Trend Mezuniyet Kombinleri 2022-2023

Trend Mezuniyet Kombinleri 2022-2023

İçindekiler

Mezuniyet Kombinleri İle Şıklığı Yakala!

 

Okulların kapanmaya yaklaşması ile beraber öğrencileri mezuniyet heyecanı sarmaya başladı. Bu heyecanı görkemli bir günle taçlandırmanın adı mezuniyet balosu. Bu özel günde bütün kızlarımız alımlı ve görkemli görünmek ister bizde bunun için trend mezuniyet kombinleri 2022-2023 yazımızı güzel bir derlemeyle sizlere sunuyoruz. Mezuniyet kombinleri yapmak ekstra zor bir iştir. Bu zorluğun üstesinden gelmeniz için profesyonel yardımlar almanız şarttır.

Hangi elbise ile hangi parçayı birleştireceğim diyerek strese girmeyi bırakarak oluşturulmuş mezuniyet balosu kombinlerinden ilham almalısınız. Sizlere ilham olacak birleştirmeler…

 

En Moda Mezuniyet Kombinleri

 

1.Mezuniyet Günü Stili

 

mezuniyet kombinleri
mavi elbise ile mezuniyet kombini 2018

 

lise mezuniyet kombinleri
lise mezuniyet için kombin parçaları

 

Lise mezuniyet kombini için bu öneri harika ötesi. Mavi ağırlık bir renk birleştirilmesi yapılmış ama mavinin bütün tonlarına yer verilmiş. Tek renkli dikkat çekici özellikte bir stil oluşturulmuş. Temel parçanızın sade elbise de olsa aksesuarlar çok yoğun bir şekilde seçilerek ayrıntılar katılmış. Sizlerde yukarıdaki kombin parçalarına benzer örnekler bulup kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. Bizim buradaki amacımız verdiğimiz kombinlerden esinlenmenizdir bire bir aynı parçaları bulmak çok doğru değildir zaten.

 

2.Mezuniyet Günü İçin Öneri

 

kız mezuniyet kombinlri
2017-2018 kızlar için mezuniyet kombini

 

mezuniyet kombini fiyatı
mezuniyet günü için kombin fiyatı

 

Malum mezuniyetler genellikle yaz aylarına denk geldiği için bizlerde canlı renklerle eşleştirmeler yapıyoruz. Yukarıdaki birleştirmemiz mavi renk ağırlıklı idi. Bu stilimizde sarı renk ağırlıklı. Güzel dizayn edilmiş bir mezuniyet tarzı olduğunu vurgulayalım. Sade sarı bir elbise ile diğer parçaların doğru ve yerli yerinde birleştirmesi sonucu ortaya çıkarılmıştır. Elbiseye uygun seçilen çantanın tarzına bayılacağınızı düşünüyorum çok iyi bir eşleştirme olmuş. Denemek için çok fazla düşünmeyin derim!

 

3.Şık Mezuniyet Tarzı

 

mezuniyet balosu için kombin
mezuniyet balosu kombinleri 2017-2018

 

mezuniyet kombinleri
mezuniyet kombini parçaları

 

Bu mutlu gününüzde bir melek gibi görülmek isteniyorsanız birazcık tüllü rahat bir elbise seçmelisiniz tıpkı yukarıdaki elbise modelinde olduğu gibi. İçinde birden fazla rengi barındıran elbise stili gök kuşağı etkisi yaparak görenlere görsel bir bakış zevki sunuyor. Diğer seçilen tüm parçalarda elbise gibi birden fazla renk özelliğine sahip bu da ne kadar iyi bir kombin yapıldığını kanıtlıyor. Sizlerde elbise, ayakkabı, çanta, kolye ile yukarıdaki gibi harika bir mezuniyet tarzı oluşturabilirsiniz.

 

4.Eşsiz Bir Fikir

 

2018 mezuniyet kombinleri
pantolonlu mezuniyet kombini 2017-2018

 

üniversite öğrencileri mezuniyet kombinleri
üniversite mezuniyeti için kombin önerisi

 

Çok tatlı bir renk seçeneği ile tasarım yapılmış bütünleme diyebiliriz. Herkesi kendine çeken renk uyumu yaz günleri olduğu düşünülerek ona göre parçalar seçilmiş. Bol paça pantolonlar son dönemde şıklığın simgesidir. Bol paça pantolonla ipli yazlık bir üst eşleştirmesi yapılmış. Saat, çanta, ayakkabı gibi parçalarda siyah renklerden seçilerek harikulade etkili bir görünüm oluşturulmuş.

