Özgü Kaya Saç Rengi ve Saç Rengi Numarası

Özgü Kaya Saç Rengi ve Saç Rengi Numarası

İçindekiler

Ünlülerin saç renklerini incelemeye devam ediyoruz bugün Özgü Kaya saç rengi ve Özgü Kaya saç modelleri hakkında bilgi vereceğiz. Özgü Kaya’nın saç rengi nedir, saç rengi numarası nedir, nasıl elde edilir, saç modelleri nelerdir sorularının cevaplarını yazımızda derledik.

 

Özgü Kaya’yı Tanıyalım

 

İlk olarak güzel oyuncuyu tanıyarak başlayalım daha sonra ise saçlarını inceleyeceğiz. 5 Şubat 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kova burcudur ve Kova burcunun özelliklerini taşımaktadır. Son günlerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisindeki Türkan karakterine hayat vererek dikkatleri üzerine çekmiştir. İclal Aydın’ın aynı isimli kitabından uyarlanarak ekranlara gelen Üç Kız Kardeş çok beğenildi. Birbirine düşkün üç kız kardeşin hikayesi dizi tutkunlarında tam not aldı.

Şimdilerde 26 yaşında 1.68 boyunda ve 53 kilodur. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tamamlamıştır. Aslen Uşak Eşmelidir. İlk olarak Efsane dizisi ile tanınmaya başlamıştır. 2017 yılında Kanal D ekranlarındaki Efsane dizisinde Sibel Yılmaz karakterine can vermiştir. Bu diziden sonra ise Mehmetçik Kut’ül Amare, Kimse Bilmez, Ex Aşkım, dizilerinde rol almıştır. Güzel oyuncu evli değildir sevgilisi ise Burak Serdar Şanal’dır. Sevgilisi de kendisi gibi oyuncudur.

Güzel oyuncuyu Yağmur Tanrısevsin’e ve Türkan Şoray’a benzetilmektedir. Bu iki oyuncuya çok fazla benzeten olmaktadır ve birçok açıdan da benzediği gözlemlenmektedir. En çok sorulan sorulardan biri de evli mi, güzel yıldız evli değildir.

Özgü Kaya’nın Instagram Adresi : https://www.instagram.com/kayaozgu/?hl=tr

 

Özgü Kaya Estetikli Mi?

 

Mükemmel yüz yapısı, burnu, dişleri ve saçları aşırı dikkat çekmektedir. Ayrıca fit ve harika tarzı ile en çok sorulan soruların başında estek var mı gelmektedir, doğal gibi görünse de güzel yıldız da bazı estetikler vardır. Burnu başta olmak üzere çene ve yüz yapısında estetikler bulunmaktadır. Bunun yanında vücudunda da çeşitli estetikler vardır. Estetik operasyonlarının çok başarılı olduğunu söylemek gerekmektedir.

 

Özgü Kaya Saç Rengi

 

Üç Kız Kardeş dizisinden sonra Özgü Kaya’nın saç rengi çok sorulmaya başlandı bizde bu konuya açıklık getirelim dedik. Başarılı oyuncunun saçları hem çok bakımlı hem de çok sağlıklı kesinlikle. Güzel oyuncu saç rengi ile ten rengini harika şekilde uyumlu hal getirmiş. Özgü Kaya’nın doğal saç rengi de kahve tonlarındadır. Kullandığı saç rengi de doğal saç rengine yakın tonlardan seçmektedir. Koyu kahve, ışıltılı kahve, kahve ve koyu kumral kullandığı saç renkleridir. Kahve tonları da ünlü yıldıza çok yakışmaktadır.

İlginizi Çekebilir: İlayda Alişan’ın Saç Rengi Nedir?

 

Özgü Kaya Saç Rengi 2023

 

Birçok kişide güncel saç rengini sormaktadır şu sıralarda koyu ışıltılı kahve saç rengini kullanmaktadır. Işıltılı ile beraber harika bir görünüm ortaya çıkmıştır ve eşsiz görünmektedir. Sizlerde bu tonu deneyebilirsiniz. Bu kahve tonunu denerken cilt renginizi de göz  önünde bulundurun deriz. Işıltılı koyu kahve saç rengi seksilik ve çekicilik katmaktadır ve birçok kadını daha dişil bir görünüme kavuşturmaktadır.

