Sarı Camlı Güneş Gözlüğü Modelleri 2023

Sarı Camlı Güneş Gözlüğü Modelleri 2023

İçindekiler

Sarı camlı güneş gözlükleri eğlenceli ve dikkat çekici aksesuarlardır. Bu gözlük tasarımları mekanlara uygun olarak tasarlanmıştır. Selena Gomez, Rihanna, Gigi Hadid  gibi ünlü yıldızlar bu tarz güneş gözlüklerini sıklıkla kullanmaktadırlar. Bu tip gözlük tarzını günbatımından akşam karanlığına kadar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Şimdi de sarı camlı güneş gözlüğü modelleri 2023 örneklerine detaylı bir şekilde bakalım.

 

 

1.Avitor Tarzı Sarı Camlı Güneş Gözlüğü

 

Markası : Ray-Ban

Gözlüğün Alışveriş Kodu : RB3025JM 001/X4 58-14

Fiyatı : 3250 TL

Avitor güneş gözlüğü, göze batmayan gözyaşı şeklinde lenslerle zamansız görünüme sahiptir. Şöhretler, rock yıldızları, ve önemli kişiler bu gözlüğü kullananlar arasındadır. Sizde bu stili kullanabilirsiniz.

 

 

2.Altın Aynalı Güneş Gözlüğü

 

Markası :  Dıff

Fiyatı :  2550 TL

Bu güneş gözlüğü, berrak bir asetattan serin bir renk bloke efekti ile hazırlanır. İki camı da polorize ve UV korumalıdır. Gözlük camındaki logo zarif ve Retro özelliğini güçlendirmiştir.  Ekonomik bir gözlük olsun diyorsanız daha satın alınabilir özelliktedir.

 

 

3.İnce Kenarlı Sarı Camlı Güneş Gözlüğü

 

Markası :Ray-Ban Jajo

Ürün kodu : RB3592 55

Fiyatı : 3939.90 TL

Daha açık sarı renklerle ekstra geniş yuvarlak camlar pozitif hava katacaktır. Ayrıca bu camlar için limon rengi tabiri de kullanılmaktadır. Şık kıyafetlerin yanında, festivallerde, rock konserlerinde çok güzel yakışacak bir öneridir. Markası ve fiyat bilgileri üst tarafta mevcuttur rahatlıkla ulaşmanızı sağlamak için bu detaylara yer verdik.

 

 

4.Altın Parlak Güneş Gözlüğü

 

Markası : Dolce & Gabbana

Fiyatı : 6599 TL

 

Bu model Dolce & Gabbana’nın 2022-2023 koleksiyonunda yer alan bir modeldir. Bu parlak dekorlu güneş gözlüğü eğlenceli ve renkli bir hava katmıştır. Yuvarlak ve sarı tonlu mercekler titizlikle hazırlanmış İtalya’da. Parlak  gümüş tonlu metal çerçeve üzerine otutturulmuş ve logolu gravürlenmiş kollarla tamamlanmıştır.

 

 

5.Günlük Sarı Camlı Güneş Gözlüğü

 

Parlak metal çerçeveli klasik yuvarlak güneş gözlüğü %100 UV korumalı lensli cam özelliği taşımaktadır. Plastik kaplamalı uçlarla ve  gün boyu kullanmanız için burun kenarları burun pedleri ile desteklenmiştir.

Moda Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

 

Yazımızı okuduğunuz için çok teşekkür ederiz daha güzel konularla karşınızda olmaya devam edeceğiz bizi takipte kalın.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?