tutumu tam tersine karşı cinsleri uzaklaştırıyor ve ortak paydaşlar kokmuyor.

 

3.Giyiminize Dikkat Edin, Hoş Bir Giyim Tarzı Edinin!

 

Tabi ki de ilk intiba giyim tarzı ile başlar. Abuk sabuk giyim tarzı olan bayanların karşı cinsileri harekete geçirme konusunda çok kötü olduğunu test ederek gördük. Şayet böyle bir giyim tarzınız var ise değiştirmenizi tavsiye ederiz. Yerli yerinde, düzenli, temiz ve etkileyici bir tarz seçin kendinize. Lady Gaga misali dengesiz, tutarsız giyim tarzı erkekleri sadece sizden uzaklaştırır kesinlikle yaklaştırmaz.

Ayrıca çok fazla dekolte ve mini tarzı giyimden uzak durun biraz daha dengeli olun. Giyinmeyi bilen bayanlar ne dediğimizi fazlasıyla anlamıştır. çünkü bazı kızlar değişik bir şeyler giyerek ilgi çekmeye çalışır, doğru ilgi çekip kendilerine baktırırlar ama gerisi olmaz sadece fark edilmiş olurlar.

 

4.Sempatik ve Güler Yüzlü Olun

 

İşte erkekler sempatik kişilere bayılıyorlar. Çok sert davranan, küfürlü konuşan ya da sürekli somurtan bayanlardan hiç haz etmiyorlar. Küçük bir gülümseme ya da sempatik bir davranış erkekleri kendinden alabiliyor. Karşı cinsleriniz sizden hoşlanmışsa sizi ilk şöyle anlatmaya başlar: Öyle bir gülüşü vardı ki beni bende aldı. İşte bu cümle her şeyi fazlasıyla anlatıyor.

Ters davranarak akıllarda sadece olumsuz bir iz bırakırsınız, kalbine girmek istediğiniz kişiye kesinlikle böyle davranmamalısınız. Tam tersine sert davranış uzaklaştırıcı bir etki yapar ayrıca çok olumsuz bir intiba bırakır.

 

5.Güzel Olun, Güzelliğinizi Ortaya Çıkaracak Uygulamalar Yapın

 

Tabiki de erkeklerde güzel kızlardan hoşlanır bu su götürmez bir gerçektir. Bir bayanda güzel olmak için birçok yolu deneyip sonuca ulaşabilir. Cilt bakımları, saç boyama, saç modelleri, fön uygulamaları, basit operasyonlar, lazer epilasyonlar uygulayarak erkeklere daha güzel görünmenizi tavsiye ederiz. Güzellik, kalbe giden önemli etkenlerin başında geliyor. Artık günümüzde çeşitli dokunuşlarla daha güzel görünmek mümkün.  Giyim tarzınız, makyajınızla beraber çok güzel görünmenizde mümkün. Bu maddeyi kesinlikle fazlasıyla önemseyin.

İlginizi Çekebilir: Aşk ve İlişkiler Kategorimize Göz Atın

 

6.Adım Atın Ama İleriye Gitmeyin

 

Hep uzak durarak olmaz çünkü yaklaşımda önemlidir. Bir adım atın ve oan bir miktar daha yakın olun ama bunu ileri götürmeyin farklı algılanabilirsiniz. Bu adımdan sonra karşıdan adımların gelmesi daha doğru olacaktır. Bir adım atmanız bayan olarak yeterlidir, bunun ilerisi davranışlarınızı doğru yaptığınızda karşı taraftan zaten gelecektir. Bu adım çok uzak durmamak ve onun size karşı bir şeyler hissetmesini sağlayacak hamledir.

 

7.Öz güveniniz Tam Olsun

 

Özgüven, çok başarının ilk anahtarıdır. Pasif davranarak, korkarak, çekinerek, çok fazla geri durarak bir şeyler elde edemezsiniz. Yapılan bilimsel çalışmalarda erkekler, özgüveni yüksek bayanlara daha çok ilgi duyuyor sonucu ortaya çıkmıştır. Çünkü özgüven ile zeka da birleşince ortaya müthiş sonuçlar çıkıyor. Kafası çalışmayan, kendine güvenmeyen kişiden kimse bir şey beklemez. Tabi de kendinize olan güveni de abartmayın.

