Göğüs Sıkılaştırıcı Kremler İşe Yarıyor Mu?

Göğüs Sıkılaştırıcı Kremler İşe Yarıyor Mu?

İçindekiler

Bugünkü konumuz göğüs görünümü hakkında olacaktır. Günümüzde dolgun ve sıkı göğüsler güzellikte ve seksilikte çok önemli yer tutmaktadır. Özellikle doğum ve yaş ile beraber bayanların göğsünde sarkma olmaktadır. Bu sarkmaları gidermek için bir takım yöntemler vardır. Bundan ötürü de göğüs sıkılaştırıcı kremler işe yarıyor mu sürekli sorulan soruların başında geliyor.

Göğüs sarkması genellikle ileri yaşlarda ve doğum sonrası ortaya çıkmaktadır. Göğsü toparlamak için başvurulacak kremler ve ameliyat yöntemleri bulunmaktadır. Göğüsleri toparlayarak tekrar eski görünümüne getirmek mümkündür. Bugün göğüs sıkılaştırıcı krem kullananlar ne diyor bunları da sizinle paylaşacağız.

 

Göğüs Sarkma Sebepleri

 

 • Genetik olarak sarkık göğüslü olmak
 • Doğum sonrası hormonları etkisi
 • Hızlı kilo alıp verme durumu
 • Çeşitli hastalık ve ameliyat durumu

 

Göğüs Sıklaştıran Kremler Ne İşe Yarar?

 

 • Göğüsteki deformasyonu giderir.
 • Göğüsleri toparlar ve sıkılaştırır.
 • Elastikliği, gerginliği ve sertliği sağlar.
 • Daha dolgun ve toplu bir görünüm verir.
 • Vücut duruşunu ve seksiliği ön plana çıkarır.
 • Göğüs uçlarını daha dik hale getirir.

Bu Yazıyla Alakalı İçerikler

 

Göğüs Sıklaştıran Kremlerin İçeriğinde Ne Var?

 

Birçok kişi içeriğinde ne var nasıl etki ediyor diye soruyor. Bazı kremlerin içeriği bitkisel bazılarında da hormon aktivitesi bulunmaktadır. Etkililiği kanıtlanış maddelerin bir araya gelmesi ile bu kremler oluşturulmuştur. Hormon içerikli olan kremlerin zararları olabilir dikkat etmek gerekir. Bitkisel içerikli olan kremlerde herhangi bir yan etki ortaya çıkmamaktadır ve güvenlidir.

 

Göğüs Sıkılaştırıcı Krem İsimleri ve Fiyatları

 

Tek bir krem markası yoktur bu alanda birden fazla seçenek vardır. Bütçenize göre bunlardan seçimler yapabilirsiniz.

 • Viaxi göğüs toparlayacı krem ( fiyatı:191.71 TL)
 • Rtopr göğüs toparlayıcı krem (fiyatı: 199.91 TL)
 • Lizagold Göğüs büyütücü ve sıklaştırıcı krem (fiyatı: 148.88 TL)
 • Body Force Göğüs Toparlayıcı ve sıklaştırıcı krem (fiyatı: 199 TL)
 • Balay Göğüs Büyütücü sıklaştırıcı ve toparlayıcı krem (fiyatı: 83 TL)
 • Liru göğüs dikleştirici ve sıkılaştırıcı krem (fiyatı: 89 TL)
 • Bellomix botoks etkili göğüs bakım kremi (fiyatı: 199 TL)
 • Yoskine sıklaşırıcı göğüs kremi (fiyatı: 90 TL)

 

Göğüs Sıkılaştırıcı Kremler İşe Yarıyor Mu?

 

Bu konuyu biraz detaylıca açıklayalım. Kremlerle sonuç almak o kadar kolay değildir faydası olabilir etkisi olabilir ama bu sizi yeterli tatmin etmeyebilir. İçeriğinde hormon bulunup göğsü toparlayan büyüten kremler de bulunmaktadır bunlarında içerikleri zararlı olabilmektedir.  Bitkisel yöntemler ve bitkisel içerikli kremler daha zararsızdır ve etki düzeyi biraz daha yüksek olabilmektedir.

Bunun yanında ameliyatla bu durumu düzeltmek en iyi sonuç veren yöntemdir. Bazı kremler masraf ve zaman kaybı yapabilir yüksek beklentiniz var ise krem yerine direk olarak göğüs ameliyatı yaptırmanızı öneririz. Göğüs ameliyatları kesin sonuç verir ama kremlerin garantisi yoktur ve kişiden kişiye değişen sonuçları vardır.

Bazı krem markaları ise sadece ticari kaygı ile çıkarılmıştır bunlara da dikkat ederek seçim yapmalısınız. Göğüs yapınıza ve sarkma durumunuza göre değerlendirme yapıp ona göre yöntem seçimi yapmalısınız. Aşırı göğüs sarkmalarında ameliyat yöntemini kullanmanızı öneririz hafif sarkmalarda ise kremler yad da göğüs egzersizleri daha etkili olmaktadır.

 

Göğüs Sıkılaştırıcı Krem Kullananlar

 

Bu tür kremleri kullananların düşünceleri de size yol gösterecektir. Aşağıdaki yorumlar gerçek kişilerden alınmıştır.

Kullanıcı yorumu: Hafif şekil de olan durumlarda işe yarıyor kesinlikle düzenli kullanın cildi toplayarak etki ediyor bir bakın deneyin derim.

Kullanıcı yorumu: Bakın araştırın ama ameliyat kesin çözüm birçok krem sadece para tuzağından başka bir şey değil. Ondan dolayı doktorlarla konuşup öyle karar verin.

Kullanıcı yorumu: Mustela kremi kullandım içeriği çok iyi ve de etkili araştırın ve de kullanın derim. Ayrıca göğüsleri de büyütüyor. Benim çok hoşuma gitti faydalı oldu.

Kullanıcı yorumu: Krem de kullandım göğüs egzersizleri de yaptım eskiye oranla çok katkısı oldu bende bir bakın dedim. Tek başına krem yetersiz kalıyor onun için egzersizle beraber devam edin.

Kullanıcı yorumu: Emzirmeden sonra göğüslerim sarktı bundan ötürü başladım kullandım ama istediğim sonucu alamadım. Ondan dolayı ameliyat yaptırdım direk sonuç aldım. Kremlere dikkat edin derim.

Kullanıcı yorumu: Arkadaşım avonunkini kullandı baya dikleşti ve toparladı ama düzenli kullanıma devam etmek gerekiyormuş bırakınca olmuyormuş.

Kullanıcı yorumu: Kişiye göre değişebiliyor sonuçlar arkadaşlar herkeste aynı sonuç vermiyor. ona göre araştırın karar verin derim.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?