Seven Erkek Nasıl Davranır İşte Tüyolar

Seven Erkek Nasıl Davranır İşte Tüyolar

İçindekiler

Seven erkek nasıl davranır? Sorusu çok sık karşılaştığımız bir durumdur. Bir ilişki uzmanı olarak bunun cevaplarını ayrıntılı bir şekilde vererek daha doğru yaklaşımlar sergilemenizi sağlayacağım. Bu soru bayanların yeni biriyle tanışıp belirli zaman geçirmeye başlamasından sonra ortaya çıkar. Karşısındaki erkeğe ilgi duyan bayan bunu ona söyleyemez çünkü her zaman ilk adım erkekten gelmelidir. Erkek hiçbir adım atmazsa bu durum da onun davranışlarına bakarak anlamamı lazımdır.

Seven erkek birçok davranışı ile kendini ele verir. Bayanlarda acaba arkadaşça mı yaklaşıyor bana yoksa seviyor mu diye emin olmak ister. Erkekler bazen farklı davranıp farklı hislerde kurabiliyor. Yani erkekleri bazen anlamak zor olabiliyor. Bunun içinde aşık erkek nasıl davranır diyorsanız yazımızı sonuna kadar detaylı okuyun.

 

 

 

Aşık Erkek Nasıl Bakar?

 

Şüphesiz davranışlardan önce ilk dikkat edilmesi gereken bakışlardır. Seven erkek nasıl bakar diyorsanız şimdi size altın değerinde tüyolar vereceğiz. Erkeğin bakışlarından onu çözmeniz çok daha kolay olacaktır. Eğer size karşı bir şeyler hissetiyse hemen bakışları değişir, yani normal bakışı ile bu bakışı arasında far vardır. Bunun yanında göz bebekleri büyü ve gözleri parlar. Yüzünde sürekli gülümseme ve mutluluk izlenimi verir. Ara ara onu size bakarken yakalıyorsanız bu aşık olduğunun işaretidir. Yalnız siz ona baktığınızda gözlerini kaçırır belli etmeye çalışmaz.

Erkekler genellikle birazdan hislerini gizlemeyi tercih ederler, hemen belli etmezler. Aslında onlarında kafasında da acaba bu kız bana aşık olur mu, hislerime cevap verir mi, diye korkuları vardır. Birçok erkekte red cevabından nefret eder ve kızlarında ona olumlu cevap verecek izlenimler sergilemesini bekler. Yani karşısındaki bayanın da ona olumlu hareketleri var ise sevdiğini söyler yoksa tam tersine bu durumu belirli bir süre içinde yaşamaya devam eder. Ayrıca bakışların şekli ve süresi de çok çok önemlidir.

Bakışları sırasında yüzünde biraz kızarma ve utangaçlık var ise bu hisleri konusunda size işarettir. Bunun yanında uzmanlara göre bir erkek bir bayana 8 saniye hiç başını hareket ettirmeden bakıyorsa size aşık demektedir. Bu süre 4 saniye kadar ise kesinlikle etkilenme yok demektedir.

 

 

 

İşte Size Altın Değerinde Tüyolar

 

1.Başarı ve Yeteneklerini Belli Eder

Bu durum erkeklerde sık görülür. Karşıdaki bayana ilgi duyduysa onun kabini çalmak için sürekli yaptığı başarılardan ve yeteneklerinde söz eder. Aldığı diplomaları, kazandığı başarıları ve gerçekleştirdiği üstün durumlardan bahseder. Genellikle cümleye ben diye başlar aslında bu da karşıdaki bayanın hoşuna gitmez.

2.Ses Tonunda Belirgin Değişimler Gözlenir

Normalde günlük hayatta konuştuğu ses tonunu değiştirirler. Kibar, canlı, enerjik bir ses tonu ile konuşurlar. Hatta bazıları o kadar abarttır ki güzel bir şarkıcı gibi sesiyle etkilemeye çalışır. Bu şekilde kadınların gözüne girmeye çalışırlar.

3.Giyiminde Değişiklik Olur

Bu nokta çok çok önemlidir. Karşısına beğendiği bir insan çıktığında hemen kendine güzel bir görünümle karşısındaki kişinin gözüne ve kalbine girmek ister. Kıyafetten başka saç stilinin de gerekli düzenlemeler yapar. Bu şekilde değişimler görürseniz kafanızda net ve doğru fikirler verir.

4.Yakınlarınızla İlişki Kurma Eğilimindedir

Arkadaşınızla, ailenizle ya da yakınınızdaki biriyle samimi ilişkiler kurar. Bu durumu yanlış anlamayın, çünkü çevrenizdeki kişilerinde gözüne girmek ister ve çok iyi bir kişiymiş denilmek ister. Bunun yanında da her zaman sizin tarafınızda olmaya gayret eder.

