Yaz 2023 İçin En İyi Tırnak Tasarımları

Yaz 2023 İçin En İyi Tırnak Tasarımları

İçindekiler

Yaz, renklerle oynamak için eğlenceli bir mevsimdir. Okyanus, plaj, tüm egzotik kokteyller ve meyveler, stilimize kolayca aktarabileceğimiz büyüm bir ilham kaynağı olabilir. Tırnak tasarımları söz konusu olduğunda hayal edebileceğiniz her şey tırnak sanatına dönüşebilir. Yaz 2023 için en iyi tırnak tasarımları yaratıcı fikirler sunuyor. 2023 tırnak trendleri çok kullanılabilir ve birazcık gündelik stillerin üstünde olduğu nitelemesini yapabiliriz. Bu yaz tırnaklarınızı süslemek için pek çok seçenek var. Sıcak yaz günler için mükemmel tırnak tasarımlarına bir göz atın.

 

Yaz Tırnak Tasarımları

 

1.Havuz İçin Tırnak Tasarımı

 

Sıcak yaz günleri havuza gitmeye bayılırız. Çoğumuz fotoğraf çekerek güzel bulduğumuz tasarımları sosyal medya hesaplarından sergilemekten hoşlanırız. Havuzun o su maviliğini tırnaklara yansıtmak harika fikirdir. Böyle bir tırnak deseni ile havuzda çok uyumlu görüneceksiniz.

 

2017-20188 tırnak tasarımları
2017-2018 yaz tırnak trendleri

 

2.Plajda Kullanacağınız Tırnak Trendi

 

Yaz günü en sık uğrayacağımız noktalardan biri de plajlardır. Plajlarda canlı tırnak desenlerini kullanmaktan çekinmeyin. Mayo ya da bikinilerinize uyan renklerle yaratıcı tırnak trendleri oluşturabilirsiniz.

 

yaz için tırnak trendleri
2017 yazı tırnak trendleri

 

3.Dondurma Desenli Yaz Tırnak Tasarımı

 

Dondurma görünümlü makyajların moda olmasından sonra dondurma deseni tırnaklara da yansıdı. Yaz lezzeti dondurmadan ilham alarak bu görünüm tırnaklar üzerinde anlam kazandı. Bu sıcak günlerde alışılmışın dışında tasarımlar kullanmak harika olacaktır.

 

tırnak modası 2017-2018
yaz için tırnak modası

 

4.Muz Desenli Tırnak Tasarımı

 

Muhtemelen listemizdeki en dikkat çekici tırnak tasarımlarından biridir. Meyvelerden esinlenen desenler yaz boyunca daima stil kaynağıdır. Ayrıca bu desenler yazlık kıyafetlerle çok iyi kombin olacaktır.

 

yaza özel tırnak tasarımları
yaz için muz desenli tırnak tasarımı

 

5.Klasik Açık Renkli Tırnak Modeli

 

Her zaman farklı tasarımları değil bazen de klasik modellerden hoşlananlar da vardır. Bu basit tırnak tasarımı, tırnak cilasının sadeliğini kıran çeşitli noktalarla zenginleştirilmiştir.

 

2017-2018 tırnak trendleri
yaz mevsimine özel tırnak trendleri 2017-2018

 

6.Yaza Uygun Tırnak Trendi

 

Seyahat etmekten ilham alan bu tırnak tasarımları göründüğü kadar karmaşık değil. İhtiyacınız olan tek şey beyaz tırnak cilasıdır. Bu modelle tırnaklarınıza farklı hava katabilirsiniz.

 

yaz için tırnak tasarımları 2017-2018
en iyi yaz tırnak tasarımları 2017-18

 

7.Karpuz Desenli Tırnak Tasarımı 2023

 

Daha önce karpuz desenli makyaj hakkında önerileri belirtmiştik. Karpuz desenli tırnakları günlük olarak kullanmak siz ferahlatıcı bir hava katacaktır.

 

karpuz desenli tırnak modası
yaz için karpuz desenli tırnaklar

 

8.Tropikal Desenli Tırnak Trendi 2023

 

Bu tropikal desenleri beğenmemek mümkün değil. Her tırnağı iyi gösteren  bir figür vardır. Bu eğlenceli tırnak tasarımlarını farklı farklı kullanabilirsiniz. Ananas, flamingo, palmiye ağaçları ve okyanus yansımaları gibi baskılar en yaygın önerilerdir. Güzellik Kategorisi İçin Tıklayınız.

 

2018 tırnak trendleri
ilkbahar-yaz tırnak trendleri 2018

 

9.Holografik Tırnak Deseni 2023

 

Hologramlı aydınlatmaların ardından hologramlı makyajın  yükselmesiyle beraber  bu trend tırnaklara sıçradı. Yaz aylarında, parlak yaz güneşi sayesinde renk değişimi etkisi daha canlı.  Bu tırnak tasarımını daha yaza uygun hale getirebilmek içinde pastel ve canlı renkleri kullanmalısınız.

 

2017-2018 yaz tırnak modası
tırnak modası 2017-2018

 

 

 

10.Kaktüs Desenli Yaz Tırnak Trendi

 

Kaktüs esintileri sıcak zamanları direk olarak hatırlatan simgelerdir. Kaktüs desenlerinin mükemmel düzeyde düzgün görünmesine gerek yoktur. Canlı renklerle yapılan çizimlerin yeterli olduğunu söyleyebiliriz. Beyaz renk üzerine yeşil kırmızı renkle beraber harika tırnak görünümü elde edeceksiniz.

 

2017-2018 tırnak modası
2020-2021 ilkbahar-yaz tırnak modası

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?