2023 İlkbahar-Yaz Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri

2023 İlkbahar-Yaz Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri

İçindekiler

Bu bahar ve yaz gününde dünyaya nasıl bakılır? Sorusunu soruyorsanız modaya uygun güneş gözlüğü sayesinde diyebiliriz. 2023 ilkbahar-yaz bayan güneş gözlüğü modelleri için çok çeşitli ve güzel fikirler mevcut. 2023 yılında güneş gözlüklerinde dekoratif öğelerin ön plana çıktığını görüyoruz. Bu öğeler çoğu modelde ön planda. 2023 güneş gözlüğü modelleri için ilk sırayı şeffaf tarzlar alıyor. Bir iki yıldır çıkan bu modeller bu yılla beraber daha popüler hale gelmeye başladı.

Bunun yanında gidilen mekana göre farklı tarzlar da mevcut. Güneşin çok olduğu bu mevsimlerde gerçekten bu aksesuar parçası şıklık için hayati öneme de sahiptir. İşte bundan dolayı en son örnekleri kullanmanız size çok artı kazandıracaktır. Şimdide 2023 güneş gözlüğü trendleri neler buna bakalım.

 

 

 

2023 İlkbahar-Yaz Güneş Gözlüğü Trendleri

 

1.İnce Görünümlü Güneş Gözlükleri

 

Matrix filmindeki güneş gözlüğü stillerini andırsa da aynısı değil. İnce görünümlü kaşa kadar uzanmayan bir stil. Genellikle koyu renkli bu tarz bayanlara çok ayrı bir hava katmaktadır. Siyah rengin yanında yeşil, kahverengi, mavi renkleri de mevcuttur. Kolye ve diğer aksesuarlarınızla uyum sağlamaktadır. Çok geniş güneş gözlüğü sevmeyenler için düşünülmüş bir tasarım olduğunun altını çizelim. Kendi içerisinde de çok fazla modeli mevcuttur. Kendinize cool bir görünüm kazandırmak için tercih edilebilir.

 

 

 

2.Şeffaf Güneş Gözlükleri

 

Son dönemim popülaritesi bu seneyi de kasıp kavuracak. Güneşte şeffaf olan ama içeri kapalı noktalarda kararan şeffaf gözlükler çok beğeniliyor. Özellikle ünlülerinde çok fazla ilgi gösterdiği bir güneş gözlüğü. Hem dışarı da hem de içeride gözünüzden çıkarmadan kullanım kolaylığı sağlıyor. Şeffaf bayan güneş gözlükleri olmayan kesinlikle bir tane temin etsinler. gerçekten bu stil çok ayrı duruyor. Çok fazla çekicilik kazandıran bir gözlük stilidir. Ayrıca karşı cinslerinde çok beğendiğini ekleyelim.

 

 

3.Beyaz Çerçeveler Trendi

 

1960’larda, Twiggy ve Audrey Hepburn dönemine geri döndük. Yuvarlak, kare, kalp şeklinde olan beyaz çerçeveler çok moda olacak. Özellikle de kalp şeklindeki görünümler bambaşka bir ilgi çekiyor. Tarzınıza tarz katmak için beyaz çerçeveleri kullanabilirsiniz.

 

 

4.Spor Stil

 

2000 yılların başında popülerliğin zirvesine çıkan tasarımlar tekrar döndü. Spor modeller yaz giyim tarzı ile birleşince ortaya mükemmel bütünlük çıkmaktadır. Kendi için birçok cam ve çerçeve şekli de sunması çeşitlilik sağlıyor. Çok popüler olacağını düşündüğümüz bir model olduğunun altını çizelim.

 

 

5.Sarı Lensli Gözlükler

 

Uzun yıllar öncenin modası tekrar trend oldu. Geçen yıl ve bu yıl yükselen bir grafiğe sahip. Sarı camlı güneş gözlükleri  çok ikonik bir hava veriyor. Sarı camlı gözlükler sportif ve klasik yapılarıyla koleksiyonlarda yerini almıştı. Raybanın birçok modeli bu modelde mevcut olduğunu söyleyelim.

 

 

 

6.Keskin Kenarlı Güneş Gözlükleri

 

Küçük dar çerçeveli stillerde podyumdaydı. keskin bir bakış açısı yaratmak için bu model oluşturulmuştu. Kedi gözü görünümlü güneş gözlüğü modelleri de denmektedir. Ray-Ban’ın koleksiyonun bu modelleri bulabilirsiniz. Bu aksesuar giyiminizle eşleştirdiğinizde ortaya çok iyi sonuçlar çıkmaktadır.

 

 

7.İnce Kenarlı Desenli Modeller

 

Bu tarzda genellikle çerçevenin üst kısmı genellikle plastikten alt kısmı ise metalden olmaktadır. Yuvarlak ya da kare şekilleri en çok beğenilen modellerdendir. Kaş çizgisine kadar uzanarak göz yapısını kaplamaktadır. Güneş karşı iyi koruma sağlamaktadır.

 

 

 

8.Çok Abartılı Dekoratif Güneş Gözlükleri

 

Bu güneş gözlükleri normal günlük kullanım için değildir. Parti ve çok özel yerler için düşünülebilir. Örneğin yaz günlerinde gece kulüpleri için harika olabilir. Bunun yanında çılgın partiler içinde kullanılabilir. Özellikle çiçek desenli olanları ya da fütüristik şekle sahip olanlar daha plandadır. Dolce&Gabbana’nın koleksiyonunda bu modelleri bulabilirsiniz.

 

Sarı Camlı Güneş Gözlüğü Modelleri 2020-2021

 

 

9.Çok Renkli Çerçeveler

 

 

10.Küçük Yuvarlak Güneş Gözlükleri

 

 

11.Pembe Camlı Güneş Gözlükleri

 

 

12.Sınırsız Tarzda Güneş Gözlükleri

 

 

13.Aynalı Bayan Güneş Gözlüğü Modası

 

 

14.Kahverengi Çerçeveli Tarzlar

 

 

15.Zarif Metal Çerçeveli Stiller

 

 

 

Galerimize de Kesinlikle Göz Atın!

 

Videomuzu da İzleyebilirsiniz

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?