Kısa Boylu, Minyon Kadınlar Ne Şekilde Giyinmeli?

Kısa Boylu, Minyon Kadınlar Ne Şekilde Giyinmeli?

İçindekiler

İlk olarak kendi vücut tipimizi bilmemiz gereklidir. Bunu anlamak çok zor değildir. Bazı kriterlere göre kısa bir şekilde hangi vücut özelliğimizi olduğumuzu öğreniriz. Eğer aşağıda sayacağımız vücut özelliğine giriyorsanız demek ki kısa boylu ve minyon vücut tipine sahipsinizdir demektir.

İşte bizde bugün kısa boylu, minyon kadınlar ne şekilde giyinmeli? Bunun cevaplarını net bir şekilde cevaplayacağız. Çok önemli ipuçları sayesinde çok mükemmel görüneceksiniz. Günümüzde çoğu bayan malesef vücut özelliklerini göz ardı ederek giyiniyor bu durumda çok kötü görünmelerine sebep oluyor.

Doğru ve yerli yerinde giyinmeyi başaran kadınlar için tarz yakıştırması yapıyoruz ya da hayran gözlerle bakıyoruz. İşte bunun en temel sebebi ise doğru giyinmesidir. Kısa boylu, minyon kadınlar ne şekilde giyinmeli cevabında önce kısa boylu minyon kadın özelliklerine baktıktan sonra giyinme ipuçlarını verelim.

 

Kısa boylu minyon kadının giyim ipuçları

 

Kısa Boylu, Minyon Kadının Vücut Özelleri Nelerdir?

 

Minyon küçük ufak anlamına gelir ama bu size çok ufak demek istediğimiz anlamı çıkmasın sadece bir miktarda kısa demek istiyoruz.

-Yüzleri küçük,boyunları ince,kol ve bacakları narin ve incedir.

-1.60 cm ve 50 kg ve daha aşağı boy ve kilo özelliğine sahiplerdir.

-Kilo fazlalıkları yoktur sadece var ise basenleri olabilir bu tipteki bayanlarda.

-Ayak numaraları genellikle 37 numarayı geçmez beden ölçüleride küçük numaralardandır.

-Vücut hatları çok dolgun değildir daha sakin hatlara sahiptir.

-Omuzları geniş değildir daha ortalama omuz ölçülerine sahiptirler. Parmak özellikleri ise ince ve normal şekillerdedir.

 

 

Sokak Modasında Korseler

Kısa Boylu, Minyon Ünlülere Örnek

 

1.Victoria Beckham

 

Kısa boylu minyon ünlü viktoria beckham

 

2.Madonna

 

minyon bayan madonna

 

3.Sarah Jessica Parker

 

Minyon bayanların dikkat etmesi gerekenler

 

İşte yukarıda saydığımız özellikler sizde de var ise kısa boylu,minyon vücut yapı özelliğine sahipsinizdir demektir. Aşağıdaki şekilde giyinmeniz en doğru tercih olacaktır.

 

Kısa Boylu, Minyon Bayanlar Nasıl Giyinmeli?

 

1) Mom tarzı jeanlerden kesinlikle uzak durun. Çünkü bu kot tarzı bacak boyunuzu kısa gösterecektir. Daha uzun gösteren kot modelleri tercih edin. Örneğin skinny jean tarzı olabilir.

2)Kısa boylu olduğunuz için spor tarzı ayakkabıda olsa düz taban tercih etmeyin çünkü bu sizi sıradan gösterir. Az da klsa topuklu olması şarttır. Ya da kalın tabanlı bir spor ayakkabı modeli olmalıdır.

3)İllada dizüstü çizme giymeyi tutturduysanız bunu siyah ve ince topuk olmasına dikkat edin. Bu şekilde bir dizüstü sizin vücut yapınıza en uygun olanıdır. Kısa boylu, minyon kadınlar için en yerinde çizme stilidir bunu bir yere not edin.

4)Pantolon olarak en doğru model ise yüksek belli ve kesik paçalı olanıdır. Paçaların daha kısa olması belin yüksek olması sizi daha uzun gösterecektir.

5)Kısa boylu, minyon kadınlar için doğru ayakkabı tercihi ise bilekten ve diz üstü düz taban çizmeleri haricindeki diğer ayakkabılar giyilebilir. Ayakkabıların genelde topuklu ve dolgu tabanlı olanları en doğru tercihtir.

6)Bacak boyunuzun uzun olması önemlidir. Örneğin: Kısa kloş etekler bacak boyunuzu uzun gösterir. Kısa kloş etekleri tercih edebilirsiniz. Uzun etek giymek istiyorum diyen bayanlara ise düşük belli, ince şifon kumaştan dikilmiş, kesinlikle dikey çizgili olanları seçin.

7)Kışın etek tercihiniz ise siyah renk ve deriden uzun, kloş kesim ya da volanlı olanları tercih etmelisiniz.

8)Klasik bir öneri daha enine çizgiler kısa gösteriyor bundan dolayı kesinlikle enine çizgili parçalar giymeyin giyecekseniz dikey çizgili giyim parçaları tercih edin.

 

Kısa Boylu,Minyon Bayanların Elbise Seçim Videosu İzleyiniz.

 

 

 

Moda Kategorimiz İçin Tıklayınız.

Kısa Boylu Bayanlara Giyim Örnekleri

 

Kısa boylu minyon bayanlara elbise önerileri

 

Kısa boylu minyon kadının vücudu nasıldır

 

Kısa boylu minyon kadınlara giyim örnekleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?