Evde Kaş Nasıl Alınır? Resimli Anlatımı

Evde Kaş Nasıl Alınır? Resimli Anlatımı

İçindekiler

Evde kaş almayı öğrenmek ister misiniz? Güzellik salonuna gitmeden de kaşlarınızı alabilirsiniz illaki salona gitmeye gerek yok. Evde kaş nasıl alınır? Resimli anlatımı ile işleriniz çok kolaylaşacaktır. Her zaman kaşlarınızı bir düzene sokmak için birine ihtiyaç duymanıza gerek olmayacak artık. Kaşları şekillendirmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Kaş şekli gözlerinizi çerçevelendirir, makyajsız bir görünüm içinde olmazsa olmazlardandır. Güzel bir ifadenin en önemli noktası güzel bir kaş olacaktır.

Size anlatacağımız detaylarla salonlara verdiğiniz yüzlerce liranız artık cebinizde kalacak. Daha ekonomik bir şekilde evinizde çok daha güzel bir şekilde kaş alma ve şekillendirme işlemini yapacaksınız. Evde kaş nasıl alınır? Resimli anlatımı ile adım adım öğreniyoruz işte detaylar

 

 

1.Adım

Kaş alımına başlamadan önce ihtiyacınız olan malzemeleri toplayın. Gerekli malzemeler: Kalın iplik,küçük makas, toz, gerekli olanlar.

 

 

2.Adım

İpliği 15-20 inç (45-50 cm) iplik ölçün ve kesin. Kestikten sonra iki ucuna birlikte düğüm atın. Son kısmını en az üç kez düğümleyin.

 

 

3.Adım

Uçları bir araya geldiğinde, aşağıda görüldüğü gibi dikdörtgen şeklinde uzatın. Tırnaklarınızı ilerleterek parmaklarınızın uç kısmına geldiğine emin olun.

 

 

4.Adım

Bir elinizle , ortada bir X yapmak için ipliği çevirin. Bir X yaptıktan sonra,tekrar döndürün. Hangi eli devredeceğinizi biliyor musunuz? Bu genelde kullandığınız eliniz diş açmayı gerektirir.

 

 

5.Adım

Kaşlarınıza veya diş açmak istediğiniz bölgeye gevşek toz uygulayın. Kompakt toz kullanın, çünkü kıllar ipliğe daha iyi yapışır.

 

 

6.Adım

Kaldırmak istediğiniz kaş noktalarını bulun ve kaşların hangi yöne doğru karşısına gelin. Hareketli elinizi aşağıda görülen konuma getirin ve diş açmaya başlayın. Açmak için ise elinizi kapatın.

 

 

 

7.Adım

İstenmeyen kaş tüyleri için ya da daha belirgin hale getirmek için kaşları küçük makasla alın.

 

 

8.Adım

Kaşlarınızdaki işlem bitince sıkılaştırıcı uygulayın.

Güzellik Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

 

Kaşların Öncesi Sonrası

 

 

Kaşlarınız istediğiniz şekli aldı mı? Kaşlarınızı iple alırken dikkatli olun ekstra yanlış hamleler yapmayın. Yanlış kaş alımı yaparsanız iki üç hafta kaşlarınızı eski haline getiremezsiniz. Ayrıca kaş alım işleminin biraz acılı bir işlem olduğunu unutmayın ama sonuçlar da gerçekten harikadır.

 

Kaş Şekillendirmenin Videolu Anlatımı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

3 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?