Görünce ”Kesinlikle Denemeyelim” Diyeceğiniz Stiletto Kombinleri

Görünce ”Kesinlikle Denemeyelim” Diyeceğiniz Stiletto Kombinleri

İçindekiler

Genellikle kıyafet kombinlerinden bahsettik ama bugünkü konumuz bir ayakkabı kombini ile ilgili olacak. Bayanların en çok sevdiği ayakkabıların başında stiletto gelmektedir. Hatta bazı bayanlar aşk derecesinde bağlıdırlar. İşte bu kadar çok sevdiğimiz bir parçanın eşleştirmesini de doğru bir şekilde yapmalıyız. Stiletto kombinleri için en önemli olan nokta uyumdur.

Bu noktaya dikkat ederek bayan zerafetini ortaya çıkarabilirsiniz. Sizler için detaylı bilgileri aşağıda derledik. Bunları bilerek hareket etmeniz size ekstralar katacaktır, çünkü bu derlemeler ve bilgiler profesyonel kişilerden alınmıştır. İşte şimdi de stiletto ayakkabı kombinleri hakkındaki diğer detaylara bakalım.

 

 

 

Stiletto Ayakkabı Nedir, Neye Nedir?

 

Tam olarak ne olduğu hakkında bilgi sahibi olmanız için bu ayrıntıya değinmek istedik. Birçoğumuz ne olduğunu az çok biliyor zaten. Stiletto, ince topuklu ve sivri burunlu bayan ayakkabı stilinin adına denmektedir. İnce topuklu ve sivri olmayan bir yapıya stiletto denmez. Topuk uzunluğu standart olarak 3 çeşittir.

Standart stiletto topuk boyları

1.8 cm topuk uzunluğu olanlar

2.10 cm topuk uzunluğu olanlar

3.12 cm topuk uzunluğu olanlar

Bunların dışında farklı üretimler olabilir ama en kabul gören bu 3 topuk uzunluğunda olanlardır. Ünlü yıldızlarda sıklıkla 10 ya da 12 cm olanları kullanmaktadır. Birazcık yüksek de olsa zaman içinde giydikçe alışacaksınız. Markalara göre topuk destek kısımları değişiklik göstermektedir., bunun içinde topukları daha destekli olanlar daha fazla rahat etmenizi sağlayacaktır . Bu noktaya dikkat ederek satın alın deriz.

 

 

 

Stiletto Giymenin Nedenleri ve Avantajları

 

Birçok bayan neden bu kadar çok seviyor diyorsanız kesinlikle sebepleri vardır. Bir model durduk yere bu kadar beğenilmez. Bu stilin birçok avantajı vardır, bunun içinde bayanlar tarafından çok tercih edilir. İşte o nedenler

  • Çok seksi bir görünüm katar ve vücudu vurgulamaya yardımcı olur.
  • Vücut kıvrımlarını ortaya çıkarır. Kıvrımlı vücutlar dikkat çeker.
  • Daha uzun gösterir, özellikle kısa boylu bayanlar tarafından tercih edilmelidir.
  • İnce gösterir, bacakları kalın olan bayanların bu açıdan imdadına yetişerek bunları kamufle eder.
  • Zarif görünmek isteyenler için bunları fazlasıyla oluşturur.
  • İddalı kombinlerin olmazsa olmazıdır kesinlikle bulunmalıdır.
  • Özel günlerin vazgeçilmezi olmalıdır çünkü bu günlere uygun şıklığı çok sağlamanıza yardımcı olur.

 

Stiletto Kombinleri Nasıl Yapılır?

 

Gardırobumuza bu modeli aldık koyduk sıradaki işimiz eşleştirmeyi nasıl yapacağımızdır. Kafamıza göre yaptığımız eşleştirmeler çok basit kalabilir, bunun içinde aşağıdaki önerilerimizi kesinlikle önemseyin. Gittiğiniz yerlerde dikkat çekmek istiyorsanız kesinlikle kombin önerilerine göz atamalısınız işte onlar!

 

Kot Pantolonla (jeanle) Eşleştirme

Bu en sık yapılan ve öok beğenilen kombin şeklidir. Vücudunuza uygun bir kot pantolon tercih ettikten sonra görünüm daha kusursuz olacaktır. Bunun yanında uygun Jean seçmezsenizde uyumsuz görünüm olacaktır. Kolay ve şık görünmenin en güzel yolu olduğunu da ifade edelim.

 

 

Blazer Ceketle Eşleştirme

Özel davetler için tercih edilmesi daha uygun olacaktır. Blazer yanında pantolon ve gömlek tercihi de en doğru seçimler olacaktır. Renk uyumu noktasına dikkat ederseniz çok tatlı görünümlere yelken açacaksınız.

 

 

Etekle Stiletto Eşleştirme

Eteklerde diğer bir seçeneğinizdir. Ayak bilekleriniz zarif ve hoş bir görünüme sahipse kesinlikle denemelisiniz. Çünkü çok harika tarz katar.

 

 

Elbise İle Stiletto Kombini

Eteklerin yanı sıra elbiselerde diğer bir seçenektir. Desenli, renkli bir elbiseyle eşleştirme yapabilirsiniz. İlkbahar ve yaz ayları için idealdir. Ayrıca rahat ve risksizdir.

 

 

Desenli Pantolonlarla Kombin

Desenleri renkli stilettolarla eşleştirebilrisiniz. Son zamanların en moda parçaları desenli renkli pantolonlardır, bunu kullanın.

 

 

Dar Paçalı Pantolonla Kombin

Dar paça pantolon sizi ince ve uzun gösterecektir. Ayrıca daha seksi görünmek için dar stilleri denemelisiniz.

 

 

Deri Görünümlerle Eşleştirme

Deriler ya da deri görünümlerde stiletto ile güzel kombinler oluşturmaktadır. Bunun içinde diğer bir seçenek olduğunu unutmamalısınız.

İlginizi Çekebilir: Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

 

 

Diğer Stiletto Kombin Önerileri

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?