2022-2023 Sonbahar-Kış Kombinleri

2022-2023 Sonbahar-Kış Kombinleri

İçindekiler

Merhaba güzel bayanlar! Kusursuz bir kıyafet stili oluşturmak yılın herhangi bir dönemin yorucu bir görev olduğunu biliyorum., ancak şık ve rahat sonbahar-kış kombinini bulmak daha da zor. Çünkü çok fazla katlı giyim tarzı olduğundan dolayıdır yaz gibi iki parçayı eşleştirip giyinmek maalesef bu mevsimde olmuyor. Kusursuz kış kombini hazırlamanıza yardımcı olmak için en sevdiğim blog yazarlarının 2022-2023 sonbahar-kış kombinleri fikirlerinden en güzellerini sizler için alarak aşağıda detaylı bir şekilde derledim. İşte sizler için derlediğimiz harika fikirler göz atın!

 

Sonbahar-Kış Kombin Önerileri

 

1.Yırtık Kot Pantolonla Kış Kombini

 

2018 kış modası
2018 bayan kış modası

 

Kot pantolonları yılın her evresinde yerini alacaktır. Mavi yırtık kot pantolon, uzun ince gri üst, kürklü palto, siyah çanta, siyah hafif topuklu bot ve şapka ile bu kombini oluşturabilirsiniz. Çok tatlı bir kış stili eşleştirmesi olduğunun altını çizelim. Her noktada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kış tarzında giyecek parçalar daha fazla olduğu için kombin yapmak zordur bunun içinde bu stillerden ilham almanızı tavsiye ediyoruz.

 

2.Deri Etek ve Kazakla Sonbahar-Kış Kombini

 

kışlık kombin önerileri
kışlık kombinler bayan

 

Kombindeki parçaların kahverengi ağırlıklı olduğunu görüyoruz. Sonbahar renginin de solmuş yaprak rengi olduğunu düşünürsek gayet renk olarak uyumlu bir kombin. Kahverengi deri eteğe hafif çizgili tarzda yakın tonlu bir kazak, kazağın renginde ora boyda bir kabanla temel parçaları oluşturabilirsiniz. Tamamlayıcı parçalarda temel parçalar kadar şık, diz üstünde kadife çizme, kırmızı küçük çanta ve gözlük. Bu şekilde oluşturacağınız bir kışlık kombinle herkes sizi fark edecektir.

 

3.Harika Kış Kombini 2023

 

kış kombini
bayan kış kombinleri 2018

 

Gri ağırlıklı bir kış stili diyebiliriz. Alt giyim parçası haricindeki diğer parçalar gri ve gri tonlarında seçilmiş. Koyu renkler kışın daha yaygın kullanılmaktadır eğer açık renkleri seviyorsanız bu rengi deneyebilirsiniz. Triko kullanımları da 2023 yılında daha popüler olacaktır bunun içinde bu stilde iki parçada tercih edilmiş.

İlginizi Çekebilir: Günlük Kış Kombinleri

 

4.Trend Sonbahar Kombini 2022-2023

 

kızlar için kış kombini
gençler için kış kombinleri 2017-2018

 

Sonbahar mevsimi için kombin yapmak biraz daha sıkıntılı olabilir. Bunun için rahat özelliklere sahip bir stil önerisi işinizi görecektir. Uzun kaban ve diz üstü çizmenizi eşleştirerek şıklık oluşturabilirsiniz. Bunun yanında temel parçalar etek ve kazak olmalıdır. Bu şekilde kısa yoldan güzel bir şıklık oluşturabilirsiniz.

 

5.Kış Sokak Kombini 2022-2023

 

genç kız kış kombini
kış kombinleri genç bayanlar için

 

Sokak kombinleride fazlasıyla önem arz etmektedir. Sokak stili oluştururken uygun parçalarla üst düzeyde tarz olmanız gerekir. Daha günlük kullanıma uygun bir sokak kombini derledik sizin için. Koyu renk parçalara açık renk kazakla oluşturduk.

 

Diğer Kombinler İçin Galerimize Göz Atın!

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Bomber Ceket

    Denim ceket ve deri ceket gibi her yerde, herkesin üzerinde göremeyeceğimiz bir tarz. Bir tişört ve yırtık kot pantolon üzerine giyebilir veya bir gece elbisesi üzerine topuklu ayakkabı ile kullanabilirsiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?