2023 İspanyol Kol Kıyafet Kombinleri

2023 İspanyol Kol Kıyafet Kombinleri

İçindekiler

2022– 2023 sonbahar kış trendleri arasında oldukça sıra dışı bir ayrıntı, adından söz ettireceğe benziyor. Özellikle sokak modasında daha önceden görmeye fazlasıyla alıştığımız İspanyol paçalara bu sezon İspanyol kollar da eklenecek. Elbiselerde, gömleklerde, bluzlarda ve daha birçok parçada İspanyol kolları görmek mümkün.

Son birkaç yıldır nostaljik figürler oldukça popüler durumda. Bu sezonda ise bu nostaljik figürlere bir yenisi daha eklendi. İspanyol paçalardan ilham alan tasarımcılar yeni bir trend başlatarak İspanyol kolları sokak modasına taşımış durumda. Sonbahar sezonunda uzayan kollar genişleyerek şık ve cool bir görünüm kazanıyor. Özellikle elbiselerde kendine oldukça fazla yer bulacak olan İspanyol kolların örneklerini bu yazımızda sizler için inceledik.

İspanyol Kol Elbiseler

Biraz önce de belirttiğimiz gibi İspanyol kollar kendisini elbiselerde oldukça fazla gösterecek. Serinleyen havalarla birlikte uzayan kollar genişleyerek rahat ve şık bir görünüme kavuşacak. Tabi ki genişleyen kollar elbiselerin gösterişini de oldukça arttıracak gibi duruyor. İspanyol kollu elbiselerinizi ise ister bilek hizasındaki kısa botlarla isterseniz de bilekten bağlanan sandaletler ile kombinleyebilirsiniz.

ispanyol-kol-mini-elbise

elbise elbise-2

İspanyol Kol Gömlekler

Bu sezon İspanyol kollar, gömleklerde de kendisini bir hayli fazla gösterecek. Özellikle de sonbaharın serin havalarında gömleklerin oldukça fazla tercih edileceğini düşünürsek İspanyol kollu gömlekleri çokça göreceğimizi söyleyebiliriz. Kotlarla birlikte oldukça şık bir görüntü sunacağına da hiç şüphemiz yok. Tabi ki daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi bu sezonun trendlerinden olan sivri burun bir ayakkabı tercihi de oldukça yerinde olacaktır.

gomlek

İspanyol Kol Bluzlar

Bu sezonun trendlerinden olan açık ve düşük omuzlara İspanyol kollar da eklenince oldukça farklı bir trend oluşmuş durumda. Gündelik hayatınızda sokak modasından ödün vermek istemeyenler için İspanyol kollu bluzlar doğru seçenek. Hem sportif hem de şık bir görüntü elde etmek İspanyol kollu bluzlar ile oldukça kolay olacak. Klasik kesim bir pantolonla kombinlendiğinde oldukça şık bir görüntü oluşacağından hiç şüpheniz olmasın. Fakat pantolon tercihlerinize dikkat etmenizde yarar var. Çünkü hem İspanyol paça hem de İspanyol kollu üstler sizi oldukça kötü bir duruma sokacaktır.

bluzlar

2021-2022 Motosiklet Ceketleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?