Her Kadının Sahip Olması Gereken 10 Elbise

Her Kadının Sahip Olması Gereken 10 Elbise

İçindekiler

Her gün kot giymeyi seven bayanlar bile gardırobunda mutlaka birkaç elbise modelinin bulunma zorunluluğunu bilir. Bu elbiselerin çok yönlü stilleri olduğu için mükemmel elbiseyi seçmek zor olabilir. Bunun içinde her kadının sahip olması gereken 10 muhteşem elbise önerilerine bakıp bu parçaları temin etmeniz yeterli olacaktır. Bu elbiseler sizin her daim kurtarıcınız olacaktır her noktada daha ileride olacaksınız.

İyi ki bu on elbise şeklini öğrenmişim diyeceksiniz. Gerçekten seçmek bulmak çok zordur bunun araştırılması bilinmesi çok daha iyi ve yerinde hamledir. Bu durumları göz önünde bulundurarak kombinkadin olarak her kadının sahip olması gereken 10 muhteşem elbise modelini bir araya getirdik.

 

Bayanların Gardırobunda Bulunması Gereken Elbise Modelleri

 

1.Siyah Elbise

 

Siyah elbise

 

Bu elbise muhtemelen elbiselerin en efsanesidir. Siyah elbise her daim giyen kişiyi güzelleştirir. Her zaman bir asaleti vardır. Yani klasik ve zamansızdır. Siyah elbisenin her tarzı ve stili vardır kendi vücut yapınıza göre olanı bulmalı be gardırobunuza koymalısınız. Siyah elbise her zaman sizi güzel gösteren bir elbisedir.

Moda Kategorimizdeki Diğer Fikirler İçin Tıklayın.

 

2.Kırmızı Bir Elbise

 

Kırmızı bir elbise önerisi

 

Siyah elbisenin aksine, herkesi şaşırmak ve etkileyicilik karmak için kırmızı bir elbise edinmelisiniz. Böyle bir elbiseyle herkes size heyecan ve hayranlıkla bakacaktır. Kırmızı kıyafetlerle erkeklerin dikkatinden kaçamazsınız. İşte böyle kırmızı elbiseyi de dolabınıza yerleştirmelisiniz. Her elbise sitilinin ayrı bir işlevi vardır.

 

3.Uzun Elbiseler

 

Her kadında bulunması gereken elbise

 

Uzun elbiselerin uzun kadınlar tarafından tasarlandığı düşünülüyor ancak bu kuru bir efsaneden ibarettir. Aslında katlı uzun elbiseler herkes için şaşırtıcıdır. Kısa boylu kadınlar maxi elbiseleri tercih etmeli. Daha uzun boylu bayanlar için uzun elbiseler tercih edilebilir

 

4.Şık Elbiseler

 

Şık renkli elbise

 

Şık elbiselerin güzelliği muhafazakar ama kadınsıdır. Her fırsatta kullanmak için tasarlanmıştır bu elbiseler. İşe giderken ya da akşam yemeğe çıkarken basit bir takı ile  kombin yapıp bu elbiseleri kullanabilirsiniz. Ayrıca vücut şekliniz nasıl olursa olsun her bayana yakışır bu da önemli bir avantajdır. Renkli olması da önemli bir özelliğidir.

 

5.A-Line Elbise Modeli

 

Her bayanın sahip olması gereken 10 elbiseden biri

 

A-line elbise, üst kısmı daha dar ve basit aşağı doğru genişleyen trapez elbisedir. Bu tür elbiseler, bir kadının kırılganlığını vurgulayıp çekici bir siluet oluşturduğu için ince ve küçük figürlerle süper görünüyor. Buna ek olarak, eğer alt kısımda fazlalıklarınız var ise bunu saklamanıza da yardımcı olur.

 

6.Gömlek Elbiseler

 

Kadının gardorubunda olması gereken 10 elbise

 

Gömlek elbiseleri ilk Chanel tanıttı. Daha sonra ise devamı geldi. Böyle bir elbise hem gece hem de gündüz kullanılabilir. Ofis de de bu tarz bir giyim gayet yerinde olacaktır. Gömlek elbise, erkeğin zarif gömlek stilinin bayan haline dönüştürülmesi şeklidir bu haliyle süper bir tasarım.

 

7.Beyaz Dantel Elbise

 

Beyaz dantel elbise fikri

 

Dantel lüks bir kumaş olarak görülüyor. Zira sadece bunu zengin insanlar göze alabiliyor. Dantel elbise giymek her kızı daha kadınsı ve zarif gösterecektir. Bu elbiseler, partileriniz veya gideceğiniz sosyal bir etkinlik için mükemmeldir. Beyaz dantel elbiseyi siyah ya da kahverengi renk aksesuarlarla eşleştirebilirsiniz. Bu şekilde yapılan uyum çalışması harika olacaktır.

 

Sokak Modasında Korseler

 

8.Kokteyl Elbise (Özel Günler İçin)

 

Kokteyl elbise tarzı

 

Akşam olayları için şık ve seksi görünmek için kokteyl elbise giymekten çekinmeyin. Katlı bir akşam elbisesinden daha konforlu ve pratik. Üstelik böyle bir elbise dans ederken hareketlerinizi kısıtlamaz ve engellemez. Saçlarla ve makyajlarla çok uyum sağlar. Bu elbiseye güzel bir makyaj ve saç seçimi yapmalısınız. Böyle bir bütünlük sizi harika, kusursuz gösterecektir.

 

9.Uzun Akşam Giyilebilecek Elbise

 

Akşam elbisesi fikirleri

 

Özel günler bir yol boyunca birden fazla karşılaşacağımız durumdur. Akşam yemeğinden sonra başlayan düğün, kutlama veya resmi resepsiyon gibi herhangi resmi etkinliğe bu kıyafetle gidebilirsiniz. Gerçekten güzel bir öneridir. Ufkunuzu açacaktır ilham alıp esin kaynağınız olabilir.

 

10.Rahat Günlük Bir Elbise

 

Hangi elbiseler bayanlarda bulunmalı

 

Her elbiseye ihtiyaç olacağı gibi basit, ucuz, rahat bir elbiseye de ihtiyaç vardır. Günlük giyim için bu elbiseler mükemmel bir seçimdir. Üniversiteye ,yürüyüşe ya da arkadaşlarınızla bir yere gidiyorsanız bu elbise sizi gün boyunca rahat ve şık olmanızı sağlayacaktır. Fotoğraflardaki  örneklerden ilham alabilirsiniz. Bunlara benzer stiller satın alabilirsiniz.

Bizi Facebook Adresimizden de Takip Edebilirsiniz. https://www.facebook.com/kombinkadin/?fref=ts

 

Konuyla İlgili Videomuzu da İzleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. Merhaba yazinizi zevkle okudum ve çok sevdim 🙂 Ilham verdiniz tesekkür ederim,

    Söylediklerinize katılıyorum, her gün kot giymeyi seven bayan dediğiniz benim 🙂 Pantolonla oldukça rahat ediyorum ama söylediğiniz gibi benimde elbiselerim var ve en çok sevdiğimde midi elbiseler 🙂 Favori kombinim ise görsellerden 2,3 ve 5.sıradaki kombinlerden sarı olanı 🙂 Sizin favorileriniz hangileriydi?
    Daha yeni yeni basladim kiyafetleri uyum içerisinde kullanmaya ama çok sevdim bu isi 🙂 Sevmedigim eledigim çok kiyafet oldu bu arada,

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?