 

8.Bazı Şeyleri Açığa Vurmayın Gizemli Gözükün

 

Erkekler hemen her şeyi anlatan kızlardan hoşlanmazlar. Örneğin eski yaşadıklarınızı, aşklarınızı, neler olduğunu kesinlikle anlatmayın. Tam tersine karşıdaki kişi bunları merak etsin sorsun. Her zaman gizemli bir yönünüz olsun erkekler bu tip bayanları sever.

Şunu da unutmayın gizemli olacağım diye de çok ketum davranıp hiçbir şey konuşmamazlık da yapmayın bu da son derece yanlış bir tutumdur.  Her zaman karşı cinsinizin kafasında sorular bırakırsanız daha çok ilgi gösterecektir ve bu merak onun sizden etkilenmesini sağlayacaktır.

 

9.Gözler Etkileyicidir, Bunun İçin Kontak Kurun

 

Bakışlar ve gözler her zaman bir etki bırakır. Güzel ve çekici bir bayanın ilk hamlesi her zaman gözleridir. Göz kontağını kesinlikle kurun ama bunu abartmayın. İlk başlarda basit bir göz kontağı ile karşıdaki kişiye çok fazla şey anlatabilirsiniz. Göz kontağı kurmadan bazı etkileşimlerin olmadığının uzmanlar tarafından altı çiziliyor. Çünkü bu duyu organı her şeyi sözsüz samimi bir şekilde ifade eder.

 

10.Gelen Bir Teklife Hemen Evet Demeyin

 

Siz karşıdaki kişiyi ne kadar isteseniz bile hemen gelen bir yakınlığa evet demeyin. Şu an meşgulüm y ada bugün başka bir işim başka zaman olabilir gibi ifadeler sizi daha çekici kılacaktır. Bu size ilk başta yanlış gibi gelse bu hareketiniz karşı cinsinizi çok fazla etkileyecektir. Bu davranışız onu zihninde farklı bir noktada olmanızı sağlayacaktır. Erkekler çok kolay kızları itici bulur bu durum çok hoş gitmez ve şüphelere sebep olur.

 

11.Pozitif Davranışlar Sergileyin

 

Hayattan sürekli şikayet etmeyin. Mutlak şikayetlerimiz olabilir ama sürekli olumsuzluklara odaklanmayın. Olumsuz davranışlarla karşı cinsinizi kendinizden uzaklaştırırsınız. Tam tersine pozitif yönlerinizi öne çıkarın ve bu şekilde davranışlar sergileyin. Bu fark edilecek ve takdir toplayacaksınız. Aynı ortamda iseniz yaşanan bir duruma olumlu tepkiler vermek o kişinin dikkatinin sizin üzerinizde toplanmasını sağlayacaktır.

 

12.Alçak Gönüllü ve İçten Olun

 

Yapay davranışlar her zaman tuhaf karşılanır ve hoşa gitmez. Bunun için yaptığınız şeyleri içten yapın ve oldukça mütevazi olun. Bu iki özellik başkalarının fazlasıyla hoşuna gidecektir.  Bir bayanda güzellikten sonra aranan özelliklerin bunlar olduğunu unutmayın. Kendinizi tepede ve dev aynasında görmeyin bu belli bir süre sonra yadırganacaktır.

 

13.Çok Fazla Naz Yapmayın

 

Çok fazla kur yapmak karşı cinsler tarafından olumsuz karşılanabiliyor bunu yerinde ve dengeli yapın. Hatta fazla naz aşk usandırır diye de bir atasözümüzde vardır.  Her şeye nazlı tavırlarla yaklaşırsanız erkeğin kafasında olumsuz imajlar çizerek hoşlanma düzeyini azaltacaktır. Basit gibi görünen olaylardan erkekler çok pay çıkarır bu da onlardan biridir.

 

14.Güzel Beğeni Sözlerini Söylemekten Çekinmeyin

 

Bu duruma yaşayabilme ihtimaliniz var ise yapılan olumlu bir hareket karşısında onu tebrik edin, hoşuna gidecek sözler söyleyin. Yani yapılan güzel bir şeye kayıtsız kalmayın varlığınızı hissettirin. Bilindiği gibi karşı cinsleriniz övülmekten çok hoşlanır bu durum onlara çok mutluluk verir. hele de bu tebriği bir bayan yapıyorsa ayrı bir mutluluk kaynağı olur.

