İlayda Alişan Saç Rengi ve Saç Kesimi!

İlayda Alişan Saç Rengi ve Saç Kesimi!

İçindekiler

Ünlülerin saç renklerini incelemeye devam ediyoruz bugün İlayda Alişan saç rengi ve İlayda Alişan saç modelleri hakkında bilgi vereceğiz. İlayda Alişan’ın saç rengi nedir, saç rengi numarası nedir, nasıl elde edilir, saç modelleri nelerdir sorularının cevaplarını yazımızda derledik.

 

İlayda Alişan’ı Tanıyalım!

 

Saç rengine bakmadan önce kimdir detaylarına bakalım. O Ses Türkiye programının yılbaşı özel yayınına katılınca adından söz ettirmeye başladı ve tanındı. Güzel oyuncu 1996 yılında İstanbul’da gözlerinin dünyaya açtı. 26 Şubat doğumlu olduğu içinde balık burcudur. Balık burcunun da tüm özelliklerini taşımaktadır. Annesi Erzincanlı babası ise Trabzonludur. . Behçet Kemal Çağlar Lisesi’nde okumuştur şimdi ise İstanbul Bilgi Üniversitesi moda tasarım bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Arkadaşının babası ajansa kayıt yaptırdıktan sonra ise oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Oyunculuğunun yanında birçok reklam da oynamıştır. 49 kilo ve 1.60 boyu ile güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Nestle, Coca Cola, Ülker, Eti, Akbank gibi birçok markanın reklamında oynayarak adından söz ettirmiş ve daha sonra da oyunculuğa geçiş yapmıştır.

Seversin’in Asyası olarak bilinen oyuncu Survivor’da olan oyuncu Serkay Tütüncü ile sevgilidir. 2011 yılında Merve karakteri ile Bir Çocuk Sevdim dizisi ile dikkatleri üzerine çekti ve bundan sonra birçok dizide rol aldı. Benim Adım Gültepe ve Serçe Sarayı, Bana Sevmeyi Anlat, Çukur gibi yapımlarda rol alarak oyunculuğu ile beğeni topladı. 2019-2021 yılında ise Netflix orijinal dizisi Hakan: Muhafız’da Aylin karakteri ile çıktı karşımıza. 2021 yılında Gain’in orijinal dizisi Terapist’te Özlem karakterine hayat verdi.

Birçok ödül alan güzel ve sempatik oyuncu 2020 yılında  46. Pantene Altın Kelebek Ödüllerinin “Yıldızı Parlayanlar” kategorisinde ödül aldı. Bu ödülü alarak önemli bir başarıya imza attığını röportajında söyledi. Fox Tv ekranlarındaki Masumiyet dizisi ile de hayran kitlesini arttırdı.

 

İlayda Alişan’ın Oynadığı Dizi ve Filmler Hangileridir?

 

Bugüne kadar birçok yapımında rol almıştır. Reklamlar, filmler ve dizilerde önemli rollere hayat vermiştir. İşte oynadığı yapımlar.

2011: Bir Çocuk Sevdim/ Merve 2011: Bir Çocuk Sevdim/ Merve

2013: Gönül Hırsızı/ Harika

2014: Benim Adım Gültepe/ Nurten

2015: Serçe Sarayı/ Sinem

2016: Bana Sevmeyi Anlat/ Eylül Eren

2017: Rüya/ Cemre

2017-2019/2021: Çukur/ Akşın Koçovalı

2019-2020: Şampiyon/ Neslihan Günaltay

2021: Masumiyet/ Ela Yüksel

2021: Kırmızı Oda: Süveyda

2022: Seversin

 

İlayda Alişan Saç Rengi

 

Güzel oyuncunun saç renklerine baktığımızda koyu renkli boyalar kullandığını görüyoruz. Açık tenine koyu renkli saçlarda kesinlikle çok yakışıyor. Koyu kumral saç rengini babylight işlemi uygulayarak kullanıyor bu durumda saçları daha açık görünerek güzel bir görünüm alıyor. Koyu kumraldan sonra en sık kullandığı saç renklerinde biri de fındık kabuğu saç rengidir bunu da krepe balyaj ile kullanarak ayrı bir hava yakalamış. Renkli gözleri, açık ten rengi ve kumral, fındık kabuğu saç renkleri çok iyi uyum sağlamış.

Bu Yazıyla Alakalı İçerikler

 

İlayda Alişan Saç Rengi 2023

 

Birçok kişi güzel oyuncunun harika görünen saç renginin ismini merak ediyor. Saçları parlak ve çok güzel dalgalanıyor. Şuanda kullandığı saç rengi fındık kabuğudur. Fındık kabuğu saç rengine krepe balyaj attırarak daha harika görünüm elde ediyor. Saç rengini uzman bir kuaförde oluşturduğunun altını çizelim. Bunun yanında zaman zaman kumral tonlara da geçiş yapmaktadır yalnız güzel oyuncu saç renginde sert geçişler yapmıyor.

 

İlayda Alişan Saç Rengi Numarası

 

Güzel yıldızın saç rengi numarasına bakalım. Aşağıdaki saç rengi numaraları ile güzel oyuncunun saç rengine ulaşabilirsiniz. İşte kullanacağınız saç boyaları ve numaraları;

  • Koleston 7/3 fındık kabuğu saç boyası (fiyatı: 44.50 TL)
  • Farmasi Farmacolor 7.3 fındık kabuğu saç boyası (fiyatı: 61.99 TL)
  • Palette kalıcı doğal renkler serisi 6-0 koyu kumral saç boyası (fiyatı: 39.75 TL)
  • Garnier 6.0 yoğun kumral saç boyası (fiyatı: 32.90 TL)
  • Loreal Paris Excellence 6U nude koyu kumral saç boyası (fiyatı: 67.95 TL)

 

İlayda Alişan’ın Saç Rengini Nasıl Elde Edebilirim?

 

Birçok kişi bu rengi nasıl edebilirim diyor bunun için aşağıdaki videoyu izleyip ulaşabilirsiniz. Uzun uzun sözcüklerle bu durumu anlatmak zor olduğu için ve video ile daha iyi anlayacağınız için aşağıdaki anlatımı izleyin deriz.

 

İlayda Alişan Saç Kesimi

 

İlk olarak saç kesiminin çok hoş olduğunu söyleyelim. Yüz yapısı yuvarlak olduğu için buna uygun saçlarının şekillendirildiğini görüyoruz. Bunun yanında uzun bir saç kesimi yapılıyor ve yüz yapısına uygun kesiliyor. Düz ve hacimli bir kesim yapıldığını da ekleyelim.  Saç uçlarındaki kırıkları da düzgün alındığı görüyoruz.

 

İlayda Alişan Saç Modelleri

 

Kısa saç kullanmıyor diyebiliriz genellikle uzun saç ya da orta uzunluktaki saç modellerini kullanıyor. Uzun saçlarına uygun saç boyaları ile harika görünüm elde ediliyor. Kullandığı saç modelleri ise uzun düz saç modelleri, uzun dalgalı saç modelleri, at kuyruğu saç modelleri, yarım topuz saç modelleri, örgülü saç modelleri, kahküllü uzun saç modelleri, dağınık topuz saç modelleri, dağınık saç modelleridir.

Kullandığı saç modellerine baktığımızda kesinlikle harika modeller kullanıyor ve bu saç stillerini harika yakıştırıyor yüz yapısına. Yüz yapısına ve saç rengine uygun modeller kullandığı için etkileyici görünüyor. Sizde sempatik oyuncudan esinlenebilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?