İspanyol Pantolonla Kombin Önerileri 2023

İspanyol Pantolonla Kombin Önerileri 2023

İçindekiler

Merhaba bayanlar, bugün sizlerle yine güzel bir kombin fikri ile beraberiz. Son dönemin modası İspanyol pantolonlarla nasıl birleştirme yapmalıyız diye çok soru aldım bunun içinde İspanyol pantolonla kombin önerileri 2021-2022 başlıklı yazımla sizlere bunu anlatmaya çalıştım. İspanyol pantolonun kendi içerisinde birçok stili mevcuttur. Ben sizler için yüksek belli İspanyol pantolonla kombin önerileri sundum ama kendinize göre pantolonun farklı tarzlarını da alabilirsiniz.

Ayrıca renk olarak yeşil rengi kullandım kişiye göre rengini değiştirmek mümkündür. Hem şık hem de sıra dışı ekstra bir görünüm istiyorsanız gardırobunuzda bu pantolon modeline yer vermenizde fayda var. İşte sizler için aynı pantolonla 4 kombin hazırladık farklı farklı birleştirmeler yaptık. Ayrıca kullandığımız ürünlerin markalarını da sizlerle paylaştık ki aynı kombini oluşturmak istersiniz diye.

 

 

1.İspanyol Pantolon Ceket Kombini

 

Her zaman doğru parçalarla giyinmek için çaba gösteririz işte bunun için mükemmel ikili diyebiliriz. Renkli desenlerle bezenmiş ceket ile İspanyol kumaş pantolon akıllıca bir eşleştirme olacaktır. Klasik bir görünümden daha çok parlak ve modaya uygun görüneceksiniz. Ayakkabı tercihiniz ise bu iki parçadan kullandığınız renklerden biri ile aynı olan tonda ayakkabı seçebilirsiniz. Ayakkabı renginiz ceketin içindeki renklerden olursa çok daha iyi olacaktır.

Pantolonun markası : Exquise

Ceketin markası : Zara

Ayakkabının markası :  İnci

 

 

2.İspanyol Pantolonla Spor Kombin

 

Klasik bir görünümden uzaklaşarak daha sportif görünmek için bu stili deneyebilirsiniz. Bunun için desenli bir gömlek ya da büstiyer seçmelisiniz. Pantolonla bu iki üst parça iyi bir uyum yakalayacaktır. Büstiyerinizin desenli olmasına dikkat edin. Desenler daha şık olmanıza yardımcı olacaktır.

Pantolonun markası : Exquise

Bluzun markası :  Mango

Ayakkabının markası :  Divarese

 

 

3.Canlı Renklerle Kombin

 

Daha renkli şıkır şıkır bir kombin mi istiyorsunuz o zaman bu birleştirmeler size göre. Metalik  ya da daha dikkat çekici ayakkabılar bu kombin daha etkili kılacaktır. Her parçanın ayrı ayrı canlı olması çok eşsiz bir görünüm oluşturmuştur. İşte bu kombinin parçalarının markaları

Pantolonun markası : Exquise

Ceketin markası : Şebnem Günay

Ayakkabının markası : Zara

Kombin Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

 

2022 İspanyol Kol Kıyafet Kombinleri

4.Gömlekle Şık Stil

 

Gömlek her zaman vazgeçilmez olmaya devam edecektir. Hem uzun görüneyim hem de güzel bir kombin istiyorsanız gömlekle bunu başarabilirsiniz. Topuklu ayakkabı, gömlek, pantolon üçlüsü sizi hem uzun hem de ince gösterecektir. Ayrıca benim çok beğendiğim kombin şekli olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Bu önerilerden kişilere göre farklılıklara göre değişik tercihlerde olması doğaldır.

Pantolonun markası : Exquise

Gömleğin markası : Twist

Ayakkabının markası : Zara

 

 

Yazımızı okuduğunuz için çok teşekkür ederiz umarım size faydalı olmuştur. Daha güzel yazılarla karşınızda olmaya devam edeceğiz bizi takip etmeye devam edin. Güzel kombinli günler diliyoruz. Doğru kombin için internet adresimizi not edin!

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?