2022 2023 Gri Çizmeler ve Kıyafet Seçimleri

2022 2023 Gri Çizmeler ve Kıyafet Seçimleri

İçindekiler

Sonbahar ve kış geldi geçiyor. Artık sizler içinde çizmelerin vakti geldi. Genelde en popüler olarak siyah çizmeler tercih edilse de, bir farklılık yaratmak istiyorsanız gri çizmeler bu sezon en dikkat çekici renklerden biri olacak. Sizler için gri çizmelerde sonbahar kış kombinlerini toparladık.

1- Açık pembe – Gri Çizme Kombini

Uzun pembe bir çeket ve diz üstü sade bir elbise ile kombinlenmiş bu muhteşem tarz gri çizmeleriniz ile son derece uyumlu olacaktır. Tabiki çantanızın renginide gri seçmeyi unutmayın.

1-acik-pembe-gri-cizme-kombini

2 – Larcivent ile Muhteşem Uyum

Gri genelde ağır tonlara yani canlı canlı giyinmek istemeyen kişilere çok yakışıyor. İşte larcivent bir çeket, etek ve beyaz bir kazak ile kombinlenmiş bir tarz. Gri çizmelerinizin yine diz üstü…

2-larcivent-ile-muhtesem-uyum

3 – Uzun Elbise – Gri Çizme

Uzun boylu, uzun saçlı bayanlar için uzun elbise modelleri ve uzun gri çizme sizleri muhteşem bir sonbahar kış sezonu bekliyor. Bu sezonda açık kıyafetler altına gri çizmeleriniz sizin tarzını tamamlayacak. Siyah çizmeler raflara… Stiletto Kombinleri İçin Tıklayın.

3-uzun-elbise-gri-cizme

4 – Klasik Triko – Gri Çizme

Ben kışı kış gibi yaşarım atkımı, beremi takar klasik trikomu giyerim diyenler için gri çizmeler muhteşem bir tercih olacak. Her renge her tarza çok iyi yakışıyor demiştik.

4-klasik-triko-gri-cizme

5 – Gri Tonlu Elbiseler – Gri Çizme

Zaten ben griyi çok severim diyenler içinde tamamen gri olmayın ama gri çeket + gri pantolon + beyaz kazak veya gri kazak + beyaz pantalon veya çeketi beyaz veya açık bir renk yaparak gri çizmelerle güzel bir uyum sağlayabilirsiniz.

5-gri-tonlu-elbiseler-gri-cizme

6 – Beyaz Elbiseler – Gri Çizme

Grinin birleşimi olan siyah ve beyaz ile gri çizmeler ancak bu kadar güzel yakışabilirdi. Renklerin bütünlüğü yakalanmış bir kombin. Beyaz elbise + siyah çanta ile griyi tamalamış. Fakat tam tersi olursa renkler boğabilir.

6-beyaz-elbiseler-gri-cizme

7 – Kot Pantolon – Gri Çizme

Mavi kot pantolonunuzun altına gri çizmeler süper bir tercih olabilir. Çeket ve kazak seçimi ne olursa olsun uyumu sağlayabilirsiniz.

7-kot-pantolon-gri-cizme

8 – Uzun Triko – Gri Çizme

8-uzun-triko-gri-cizme

9 – Mavi Elbise – Gri Çizme

9-mavi-elbise-gri-cizme

10 – Salaş Giyim – Gri Çizme

10-salas-giyim-gri-cizme

11 – Modern Giyim – Gri Çizme

11-modern-giyim-gri-cizme 12 13 14 15

Yeni kombin önerileri ile karşınızda olmaya devam edeceğiz bizi takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?