 

15.Karşınızdaki Kişiye Doğal Davranın

 

Kendinizi kasarak olmadık şekillerde davranmayın, kendiniz olun ve doğal hareketler sergileyin. Doğallık olmazsa hiçbir şey olmaz. Tabi ki de doğal olayım derken de ipin ucunu kaçırmayın. Birçok erkeğe bu durum sorduğumuzda hepsi de doğallık cevabını verdi. Günümüzde en çok azalan şeylerin başında doğallık gelse de ilişkilerde bile bu durumu önemsiyoruz.

 

16.Çok Fazla Konuşmayın Bol Bol Dinleyin

 

Çok konuşmak olumsuz bir durum olarak değerlendirilip o kişiden soğuma anlamına geliyor. Tam tersine yerli yerinde konuşun. Konuşunca ağzından bal damlayan bir bayan olun ki size hayranlık artsın. Karşınızdaki kişiye sürekli bir şeyler anlatmak yerine onu dinleyerek tepkiler verin.. Bu durum onun çok hoşuna gidecektir. Her zaman erkekler yerinde yerin de konuşan bayanlara ilgi duyarlar, çok konuşana değil.

 

17.Küçük Espriler Yaparak Onu Gülümsetin

 

Gülmek kalbe iyi geliyor, hatta pozitif düşünmemizi sağlıyor. Sürekli olmasa yerinde yapılacak espriler onun sizden bir şeyler hissetmesini sağlar. Yanınızda keyifli zaman geçiriyorsa bu her şeye beden anlamına gelir. Sürekli somurtmak, durgun olmak yerine arada gülümsemesini sağlayın.

 

18.Çok Fazla Soru Sorarak Bunaltmayın

 

Bu durumdan mümkün olduğu kadar sakının sürekli sorulardan hiçbir erkek mutlu olmaz, tam tersine canını sıkar. Sormak istediklerinizi de ara ara sorun ki size daha fazla bağlansın. Sürekli sorular erkeğin aklında soru işaretleri oluşturabilir. Sizi sorgulamaya başlayabilir bu noktaya dikkat edin. Onun hakkındaki bilgiler soru sormadan anlatmasını bekleyerek öğrenin.

 

19.Kalbine Giden Sihirli Noktaları Keşfedin

 

İlginizi Çekebilir: Seven Erkek Nasıl Davranır?

Onu az bir şey tanıyarak neler sevdiğini öğrenerek o noktalara yoğunlaşın. Yani kalbine giden yolu bularak onu tüm benliğiyle etkileyin. Bu noktada ipuçlarını sosyal medyadan, arkadaşlarından ya da gözlemleyerek öğrenebilirsiniz. Birçok erkek bu noktaya kayıtsız kalamayıp çok güzel duygular hissetmeye başlıyor. Bunu deneyin sonuç aldığınız göreceksiniz. Bu durum biraz yavaş ilerleyebilir ama size kesin sonuç verir.

 

20.Farklılıklarınız, Yetenekleriniz Olsun

 

Birazcık da farklı yönleriniz olmalı karşıdaki kişi bunu merak etmeli. Bir alanda yetenekleriniz olabilir. Bu spor,sanat,müzik ve diğer alanlarla ilgili olabilir. Bu gibi yetenekleri olan bayanlara hayranlıkta duyulur ve bu çok hoşa gider. Ayrıca bu farklılık size ön plana çıkaracak ve karşıdaki kişiyi daha kolay etkileyebileceksiniz.

 

Videomuzu da Kesinlikle İzleyin!


Yukarıda bir erkeği etkilemek için 20 madde paylaştık çok basit gibi görünse de çok etkili noktalar. Bu yirmi madde kesinlikle denendi ve sonuç alındı. Erkeği etkilemenin püf noktaları bunlardır bunlardan hariç ekstra bir şey olması mümkün değildir. Umarım yazımız sizin için faydalı olmuştur, deneyimlerinizi, gözlemlerinizi bekliyoruz. Aşağıdaki yorum kısmından bize düşünceleriniz paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YORUM KISMINA YORUMLARINIZI YAPIN!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?