Yüksek Bel Pantolon Kombinleri İçin Öneriler

Yüksek Bel Pantolon Kombinleri İçin Öneriler

İçindekiler

Tüm moda takipçilerine selamlar diliyorum. Bugün son dönemin yükselen giyim parçası yüksek bel pantolon hakkında size önemli fikirler vereceğiz. Yüksek bel pantolon bayan vücudunu harikulade gösteren bir pantolon tarzıdır. Bu güzel alt giyim parçasını eşleştirmek ise o kadar kolay değildir. Bunun için size yüksek bel pantolon kombinleri hakkında bilgiler ve örnekler sunacağız. Yazımızı sonuna kadar okuduktan ve örneklerimize baktıktan sonra çok güzel kombinasyonlar oluşturabileceksiniz.

Sadece belirli dönemlerde değil her dönem rahatlıkla kullanabileceğiniz bir stildir. Özellikle şıklığına önem veren ve fark hissettirmek isteyen bayanlar için daha bir tercih edilmesi gereken giyim parçasıdır. Aynanın karşısına geçtiniz elinize yüksek bel pantolonu aldınız açana bunla ne giysem deyip de saatlerce uğraştığınız olmuştur. İşte bunu önlemek için fikirlerimizi dikkat alın deriz.

 

 

Neden Yüksek Bel Giymeli?

 

Bazı soruların cevaplarını bilerek tercih etmek çok daha doğru olacaktır. İşte bunun için açıklamaları dikkatlice inceleyin.

  • Bayanları olduğundan uzun göstermesi ve bel bölgesindeki fazlalıkları gizlemesi.
  • Spor ve klasik görünümü verebilme özelliği taşıması.
  • Çok çekici ve seksi görünümlü olması.
  • Sıra dışı kombinler için daha uygun bir yapıda olması.
  • Rahatlık ve estetik katması.
  • Tüm zamanlarda rahatlıkla giyilmesi.

 

 

Nasıl Giyilmeli?

 

Bu nokta en önem arz eden ayrıntıdır. Bu parça ile denesem güzel durur mu ? Yoksa şu parça ile mi denemeliyim diyorsanız sizin için dikkatle hazırladığımız önerilere göz atın deriz.

Gömleklerle Eşleştirme

 

 

En iyi uyum sağlayan parçalardan birisi şık ve tarz gömleklerdir. Kısa boylu bir bayansanız da yüksek bel pantolonunuzun yanında gömleklerin ilk bir iki düğmesini açarak daha uzun boylu gözükebilirsiniz. Boyunuzun kısalığından şikayetçi iseniz bir önerimiz daha olacak, bu da gömlek ve pantolonunuzu aynı renkte seçmenizdir. Tek renk görünümü her zaman uzun gösterir.

 

Ceketle Kombin Yapın

 

 

Bu önerimizde basenli olan bayanlar içindir. Eğer basenlerinizden rahatsızsanız uzun ya da kısa ceket tercih edip bunu gizleyebilirsiniz. Ceketle bu pantolon sizi çok güzel şekilde eşleşmektedir bunu da belirtelim. Yalnız ceketinizi doğru bir şekilde seçmeye özen gösterin.

Kısa Üstlerle (Crop tops) İle Kombinasyon

 

 

Yaz kış bu stili kullanabilirsiniz. Kışın kısa kazaklarla bu kombinasyonu oluşturup, yazında kısa tişört ve bluz kombinleri oluşturabilirsiniz. Gerçekten vücudunuza güveniyorsanız ayrı bir şıklık katacaktır sizlere. Ayrıca çok güzel vurgu yapılan bir giyim şeklidir.

 

Büstiyerle Birleştirme

 

 

Korse tarzı bir etki için büstiyer seçimi yapılabilir. Genç bayanlar için daha ideal bir giyim şeklidir. Kendine farklı bir hava katmak isteyenler için yerinde bir tercih olacaktır. Özellikle bahar ve yaz günü için çok uygun bir kombinasyondur.

İlginizi Çekebilir: Beyaz Kot Pantolon Kombinleri Nasıl Yapılır?

 

Casual Kombinleri Tercih Edin

 

 

Yüksek bel boyfriend  Jean ile deri ceketleri ve spor ayakkabıları kullanarak daha casual bir görünüme kavuşabiliriz. Yüksek bel jeanleri yırtık olan tarzlardan seçersek de bu duruma daha katkı yapmış oluruz. Özellikle 18 yaş altı genç bayanların beğendiği stil şeklidir.

 

Nasıl Bir Ayakkabı Seçmeli?

 

Bu tür bir pantolonu kullanıyorsanız topuklu ayakkabılar sizin için çok yerinde olacaktır. Gece olsun gündüz olsun en kusursuz görünümü topuklu ayakkabılarla sağlayabilirsiniz. Bunun için spor tarz düz ayakkabılardan uzak durun deriz. Çok topuklu giyemem diyenler içinde hafif topuk tercih etmelerinde yarar vardır. Bunun yanında illa düz bir ayakkabı giymem gerek diyorsanız da sivri burunlu babet modellerini tercih edin.

Beyaz Kot Pantolon Kombinleri 2021-2022

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?