Marchesa 2022 2023 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Marchesa 2022 2023 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

  Marchesa sonbahar-kış 2022 2023 hazır giyim koleksiyonu çiçek desenleri ve egzotik referans getiren bir sunum oldu. Marchesa 2022 2023 sonbahar-kış koleksiyonunu Çin de tanıttı. Bu alışılagelmedik bir durumdu. Hassas motifleri Çin’in zenginliği ile birleştirerek sundular. Marchesa’nın bu koleksiyonu standart bir seri olarak nitelendirilebilir. Sonbahar esintileri, çiçek baskıları, yumuşak pastel tonlar tutarlı bir şekilde yapılandırılmış.

 

Marchesa Hazır giyim koleksiyonu

 

Oldukça şaşırtıcı olan ise zımbalı baskıların Marchena’nın koleksiyonunda yer alması idi. Diğer koleksiyonlarında bu gibi unsurları görmemiştik. Koleksiyonda akşam için öneriler ve resmi giyim şekilleri yer alıyordu. Ayrıca kumaş tabakaları, çizgilere yer vermesi, bel çizgili modelleri öne çıkarması koleksiyonun dikkat çeken ayrıntıları idi. Klasik kırmızımsı renkler ve parlak yeşiller figürleri vurgulamaya yardımcı olmuştu. Zengin renkler kullanmadığı kıyafetlerde ise çiçek süslemelerine yer vermişti. Daha önce yapılamayan renk kombinasyonları ile bizi çok eğlendirdi.

 

2017 sonbahar kış marchesa

 

Marchesa bayan giyim koleksiyonu kış 2018

 

Marchesa’nın tasarımcıları koleksiyonu çok fazla dağıtmadan onu sabırsızlıkla bekleyenlere daha yerinde örnekler sergilediler. Yaratıcı çabaları asitmetrik kesiklerle süslemiş,süslenmiş boyun çizgilerini iyi bir şekilde kanalize ettikleri görülüyordu. Marchesa’nın 2022-2023 sonbahar kış koleksiyonunda deniz kızı ve ultra kabarık tül folyoları hoşça bulacaksınız.

 

marchesa giyim koleksiyon tanıtımı

 

Marchesa giyim koleksiyonu 2017

 

 

Marchesa hazır giyim koleksiyonu 2018

 

Devrimci bir koleksiyon değildi. Diğer koleksiyonlarla benzer şekilde idi. Bu moda giyim koleksiyonu diğer sunumlara göre daha farklı idi. Her şeyden önce eşitlik ilkesi gözetilmişti. Daha güzel diğer markaların koleksiyonlarını sizlere sunmaya devam edeceğiz. Bu koleksiyonlardaki beğendiğiniz ürünleri markaların internet sitelerinden ya da mağazalarından temin edebilirsiniz. Yalnız önceden koleksiyonlar yayınlandığı için biraz daha beklemeniz gerekecek bu durumu unutmayın. Diğer moda koleksiyonları ile beraber olmak dileğiyle.

Moda Kategorimize Göz Atmak İçin Tıklayınız.

marchesa koleksiyon

 

Marchesa sonbahar-kış koleksiyonu 2018

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?