Uzun Saçlar İçin Dağınık Topuz Modelleri

Uzun Saçlar İçin Dağınık Topuz Modelleri

İçindekiler

Uzun Saçlar İçin 5 Dağınık Topuz Modeli

 

Bir yere giderken dikkat etmemiz gereken en temel öğemiz saç modelimizdir. Saç modelimizin düzgün ,şık olması size her açıdan artı sağlayacaktır ve de sizi gösterişli kılacaktır. İlkbahar, yaz kış, sonbahar olsun dağınık topuz modelleri hep yıldızdır. Bugünde size uzun saçlar için dağınık topuz modelleri fikirleri sunacağız. Uzun saçlar için 5 dağınık topuz modelinin resimli yapılışlarına bakıp evde kendiniz çok rahat bir şekilde saçlarınızı bu şekle getirebileceksiniz.

 

 

Dağınık Topuz Saç Modeli ile İlgili Ayrıntılar

 

-Günlük kullanım için uygundur daha salaş ve rahat bir görünüm için tercih edebilirsiniz. Ayrıca düğüne, nişana, davete giderken bu saç stilini kullanabilirsiniz çok da harika olacaktır.

-Benzersiz, şık,romantik, sevimli bir görünüm istiyorsanız yüz yapınıza en uygun olanı tercih etmelisiniz. Aşağıdaki önerilerimizden size en uygun stili tercih etmenizde fayda var.

-Dağınıklık bir bayan için harika görünümler kazandırabilir bunun içinde en temel nokta saçlardır. Saçlardaki hafif dağınık görünüm sizlere mükemmel görünüm kazandıracaktır.

Dağınık topuz saç modelleri çok fazladır bunlardan hangisini nasıl seçeceğim diye soruyorsanız kıyafetlerinize uyan, yüz yapınızı uyan ve saç rengine uyan tarzı kullanmalısınız.

 

1.Tepede Dağınık Topuz Saç Modeli

 

Sahilde sıcak bir günde ya da arkadaşlarınızla gece kulübüne giderken kullanabileceğiniz topuz modelidir. Şık ve etkili bir görünüm sağlar. Aşağıdaki resimli yapılışı ve videodan rahat bir şekilde bu şekli saçlarınıza verebilirsiniz.

 

 

 

 

2.Yandan Dağınık Topuz Saç Modeli

 

İş yeriniz de tercih edebileceğiniz bir stil diyebiliriz. Birkaç kolay adımda yandan dağınık topuza ulaşabileceksiniz.

 

 

Kolay Örgülü Saç Modelleri ve Yapılışları 2019-2020

 

3.Kabarık Dağınık Topuz

 

Düğünlerde ve klasik temalı partilerde kullanabileceğiniz kabarık, hacimli saç şekillendirmesidir. Saçlarınızı kısaltmadan ve saç tellerinize zarar vermeden rahatlıkla ortaya çıkabilecek saç modelidir.

 

 

 

4.Bükümlü Dağınık Topuz Saç Modeli

 

Yukarıda uzun saçlılar için dedik ama bu saç daha normal uzunlukta ise bükümlü stil tercih edilebilir. Basit ve klas bir topuz olduğunu söyleyebiliriz. Büyük iş toplantılarına giderken kullanabilirsiniz ya da bayanlar arası özel toplantılarda.

Saç Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

 

5.Arkadan Sade Dağınık Topuz Saç Modeli

 

Bu dağınık topuz çok karışıkmış gibi gözükebilir ama inanın yapımı çok kolaydır. Bu örgü öğreticisi sizi daha üst noktalara taşır. Size 5 model sunduk en sevdiğiniz modeli merak ediyorum fikrinizi aşağıdaki yorum kısmından belirtebilirsiniz.

 

 

Yazımızı okuduğunuz için çok teşekkür ederiz umarım sizlere yardımcı olmuştur. Daha güzel saç modeli fikirleri ile sizlerle olmaya devam edeceğiz bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca aşağıdaki yorum kısmından bize yorumlarınızı ulaştırabilirsiniz iyi günler. Bizi FACEBOOK adresimizden de takip edebilirsiniz. https://www.facebook.com/kombinkadin/?fref=ts

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

3 yorum

  1. […] Nemli ve düzgün jellenmiş saç, ünlülerin çabucak oluşturduğu eğilimdir. Saçlarınızın ne kadar parlak ve ıslak olacağına siz karar verebilirsiniz. Bu şekilde oluşturacağınız modelde size şıklığı garanti verebiliriz. Bu saç tarzı için saçlarınızın kısa ya da uzun olması da fark etmez. Uzun saçlarda kısa saçlarda da çok çekici bir görünüm elde edeceksiniz. İlginizi Çekebilir : Uzun Saçlar İçin Dağınık Topuz Modelleri […]

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?