Eda Ece’nin Saç Rengi ve Saç Modelleri

Eda Ece’nin Saç Rengi ve Saç Modelleri

İçindekiler

Güzelliği İle Baş Döndüren Oyuncu Eda Ece’nin Saçlarını Markaja Alıyoruz!

 

Bizlerin “Pis Yedili” dizisiyle tanıdığı Eda Ece genç olmasına karşın gayet başarılı bir oyuncu grafiği çiziyor. Güzel oyuncuyu bu aralar çok fazla sinema endüstürisinde görüyoruz. Son olarak “Kızım İçin”, Kocan Kadar Konuş”, “Görümce” filmlerinde gördük gayette güzel oyunculuğu olduğunu söyleyebiliriz.

İşte sık sık karşımıza çıkan oyuncu Eda Ece’nin saç rengi ve saç modelleri çok ama çok dikkatimizi çekiyoruz. Biz de bugün güzelliği ile baş döndüren oyuncu  Eda Ece’nin saçlarını markaja alıyoruz. Özellikle gençler bu oyuncunun saç stiline, rengine, güzelliğine bayılıyorlar. Onu takip edenler için esin kaynağı olacaktır vereceğimiz bilgiler. İşte ayrıntılar..

 

 

Eda Ece’nin Saç Rengi Nedir?

 

Çok yakın zamanda Eda Ece kesin bir karar vererek saçlarını boyattı. Bu renk kestane kahve tonu idi. Şu an Eda Ece’nin saç rengi kestane kahve tonudur. Bu rengi Görümce filmi için boyattığı söylendi. Ben bu rengi güzel oyuncuya çok yakıştırdım harika olmuş. Göz önünde oyuncu gerçek saç rengini soracak olursanız kumral rengidir ama biz onu sürekli sarı saçlarla görüyorduk. Daha önceki rengi de sarı olduğunu belirtelim.

Instagram gibi hesaplardan kendini saç rengini de paylaştı.  Kestane kahve tonunu vurgulamak içinde düz saç modeli kullanmıştı. Bu rengi ten rengine de çok uyum sağladığını net bir şekilde ifade edebiliriz. Açık ten engine koyu bir saç rengi çok tatlı olmuş. Sizde bu renge saçlarınızı boyatmak istiyorsanız Garnier 6/25 kestane kahve saç boyasını kullanabilirsiniz. Loreal Paris excellence set  boya 5.52 kestane kahve tonunu kullanabilirsiniz.

 

Sıcak Espresso Saç Rengi 2022

Eda Ece’nin Saç Modelleri

 

1.Taç Örgülü Saç Modeli

 

 

Saçlarını kestane kahveye boyatmadan önce sarı saçları ile bir dergiye poz vermişti. Burada kullandığı saç modeli taç örgülerdi. Saçlarının çok uzun olduğunu düşünürsek taç örgülü saç modeli ona enfes bir hava katmıştı. Gerçekten çok yakıştırdığımızı ifade etmeliyim. Taç örgülerden sizde ilham alabilirsiniz. Taç örgülerin nasıl yapılacağı saç kategorimizde mevcuttur oradan detaylarını öğrenebilirsiniz.

 

2.Ombre Saçlar

 

 

Son yılların en moda trendi ombrelerdir hiç şüphesiz. Modayı yakından takip eden Eda Ecede saçlarına bu uygulamayı es geçmeyerek yaptırmıştı. Saçlarının uçlarına sarıya dönen ombre uygulaması çok akıllıca bir tercih olarak dikkat çekiyordu. Ombre ile ilgili merak ettiğiniz bilgiler için saç kategorimize göz atabilirsiniz. Ombreli saçlar çok revaçta uygun rengi bütünlüğü olan ombreleri size de tavsiye ediyorum. Güzel oyuncunun renginden de ilham alabilirsiniz.

 

3.Dalgalı Saç Modeli

 

 

Bir çekimde ise karşımıza şık dalgalı saç modeli ile çıktı. Ona bu dalgalar derinlik katmıştı. Sıradanlıktan uzaklaşarak hoş bir eda katmıştı. Dalgalı saç modellerini sarı saçlı iken  yaptırmıştı. Yan tarafından saçlarını ayırarak dalgalar katmıştı. Bu dalgaları şu şekilde yapabilirsiniz. Geniş uçlu  bir maşa alıp saçları yan kısımdan güzelce ayırıp maşayla da şekillendirmeniz gerekecek. Son olarak ise saç yağını kullanmalısınız. Eda Ece’nin saç dalgalarını çok beğendiyseniz sizde deneyebiliriz.

Saç Kategorimiz için Tıklayınız.

4.Düz Saç Stili

 

 

En son saç rengini kestane kahveye boyadıktan sonra düz saçları tercih etti. Saç rengi ve saç modelini de sosyal medya hesabından paylaştı. Düz saçlarla kestane kahve tonu çok iyi bir saç kombini olmuştu. Sizde kestane kahve tonuna saçlarınızı boyatmaya karar verdiyseniz düz saç stilli kullanabilirsiniz.

Bizi Facebook adresimizden de takip edebilirsiniz. https://www.facebook.com/kombinkadin/?fref=ts

 

Eda Ece Kimdir?

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?