İrina İvkina Kimdir, Boyu, Kilosu?

İrina İvkina Kimdir, Boyu, Kilosu?

İçindekiler

Merhabalar diyerek bugün bir ismin daha biyografisinden bahsedeceğiz. Birçok kişi ekranlara çıkan kişilerin hayatlarını merak etmektedir. İşte bu merakınızı gidermek için bugün İrina İvkina hakkında geniş bilgiler vereceğiz. Ülkemizde son dönemde ekranlarda sıklıkla gördüğümüz güzel oyuncu Rus bir foto model. Rus olması ve Türkçe bilmesinden dolayı da çok fazla dizi de ve filmde kendine yer buldu. Ayrıca reklamlarda da boy göstermiştir.

İrina İvkina boyu da en çok merak edilenler arasında. Seksi vücudu ve  güzelliği ile ilgi odağı oldu. Mavi, Tutku, Caspe gibi reklamlarda boy göstererek birçok kişi tarafından tanındı. Erkekler tarafından ise daha çok merak ediliyor olması da güzelliğinin etkisi. Şimdi de güzel manken ve oyuncunun diğer detaylarına bakalım.

 

İrina İvkina’yı Yakından Tanıyoruz!

 

İsmi: İrina

Soy ismi: İvkina Şahin

Doğum günü: 7 Mayıs 1988

Doğduğu yer: Rusya

Boy uzunluğu: 1.79 cm

Kilosu: 57 kg

Burcu: Boğa

Saç rengi:

Göz rengi: Mavi

Ten rengi: Beyaz

Evli mi? : Evet

Eşinin ismi:Emrah Şahin

Çocuk sayısı : 1 tane

Mesleği nedir: Sinema oyuncusu, fotomodel

Yapmayı sevdikleri: Spor, koşu,yüzme,maceralı işler,müzik,eğlence

Eğitimleri: Rus İktisat Üniversitesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi (2014)

 

Oynadığı Dizi,Film ve Reklamlar Hangileridir?

 

Televizyonda birçok yerde bulunması bu kim diye birçok kişi tarafından merak edilmesini sağlamıştır. Oynadığı reklamlar, diziler,filmler bulunmaktadır.Güzel yüzü,seksi vücudu ve sempatik Türkçesi ile komedyen Cem Yılmaz’ın dikkatini çekerek Ali Baba ve 7 Cüceler isimli filmde de oynadı. Cem Yılmaz’dan sonra popülerliği daha da fazla arttı. Hem Türkiye’de hem de ülkesinde çok daha fazla tanınmaya başladı. Cem Yılmaz’ın filmi güzel oyuncunun ilk oynadığı film olma özelliğini de taşımaktadır.

Oynadığı reklamlar: Tutku reklamı,Casper reklamı

Oynadığı klipler: Ferman Toprağın Mavi Mavi klibi (2010)

Katıldığı programlar: Üç Adam

Oynadığı diziler: Arka Sokaklar (İvana karakteri), Sarı Melekler, Şevket Yerimdar, Dostalar Mahallesi (Olga rolü)

Oynadığı filmler: Ali Baba ve 7 Cüceler(2015),Veronika

 

Eşi Kimdir, Çocuğu Var Mıdır?

 

Seksi oyuncunun aşağıdaki resimde aile fotoğrafını görmektesiniz. Eşi Türk ve adı Emrah Şahin, bu evliliklerinden bir tane çocukları var. İrina’nın Türkiye gelmesinden sonra İstanbul’da tanıştılar ve çeşitli zaman sonra da evliliğe karar vererek evlendiler. Şuan Türkiye’de yaşamaktadırlar, mutlu bir evliliği var. Ülkemize gelip yerleşen bir fotomodel olduğunun altını çizelim. Daha önce oyunculuk eğitimi aldığı için bunu değerlendirip birçok proje de boy gösterdi.

İlginizi Çekebilir: Selen Görgüzel Kimdir?

 

Oyuncu İle İlgili Videolar

 

Oyuncunun Twitter ve İnstagram hesapları bulunmaktadır. Bu sosyal paylaşım hesaplarına ismini yazarak kendisini takip edebilirsiniz. Bunun yanında video paylaşım sitelerinde onlarca videosu da bulunmaktadır, bizde bunlarda bazılarına yer vermeye çalıştık. Bu videolarda güzelliği,oyunculuğu ve sempatikliği ile de ön plana çıkmaktadır. Bu konu hakkındaki tüm soruları yorum kısmından bize ulaştırabilirsiniz.  Aşağıdaki videolarını da izleyebilirsiniz. İşte bu güzel oyuncuyu tanıma amaçlı videolarına hep beraber bakalım.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?