Sevgiliyi Mutlu Etmek İçin Neler Yapılabilir?

Sevgiliyi Mutlu Etmek İçin Neler Yapılabilir?

İçindekiler

Aşk ve ilişkiler hakkında önemli bir konuya temas edeceğiz. Basit gibi bir durum olsa da gerçekten dikkat edilmesi gereken çok ayrıntıları mevcuttur. Biz konumuzda bayan erkek fark etmeden öneriler sıraladık. Yani bayan erkek için aşağıda fikirlerden faydalanabilir. Aynı şekilde erkekte bayan için bu önerilerimizi yapabilir. Günümüzde mutlu olmak çok önem taşıyor. Çünkü bireyler bu duygu ile hareket ettiği zaman birçok noktada çok daha başarılı oluyor.

Sevgiliyi mutlu etmek için yapılacak bir çok eylem vardır. Sevgiliyi mutlu etme güzel bir ilişkinin en temel başlangıç noktasıdır. Bu konuda ilişki uzmanlarından en garantili bilgiler alarak aşağıda sizlere tek tek fikirler sıraladık. Bu fikirler daha önce çok denenmiş gerçekten de çok iyi sonuçlar vermiştir. Onlar neler diyorsanız yazımızın devamına göz atın deriz.

 

 

 

Sevgiliye Ne Yapınca Mutlu Olur?

 

1.Bol Bol Gülümsetin: Biraz genel bir ifade olabilir ama bu nokta çok önemlidir. Ne kadar gülümsetirseniz o kadar mutlu olacaktır. Bu her iki cinsiyet için de geçerlidir. Bu basit bir espri olabilir ya da ufak ani bir jest şeklinde de gerçekleşebilir. Ayrıca hafif komik videolar ya da fotoğraflar üzerinde hafif oynamalarla bunu gerçekleştirebilirsiniz. Günümüzde sosyal medyanın çok büyük etkisi vardır, bunun içinde bunla alakalı bir şeyler yapmanız çok mantıklı olacaktır.

2.Ara Ara Küçük Hediyeler Alın: Her iki karşı cinste bu maddeyi yapabilir ama erkeklerin biraz daha sık yapması da gerekmektedir. Süpriz şeklinde hediyeler almak onu düşündüğünüzü ve ona değer verdiğiniz gösterir. Hediyelerinizde mutlaka sevgilinizle ilgili detaylar olsun. Bu detaylar fotoğraf ya da onun sevdiği bir şey olabilir.

3.Önemli Günleri Mutlaka Hatırlayın: Özellikle bayanlar doğum günü,tanışma yıl dönümleri gibi özel zamanların hatırlanmasını isterler. Bugünleri hatırladığınızda aylarca onlar bu kutlamayı unutmaz ve mutlu olurlar. Erkeklerde doğum günlerinin hatırlanması isterler bu günlerde jest yapılması hoşlarına gider.

4.Ona Güzel Mesajlar Gönderin: Günümüzde iletişimin önemi malum, sürekli olarak telefonlar elimizde. Ayrı olduğunuz zamanlar ona isminin baş harfleri ile akrostiş yaparak mesaj gönderebilirsiniz. Bunun yanında aşk dolu sözler içeren videolarda diğer bir alternatifiniz olabilir.

5.Fikirlere Karşı Anlayışlı Davranın: Bazı fikirlerde ya da hatalarda hemen sert tepki vermeyin. Durumu anlayın ve daha ılımlı,anlayışlı olun. Empati kurarak sevgilinizi bu yönünüzle de mutlu edebilirsiniz.

6.Abartıya Kaçmadan İltifat Sözcükleri Kullanın: Bayan olsun erkek olsun herkes iltifatlar hoşlanır. Ara ara yapacağınız iltifatlarla sevgilinizi şımartmalısınız. Bu şekilde yüzü gülecek kendini çok daha iyi hissedecektir.

7.Kendinizi Özletin: İlk başta bu size garip gelebilir ama doğru duydunuz kendiniz özletin. Zaman zaman hafif ayrılıklar sonucunda görüşünce karşınızdaki kişi daha mutlu olacaktır. Onun için ilişkinizde bu şekilde kısa süreli ayrılıklarla ilişkinizi daha iyi perçimlersiniz. Bunun yanında da kavuşunca çok daha mutlu olursunuz.

8.Özel Olduğunu Vurgulayın ve Anlamasını Sağlayın: Bu nokta çok çok önemlidir. Özel olmak demek her zaman mutlu olmak demektir. Özel olduğunu hissettir ve bunu sürekli olarak tekrarlarsanız sevgilinizi bir gün değil her gün mesut etmiş olacaksınız.

9.Sevgilinize Güzel Görünün Bakımlı ve Şık Olun: Erkek olsun bayan olsun iki karşı cinsin güzel görünmesi demek mutluluk sebebidir. Bu durum karşıdaki kişiye olumlu mesaj gönderir ve onu gülümsetir, hoşuna gitmesini sağlar.

10.Ona Zaman Ayırın: Zaman ayırarak ortak bir şeyler yapmak hep olumlu sonuçlar getirir. Tabiki de mutluluk hormonu endorfinin salgılanmasını sağlar. Bilindiği üzere endorfin mutluluk hormonudur. Sevgilinize bu hormonu salgılatmak için zaman ayırın ve güzel vakit geçirmesini sağlayın.

İlginizi Çekebilir: Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir?

 

 

 

Mutluluk İçin Yapacağınız Şeylerin Listesi

 

 • Beraber film izleyin.
 • Beraber fotoğraf çektirip durumlarınıza yerleştirin.
 • Arkadaşlarınızla beraber ortak bir şeyler yapın.
 • Kötü anında yanında olun.
 • Kendi ellerinizle yemek yedirin.
 • Beraber maça gidin takımınızın yanında olun.
 • Beraber alışverişe çıkın.
 • Pazar kahvaltısı yapın ve bunu sürekli tekrar edin.
 • Sevgilinizin en sevdiği şeyleri bilin ve bunları yerine getirin.
 • Tatlı dokunuşlar yapın ve öpücükleri ihmal etmeyin.
 • Giyim tarzınızda ortak sevgili kombinleri yapın. Beraberliğini vurgulayın.
 • Yorgun olduğunda onun yorgunluğunu alacak aktiviteler yapın.
 • Romantik davranışları unutmayın bunlara yer verin.
 • Güzel sözleri ihmal etmeyin ve bunu onu kulağına fısıldayın.
 • Sabırlı davranın ve olduğu gibi kabul edin.
 • Sarılmayı sürekli yapın bu onu gülümsetecektir.
 • Nazik ve kibar olun, her şeye sorun çıkarmayın.
 • Zorlandığı konularda ona yardım edin bu durum hoşuna gidecektir.

 

Videomuzu da Kesinlikle İzleyin!

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?