2023 Çilek Genç Odası Modelleri

2023 Çilek Genç Odası Modelleri

İçindekiler

Çilek Genç Odası Hakkında Tüm Ayrıntıları Sizler İçin Derledik!

Tüm dekorasyon meraklılarına merhaba diyorum. Bugün sizleri güzel bir konu hakkında ayrıntılı bilgilendireceğim. Çilek genç odası çok ilgi görmekte ve beğenilmektedir. Bunda en temel nokta ise kalite ve estetiktir. Çilek bir Türk dekorasyon firmasıdır, şuanda 66 ülkede 444 satım noktası ile büyük bir ağ kurdu.  Çocuk ve genç dekorasyon tasarımı denince ilk akla gelen firmadır. Kendine özgün yapısı, tarzı, renkleri, çeşitliliği ile ön plana çıkıyor.

Genç çocuklarınız var ise kesinlikle bu markanın modellerine bakmadan genç odası almayın. Bunun yanında sağlamlık ve uzun yıllar kullanma garantisi de var, çünkü bugün aldığınız bir dekorasyon ürününü çok sık değiştirmezsiniz. Bunun içinde kaliteli bir ürün alarak daha uzun yıllar kullanmanızda fayda var. 2023 çilek genç odası modelleri ve fiyatları hakkındaki detaylara bakalım.

 

 

 

Çilek Mobilya Genç Odası Serileri

 

Kendi içerisinde de birçok seriye sahiptir. Her birinin kendine ait özellikleri mevcuttur. Bu serilerinin özelliklerini bilerek kendinize uygun olanlara arasından kıyaslama yapmak işinizi kolaylaştıracaktır. İşte o seriler

 

Flora Serisi

 

 

Biraz detaylı bir seridir. Dolap, çalışma masası, çalışma ünitesi, komodin, kitaplık, çamaşırlık, ranza, boy aynası, karyola gibi detaylara sahiptir. Odanız büyük ise bunları alarak kullanmak çok güzel bir görünüm verecektir. Eğer bu seriyi beğendiyseniz çok fazla büyük olmayan bir odanız var ise ona göre parçaların bazılarını da alıp kullanabilirsiniz. Çilek mobilya tek tek satış seçeneği de mevcut.

Bu serinin fiyatı (tüm parçalarla beraber) : 29755 tldir.

Bazı parçalarını almazsanız bu rakam daha alt miktarlara da inecektir.

 

Mocha Serisi

 

 

Birazcık daha detaysız genel görünümleri barındıran, ahşap tasarımlarla zenginleştirilmiş bir seridir. Modası geçmeyecek uzun yıllar kullanabileceğiniz bir dekoratif tarz olduğunu da belirtelim. Bunun yanında parçalar tek tek satın alınabilir ya da ekstra parça seçenekleri ekletebilirsiniz.

Serinin Fiyatı: 28015 tldir.

Fiyat konusu parçalara göre değişiklik gösterebilir. Ek parçalar alırsanız bu raka artaca, bazı parçaları çıkarırsanız da rakam daha aşağı düşecektir.

 

Dark Metal Serisi

 

 

Koyu tonlara sahip parçaları sevenler için düşünülmüş bir seridir. Gençlerin ilgisini çekecek şekilde dizayn edilmesi ile harika bir tarz oluşturulmuştur. Gençlerin ruhunu yansıtacak bir şıklık sağlamaktadır. Bazı özel detaylar eklenerek bu stile özgünlük katılmıştır.

Serinin Fiyatı: 26395 tl (tüm parçalar dahil fiyatı)

 

Sultan Serisi

 

 

Adından anlaşıldığı gibi yeni sultanlar için tasarlanmış süslü, görkemli, göz alıcı bir tasarımdır. Zevkli ve çok iyi bir genç odası modeli isteyenler için dizayn edilmiştir. Odanıza uygun olması da çok önemlidir.  Bunun yanında diğer serilere göre fiyat olarak daha yüksektir. Çilek markasının ürettiği özel bir tasarım olduğunu da söyleyebiliriz.

Fiyatı: 12095 tldir.

 

Royal Serisi

 

 

Klasik tasarımlardan sıyrılan çok özellikle ve kullanışlı özel bir tasarımdır. Küçük sembollerin kullanıldığı ve çok şık bir modeldir. Çok beğeneceğiniz bir stile de sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Fiyatı: 15965 tl

 

Yakut Serisi

 

 

Genç  kızlara özel tasarlanmış Çilek markasının ürünüdür. Bu seri kızlar için hazırlanmıştır. ismini de çok kıymetli bir taştan almaktadır. Bu isimden de anlaşılıyor ki kızlara ne kadar değer verildiği. Yatak, dolap, komodin,  puf tasarımları da görülmeye değer. 2021-2022 Enza Home Yatak Odası Modelleri İçin Tıklayınız.

Fiyatı : 16945 tl

 

Trio Serisi

 

 

Kullanışlı olsun ve işimi görsün diyorsanız bu modeli kullanmalısınız. Bayanlar ve erkekler için de uygundur kullanılabilir. İdeal bir model olduğunu söyleyebiliriz. Minimalist yaklaşımla oluşturulmuş dekoratif stildir.

Fiyatı:  29745 tl

 

Dynamic Serisi

 

 

Çok enerjik ve genç kişiler için uygun bir genç odasıdır. her parçada ayrı detayla zenginleştirilmiş. Birçok kişinin çok beğendiği çilek genç odası 2023 modelidir.

Fiyatı: 28325 tl

 

Çilek Genç Odası Fiyat Listesi

 

Yukarıda genç odalarının liste fiyatlarını ayrıntılı şekilde belirttik.  Her serinin kendine özgü fiyatları mevcut bunun yanında parçalara göre fiyatlar değişebilmektedir. Yukarıdaki fiyatlar tüm parçaları kapsamaktadır. Bunun yanında en ucuz çilek genç odası 9700 tl en pahalı da 79550 tldir. Bu fiyatlar size bir öngörü olacaktır. Marka zaman zaman %15 ile %40 varan miktarlarda indirimler yapmaktadır. bu indirimleri takip ederek daha ucuz fiyata bu modellere sahip olabilirsiniz.

 

 

 

2023 Çilek Genç Odası Modelleri

 

1.

 

2.

 

3.

 

4.

 

5.

 

6.

 

2023 Enza Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

7.

 

8.

 

9.

 

10.

 

11.

 

12.

 

13.

 

14.

 

15.

 

16.

 

Videomuzu da Kesinlikle İzleyin!

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

19 yorum

  1. Ben 10 numaralı futbol serisinin kardolap ve çalışma masasının fiyatını ogrenebilirmiyim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?