5.Sizi Görmek İçin Ortamlar Oluşturur

Çeşitler yerlerde tesadüfmüş gibi karşılaşıyorsanız bunun adı denk gelme olamaz. Tam tersine sizin nerede olacağınızı tahmin ederek ya da öğrenerek ona göre sizi görmek için ortamlar oluşturuyordur. Sizi görmek istemesi de size aşık olduğunu gösterir.

6.Kalabalıklarda Sürekli Size Bakar

Sizi kalabalık ortamda bile fark eder ve size sürekli bakar. Sizi sahiplenmeye başladığının da bir işaretidir ayrıca. Bu noktada size birisi yaklaştığında koruma içgüdüsü ile davranır ya da başkalarını sizin çevrenizden uzaklaştırmak ister.

7.Hakkınızda Bilgiler Öğrenerek Sizi Tanımak İster

Hakkınızda bilgi öğrenebilecekleri noktaları yoklayarak sizin hakkınızda her şeyi öğrenerek yol çizmek isterler. Sizinle ilgili en ufak bilgiler önemserler. Burada amaç kalbinize girmek içinde sizin beğendiğiniz, sevdiğiniz şeyleri bilerek bunlara göre hareket ederek beğeninizi kazanmak isterler.

8.Eller Önemli Bilgiler Verir

Duyu organları bize onun hisleri hakkında bilgi verecek önemli yapılardır. Bu organlardan birincisi gözler, ikincisi ellerdir. Elleri genellikle terler ve ellerini gizleme eğilimindedirler. Eğer ellerini saklayamazlarsa ellerinde bir şeylerle uğraşarak streslerini atmaya çalışırlar.

 

Sorular ve Cevaplar

 

Soru 1: Seven Bir Erkek Dokunma Eylemi Yapar Mı?

Size karşı olan hisleri zamanla dokunuşlara dönüşebilir. Bu dokunuşlar abartmadan ve masum içten dokunuşlar olacaktır. Dokunmak demek daha fazla samimiyet ve yakın olmak anlamına gelmektedir. Bana dokundu art niyet mi besliyor diye düşünmeyin, bunun ayrımını iyi yapın sadece.

Soru 2: Sürekli Mesajlar Atması Aşkını Göstermesi Anlamına Gelir Mi?

Günümüzde artık telefon çok önemi hale gelmiştir. Özellikle de araması değil gün için zaman zaman mesaj atması önemli bir işaret olabilir. Şayet mesaj atmıyorsa bu durumda sorun var demektir. Varlığını yanında olmadan da mesajlarla göstermesi gerekmektedir. Mesajla size ulaşmıyorsa sevgi işareti noktasında sorun olabilir.

Soru 3 : Sorularla Çok Fazla Sıkıştırması Sevgi Göstergesi Olabilir Mi?

Sorular sizi tanımak istemesidir. Sizin bir çok şeyinizi öğrenmesi için soru sorması gerek. Eğer size soru sormuyorsa sizi merak etmiyor demektedir. Yani bunaltıcı sorularla karşılaşmanız son derece olumlu bir adımdır aslında. Sizi tanımalı ki ona göre uygun adımlar atsın. Erkeklerde birazcık garanticilik olduğunu unutmayın.

İlginizi Çekebilir : Aşk ve İlişkiler Kategorisi İçin Tıklayın!

 

 

Sevgi İşaretleri Nelerdir?

 

a)Gülümsemeyi fazla sıklıkta yapar

b)Utangaçlığını bazen size net şekilde belli eder

c)Göz temasına girmeye başlar

d)Sizin bazı hareketlerinizi tekrar eder

e)Elini sizin belinize atma eğilimi gösterebilir

f)Samimi ve art niyetsiz dokunuşlar gösterebilir

g)Kafasını ön noktaya doğru eğilim yapar

h)Orta noktalar bulmaya çalışır

ı)Sürekli güzel hayaller kurar

i)Whats up durum sözünü değiştirir

j)Sosyal medyadan sizi takip eder

k)Sosyal medya bazı fotoğraflarınızı beğenir ve yorum yapar

l)Aşk sözlerine girmez

m)Soru sorma eğilimi gösterir ve bilgi edinmeye çalışır

n)Size karşı ufak alınganlıklar yapar

o)Kaşları size ilgili olduğu için hareket etme eğilimi gösterir

ö)Farklı tavıtlar gösterebilir zaman zaman

p)Saçlarınıza çok ufak dokunuşlar yapabilir

Mutlu Bir İlişkinin 12 Basit Sırrı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?