 

Özgü Kaya Saç Rengi Numarası

 

Sizlere saç rengi numaralarını vererek bu tonlara evde ulaşma şansı vereceğiz. Koyu saç renklerini uzman bir kuaförde yaptırmanızı öneririz ama buna imkanınız yok ise evde de aşağıdaki boya numaralarını alarak ulaşabilirsiniz.

  • Palette 3-0 koyu kahve saç boyası (fiyatı: 40 TL)
  • Koleston 3-0 koyu kahve saç boyası (fiyatı: 74.95 TL)
  • Loreal Paris Excellence Creme 5 kahve saç boyası (87.57 TL)
  • Sea Color 4.0 kahve saç boyası (fiyatı:39.77 TL)
  • Garnier 4.0 yoğun kahve saç boyası (fiyatı:39.90 TL)
  • Palette Deluxe 6.0 koyu kumral saç boyası (fiyatı:66.90 TL)
  • Loreal Paris 6.03 yoğun koyu kumral saç boyası (fiyatı: 94.9 TL)
  • Koleston 7/77 Işıltılı kahve saç boyası (fiyatı: 74 TL)

 

Özgü Kaya’nın 3 Kız Kardeş Dizisindeki Saç Rengi

 

Son günlerin en çok izlenen dizilerinde biri başrol oyuncusu Özgü Kaya’nın saç rengi ise çok merak ediliyor. Bu dizideki saç rengi ışıltılı kahve saç boyası olduğunu söyleyebiliriz. Işıltılı kahve saç rengine Koleston 7/77 saç boyası ile ulaşabilirsiniz. Son derece etkileyici bir saç rengi olduğunun altını çizelim.

İlginizi Çekebilir: Çağla Şikel’in Saç Rengi Nedir?

 

Özgü Kaya Saç Kesimi

 

Saç kesiminin oldukça profesyonel ve yüz yapısına uygun olduğunu görüyoruz. Yüzdeki oranlara göre saçlarına hacim verilerek kesilmiş. Saçları uzun ve sağlıklı şekilde uzamasına dikkat edildiği görülüyor. Saçlarını uzun kullandığı içinde saç bakımına özen gösterildiği görülüyor. Saç kesiminde doğal saç dalgaları şeklinde kesimler oluşturulmuş. Saç kesimine göre saç rengine dikkat edildiği de görülüyor. Genel olarak güzel oyuncu kısa saç modeli kullanmıyor.

 

Özgü Kaya Saç Modelleri

 

Saç rengini inceledikten sonra şimdi de saç modellerine bakalım. Saç rengi çok hoştu gerçekten özenle seçilen saç modelleri de öyle diyebiliriz. Genel olarak hacimli uzun saç modelleri seçtiğini görüyoruz. Kısa ve orta uzunlukta saç modeli ise neredeyse hiç kullanmıyor diyebiliriz. Pantene Altın Kelebek ödülünü de alarak saçlarının ne kadar iddaalı olduğunu da göstermiş oldu.

Sıklıkla dalgalı uzun saç modeli ve uzun düz saç modeli tercih etmektedir. Zaman zaman at kuyruğu gibi sıkı saç stilleri kullansa da genel olarak hacimli uzun saç stilleri tercih etmektedir. Bunun yanında çok az olmakla beraber örgülü saç stillerini kullandığını görmekteyiz. Özel günlere göre ve kıyafete göre de saç modeli tercih etmektedir.

 

Özgü Kaya Saç Bakımı

 

Saçlarına sürekli bakım yaptırdığı net şekilde görülüyor. Kuaförüne giderek düzenli saç kırıklarını aldırdığını söyledi güzel oyuncu. Saçları için biotin tablet kullanıyor ve beslenmesine dikkat ediyor. Ayrıca saçları yıpranmasın diye saç işlemlerini yoğun şekilde yaptırmıyor. Bunun yanında bitkisel şampuan tercih ediyor. Saç boyası içinde bitkisel içerikli saç maskeleri tercih ediyor.

 

Özgü Kaya Fotoğrafları

 

Saç rengi, saç modeli ,stili, kostümleri ile ilgili birçok fotoğrafını aşağıda bulabilirsiniz. Bunları inceleyerek sizde kendi stilinizi oluşturabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?