 

5.Resmi Mezuniyet Kombini

 

mezuniyet kombin önerileri
mezuniyet kombin trendleri 2017-2018

 

mezuniyet için parçalar
trend mezuniyet parçaları

 

Daha resmi bir stille de çok rahat bir şekilde tatlı görünebilirsiniz. Hatta ben bu stili favorilerim arasında aldım diyebilirim. Bu kıyafet parçalarının oluşturulması daha pratik ve kolay. Kullanışlı ve şık olması da diğer bir başka noktada ekstra avantaj sağlıyor. Bu kombin de elbisenin rolü çok büyük onun içinde elbise seçimi yukarıda size sunduğumuz ölçülerde olmalıdır.

 

6.Hoş Bir Öneri

 

üniversite mezuniyet kombinleri
üniversite mezuniyetine kombin önerisi

 

mezuniyet için kıyafet kombinleri
şık üniversite mezuniyet kombinleri 2018

 

Üniversitede güzel bir eğitim aldıktan sonra artık bu son günü eşsiz kıyafetlerinizle taçlandırmalısınız. Bu noktada daha klasik bir kombin önerisi sunduk. Ceket ve elbise ile eşsiz bir uyum oluşturup kep atım töreninde kullanabilirsiniz. Daha koyu parçalarla oluşturulmuş bir fikirdir. Vücudunuzda kilo fazlalıkları var ise bunu gizlemek içinde doğru bir seçim olacaktır.

 

7.Ortaokul İçin Mezuniyet Kombini

 

ortaokul için mezuniyet stili
2017-2018 ortaokul mezuniyet kombini

 

ortaokul mezuniyeti için kombin
ortaokul öğrencileri için mezuniyet kombini

 

8. sınıf öğrencilerini unutmak olmazdı 🙂 Artık liseye adım atarken gençlik çağındaki öğrencilerde çok heyecanlılardır. Bunlar içinde kendilerine uygun etek tişört kombini çok uygun olacaktır. Bu stil heme mezuniyete hem de yaz günlerine uygun olacaktır. Kombin Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

8.Farklılık Sevenlere

 

bayan mezuniyet kombinleri
mezuniyet kombinleri bayan 2017-2018

 

mezuniyet kombin fiyatları
bayan mezuniyet kombin fiyatı

 

Daha farklı bir öneri istiyorum diyenler için derledik. Birazcık spor bir kombin olduğunu görebilirsiniz. kot etek, gömlek, ceket üçlemesiyle yön verilmiş rahat bir mezuniyet giyim şeklidir. Kıyafet parçalarının oldukça renkli olduğunu söyleyebiliriz.

 

9.Sıcak Havalar İçin Öneri

 

yaz mezuniyet kombini
yaz mezuniyet kombinleri 2017-2018

 

mezuniyet bayan tarzı
yaza özel mezuniyet giyim şekli

 

Hava bulunduğunuz bölgede çok sıcak ise ya da mezuniyet temmuz ayına denk geldi ise bu şekil bir stil sizi daha ferah tutacaktır. Bu elbisenin çok ama çok özel bir tasarım olduğunu söyleyebilirim. Tek başına elbisenizle bile geceye damga vuracaksınız. Çok alımlı ve görkemli bir birleştirme kesinlikle denemelisiniz.

 

2019-2020 Mezuniyet Balosu İçin Kolay Saç Modelleri

10.Siyahın Asaleti

 

siyah mezuniyet kombini
siyah mezuniyet kombini fikri

 

siyah renkle mezuniyet kombini
2017-2018 siyah mezuniyet kombinleri

 

Tümden siyah bir kombin hayal ediyorsanız size detaylı fikir sunuyoruz. Siyah renkli şık bir elbise, buna uygun siyah aksesuarlarda tamamlarsanız ortaya tümden siyah bir stil çıkacak. Bu öneriyi siyah tutkunları için derledik. Eğer siyahtan vazgeçmem diyorsanız böyle bir öneriyi okulun mezuniyet töreninde kullanabilirsiniz. Bu stilden esinlenerek kendinize yeni siyah kombin stili de yaratabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?